• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Luźny temat. Nabór w IAS Lublin z dn. 30.10.2020, czy jest tu ktoś, kto aplikował?

Status
Zamknięty.
Cześć. Czy jest tu ktoś, kto miał rozmowę kwalifikacyjną w Białej Podlaskiej lub Lublinie i mógłby się ogólnie wypowiedzieć, jakie wrażenie sprawia komisja? - czepialscy? 😌 I nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie czy podczas rozmowy mają przy sobie świadectwa szkół, pracy kandydata? Pozdrawiam
Luźna rozmowa, pytają czemu chcesz tu pracować, czy weszłabyś do kanału, czy umiesz sprawdzić olej w samochodzie, czym się zajmujesz, jak zareagujesz jak ktoś będzie niemiły czy jesteś dyspozycyjna, itp raczej na wesoło i każdy wychodzi zadowolony, maja wszystkie dokumenty, całą teczkę.
 
Luźna rozmowa, pytają czemu chcesz tu pracować, czy weszłabyś do kanału, czy umiesz sprawdzić olej w samochodzie, czym się zajmujesz, jak zareagujesz jak ktoś będzie niemiły czy jesteś dyspozycyjna, itp raczej na wesoło i każdy wychodzi zadowolony, maja wszystkie dokumenty, całą teczkę.
Dziękuję serdecznie 🙂
 
I jak odczucia po teście?
Mieszane 😜 nie było trudno, czasu w sam raz, atmosfera luźna. Jednak nutka niepewności zawsze jest. Przyznaję, że było kilka matryc Ravena, których nie mogłam rozgryźć. Ale może reszta da pozytywny wynik.
Do dwóch tygodni ma być odpowiedź.
 
A z którego naboru pisałaś test? 12/UCS/2020 czy 13/UCS/2020
Dużo osób było z Tobą na teście?
 
Hej.
A z którego naboru pisałaś test? 12/UCS/2020 czy 13/UCS/2020
Dużo osób było z Tobą na teście?
Jestem z naboru 13/UCS/2020. Tak 'na oko' było 20 osób w sali, kilka nieobecnych. Na liście byłam pierwsza, więc nie wiem dokładnie ile nas było. Na teście z wcześniejszej godziny podobnie.
Większość osób była z Chełma, kilka z Białej.
 
Nie pamiętam 😅 ale najpierw masz tablice Ravena w osobnym zeszycie (60 matryc?) i masz 30min. na wpisanie na karcie odpowiedzi rozwiązania. Jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź i tabele A, B, C, D, E - po kolei trudniejsze. Od razu zaznaczam, że jeśli nie będziesz czegoś pewien, to strzelaj i nie zostawiaj na później, bo zabraknie czasu.
Następnie masz arkusz ze stwierdzeniami typu: "lubię zostawiać ważne sprawy na ostatnią chwilę" i skalę od 1-5, w zależności jak bardzo się zgadzasz lub nie.
A mogę wiedzieć skąd jesteś?
 
Zostaly zwiększone etaty w Białej, obyśmy równie się cieszyli z psycho jak z poprzednich etapów. Wiadomo tu już takiego farta nie będzie ale może szczęście się do nas uśmiechnie.✊
 
Przy Moim naborze 11/UCS/2020 bardzo dużo odpadło po testach psychologicznych.
I sporo osób było na wiedzy i dużo osób przeszło z tego co pamiętam,

Ja jestem z 13/UCS/2020
Test jutro.
A dużo jest pytań?

Zostaly zwiększone etaty w Białej, obyśmy równie się cieszyli z psycho jak z poprzednich etapów. Wiadomo tu już takiego farta nie będzie ale może szczęście się do nas uśmiechnie.✊
Pewnie zrobia kolejny nabór skoro po psycho jest taki duży odsiew..
 
Niestety, te psycho to jedna wielka niewiadoma. Albo podpasujesz albo nie, i nie wiadomo czy trzeba być serio mądrym czy totalnym głupkiem. 🤔
Jeżeli chodzi o matryce Ravena, to dzięki nim wychodzi czy ma się podstawową zdolność kojarzenia następstw i spostrzegawczość. Natomiast w stwierdzeniach do ustosunkowania się, wychodzi ogólnik charakteru, o ile się nie kłamie. Jeżeli próbowało się "dobrze wypaść" i gdzieniegdzie zagiąć rzeczywistość, to właśnie ta skala wszystko pokaże. Kandydat nie musi być "krystaliczny" tylko uczciwy 😉
 
Pamiętajcie, że górę i dół obcinają...

Dół na pewno obcinają. Góry raczej nie. SC-S to nie SG ani inna Policja. U nas nie ma multiselectu, który sprytnie to weryfikuje.

Co do matryc ravena, nie da się ich kupić, jak nie masz wykształcenia psychologicznego, na necie oficjalnie też ich nie ma. I nie chodzi mi o zadania do wykonania. Chodzi o zadania + prawidłowe odpowiedzi i ich interpretacja.

p.s. Bolo... oraz inni dziadkowie (w tym ja). To nie nasz temat. Spadajmy stąd. My już w tej piaskownicy jesteśmy. Oni chcą. Nie psujmy im zabawy :)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry