• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Luźny temat. Nabór w IAS Lublin z dn. 30.10.2020, czy jest tu ktoś, kto aplikował?

Status
Zamknięty.
Również piszę 1go lutego.
O ile raven jakoś mnie nie martwi to mam wątpliwości co do drugiej części testu.
Powodzenia,oby do przodu! :)
Również mam obawy co do drugiej części. Na którą masz godzinę? Ja jestem z 12. Delegatura z Białej?
 
Witam. Czy jest ktoś tutaj z naboru 11 UCS z Białej Podl?
Mam dziwną sprawę. 29 grudnia 2020r miałam rozmowę kwalifikacyjną, żeby przejść dalej trzeba było uzyskać minimum 4.5 pkt na 9 możliwych, ja miałam 5.4. Dzisiaj dostałam takiego maila:

"Dzień dobry,

Informuję, że z rozmowy kwalifikacyjnej otrzymała Pani 5,4 punktów.

Na mocy § 17.1 Rozporządzenia MF, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Lublinie uwzględniając Pani kwalifikacje oraz potrzeby kadrowe nie wybrał Pani do zatrudnienia."

Uwzględniając moje kwalifikacje..
Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe + studia podyplomowe: Ochrona Informacji Niejawnych i Danych Osobowych.
Ponadto, posiadam prawo jazdy kat. A i kat. B.

Co z moimi kwalifikacjami jest nie tak, że zostałam odrzucona? 😅😅😅
 
Witam. Czy jest ktoś tutaj z naboru 11 UCS z Białej Podl?
Mam dziwną sprawę. 29 grudnia 2020r miałam rozmowę kwalifikacyjną, żeby przejść dalej trzeba było uzyskać minimum 4.5 pkt na 9 możliwych, ja miałam 5.4. Dzisiaj dostałam takiego maila:

"Dzień dobry,

Informuję, że z rozmowy kwalifikacyjnej otrzymała Pani 5,4 punktów.

Na mocy § 17.1 Rozporządzenia MF, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Lublinie uwzględniając Pani kwalifikacje oraz potrzeby kadrowe nie wybrał Pani do zatrudnienia."

Uwzględniając moje kwalifikacje..
Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe + studia podyplomowe: Ochrona Informacji Niejawnych i Danych Osobowych.
Ponadto, posiadam prawo jazdy kat. A i kat. B.

Co z moimi kwalifikacjami jest nie tak, że zostałam odrzucona? 😅😅😅
Hmmm ja we wcześniejszym naborze miałam mniej punktów od Ciebie z rozmowy i zostałam wpisana na listę rezerwową . Nie masz zapisu że w ciągu roku możesz starać się do służby bez zdawania egzaminów tylko złożenie kwestionariusza?
 
Witam. Czy jest ktoś tutaj z naboru 11 UCS z Białej Podl?
Mam dziwną sprawę. 29 grudnia 2020r miałam rozmowę kwalifikacyjną, żeby przejść dalej trzeba było uzyskać minimum 4.5 pkt na 9 możliwych, ja miałam 5.4. Dzisiaj dostałam takiego maila:

"Dzień dobry,

Informuję, że z rozmowy kwalifikacyjnej otrzymała Pani 5,4 punktów.

Na mocy § 17.1 Rozporządzenia MF, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Lublinie uwzględniając Pani kwalifikacje oraz potrzeby kadrowe nie wybrał Pani do zatrudnienia."

Uwzględniając moje kwalifikacje..
Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe + studia podyplomowe: Ochrona Informacji Niejawnych i Danych Osobowych.
Ponadto, posiadam prawo jazdy kat. A i kat. B.

Co z moimi kwalifikacjami jest nie tak, że zostałam odrzucona? 😅😅😅
No, zdziwiona?o_O Chodzi przecież o bezpieczeństwo narodowe, a Ty stanowisz zagrożenie;). Zdrowia:devilish::devilish::cool:
p.s. A tak na poważnie, w normalnej firmie dostając taką "kasę" jak w KAS mogłabyś pozwać o dyskryminację....
 
Hmmm ja we wcześniejszym naborze miałam mniej punktów od Ciebie z rozmowy i zostałam wpisana na listę rezerwową . Nie masz zapisu że w ciągu roku możesz starać się do służby bez zdawania egzaminów tylko złożenie kwestionariusza?
Mam, dokładnie tak napisali w mailu. Tylko dlaczego zostałam odrzucona mimo zdobycia wymaganej liczby punktów? 🤔
Jeżeli złożę dokumenty przy kolejnym
Hmmm ja we wcześniejszym naborze miałam mniej punktów od Ciebie z rozmowy i zostałam wpisana na listę rezerwową . Nie masz zapisu że w ciągu roku możesz starać się do służby bez zdawania egzaminów tylko złożenie kwestionariusza?
"Zgodnie z § 19 Rozporządzenia MF, jeżeli będzie się Pani ubiegała ponownie, w terminie 12 miesięcy od dnia poinformowania o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, o przyjęcie do służby w Służbie Celno-Skarbowej, to nie bierze Pani udziału w kolejnych etapach postępowania, z wyjątkiem złożenia kwestionariusza osoboweg"

Tak, właśnie tak napisali. W związku z powyższym, jeżeli będę znowu aplikowała to ponownie staje na rozmowę kwalifikacyjną czy jest ona zaliczona? Nic tu na ten temat konkretnego nie ma.
Dziwna polityka jest w tej służbie - zaliczasz etap ale i tak Cię skreślają.. 😛
 
Mam, dokładnie tak napisali w mailu. Tylko dlaczego zostałam odrzucona mimo zdobycia wymaganej liczby punktów? 🤔
Jeżeli złożę dokumenty przy kolejnym

"Zgodnie z § 19 Rozporządzenia MF, jeżeli będzie się Pani ubiegała ponownie, w terminie 12 miesięcy od dnia poinformowania o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, o przyjęcie do służby w Służbie Celno-Skarbowej, to nie bierze Pani udziału w kolejnych etapach postępowania, z wyjątkiem złożenia kwestionariusza osoboweg"

Tak, właśnie tak napisali. W związku z powyższym, jeżeli będę znowu aplikowała to ponownie staje na rozmowę kwalifikacyjną czy jest ona zaliczona? Nic tu na ten temat konkretnego nie ma.
Dziwna polityka jest w tej służbie - zaliczasz etap ale i tak Cię skreślają.. 😛
Sorry, ale jako skarbowiec od razu Cię uświadomię...Nie chodzi o politykę w tej służbie...tylko o politykę!!! Konkretnie politykę MF i SKAS. Zdrowia.(y)
 
Mam, dokładnie tak napisali w mailu. Tylko dlaczego zostałam odrzucona mimo zdobycia wymaganej liczby punktów? 🤔
Jeżeli złożę dokumenty przy kolejnym

"Zgodnie z § 19 Rozporządzenia MF, jeżeli będzie się Pani ubiegała ponownie, w terminie 12 miesięcy od dnia poinformowania o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, o przyjęcie do służby w Służbie Celno-Skarbowej, to nie bierze Pani udziału w kolejnych etapach postępowania, z wyjątkiem złożenia kwestionariusza osoboweg"

Tak, właśnie tak napisali. W związku z powyższym, jeżeli będę znowu aplikowała to ponownie staje na rozmowę kwalifikacyjną czy jest ona zaliczona? Nic tu na ten temat konkretnego nie ma.
Dziwna polityka jest w tej służbie - zaliczasz etap ale i tak Cię skreślają.. 😛
Tak . Masz rok czasu na złożenie dokumentów ( o ile będzie nabór ) i nie podchodzisz do żadnego z etapów nawet do rozmowy kwalifikacyjnej składasz tylko kwestionariusz i czekasz na koniec rekrutacji .
 
Tak . Masz rok czasu na złożenie dokumentów ( o ile będzie nabór ) i nie podchodzisz do żadnego z etapów nawet do rozmowy kwalifikacyjnej składasz tylko kwestionariusz i czekasz na koniec rekrutacji .
Ja też zdobyłam wymagana liczbę punktów i się nie dostałam
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry