• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Luźny temat. Nabór w IAS Lublin z dn. 30.10.2020, czy jest tu ktoś, kto aplikował?

Status
Zamknięty.
Ktoś z Lublina lub bliższych okolic wybiera się na test 29.01 i byłby chętny na wspólny transport?
 
6 tygodni szkolenia i kończysz jako kapral. W SCS kapralem będziesz po 10 lat
To prawda lecz zanim ukończę wszystkie etapy do SG prawdopodobnie wszystko wróci do normalności i będzie 7 miesięcy szkolenia. Ale postanowiłem ,że ubiegać się będę do SCS i SG aż do wariografu jeśli przejdę wariograf to zrezygnuje ze SCS. Ile trwa w służba przygotowawcza w SCS ? i jaki czas mam na rezygnacje?
 
U nas wyjedziesz 2x2 tyg, do tego jakaś musztra 3 dni, szkolenie skarbowkowr tydzien. Problem taki, że dalej będziesz aplikantem. Także te kilkanaście dni różnicy nie robi praktycznie żadnej różnicy.
 
Hej. 26go stycznia jadę na test psychologiczny do Białej Podlaskiej. Wyruszam z Chełma. Jakby był ktoś chętny na wspólną podróż, to dajcie znać 🙂
 
Hejka. Kochani jak się przygotowujecie do psychotestow ? Jakieś rady? Podpowiedzi?
Może głupie pytanie ale jaki ubiór będzie najlepszy? Jaki odstęp czasowy jest między psycho a rozmowa?
Pozdrawiam
 
Cześć. Czy jest tu ktoś, kto miał rozmowę kwalifikacyjną w Białej Podlaskiej lub Lublinie i mógłby się ogólnie wypowiedzieć, jakie wrażenie sprawia komisja? - czepialscy? 😌 I nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie czy podczas rozmowy mają przy sobie świadectwa szkół, pracy kandydata? Pozdrawiam
 
Cześć. Czy jest tu ktoś, kto miał rozmowę kwalifikacyjną w Białej Podlaskiej lub Lublinie i mógłby się ogólnie wypowiedzieć, jakie wrażenie sprawia komisja? - czepialscy? 😌 I nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie czy podczas rozmowy mają przy sobie świadectwa szkół, pracy kandydata? Pozdrawiam
Po jakim czasie od psycho jest rozmowa?
 
Osobiście jestem jeszcze przed psycho. Pytam prewencyjnie 🙂 ale czas oczekiwania jest różny. Na przykładzie znajomych - od kilku dni, nawet do 3tyg. Zależy od tego, jak bardzo ciśnie brak ludzi do pracy.
Również jestem przed psycho... I tak ciekawość mnie skłoniła do pytania.
Jak się przygotowujesz do psycho? Od tych tablic Ravena dostaje oczoplasu
 
Znajomi z jesiennego naboru z 2018r. zaczęli służbę w
Również jestem przed psycho... I tak ciekawość mnie skłoniła do pytania.
Jak się przygotowujesz do psycho? Od tych tablic Ravena dostaje oczoplasu
Jak się przygotowuję? Spaceruję po lesie, czytam książkę, sprzątam dom 😆
Nie przygotowuję się konkretnie z matryc Ravena, bo są to zależności i algorytmy, które nasz mózg albo "zatrybi" albo nie. Oczywiście dobrze jest w ogóle znać ten sposób badania czynnika g. Ale powiem szczerze, że najlepszy wynik uzyskałam za pierwszym razem, kiedy nigdy wcześniej nie widziałam tego na oczy. Miałam taki test w szkole, kiedy psycholog określał predyspozycje do konkretnego zawodu. Myślę, że nie ma co się męczyć i do ostatniej chwili wytężać głowę na łamigłówkach - spokój, opanowanie i relaks. Wiara w samego siebie 💪
 
Cześć. Czy jest tu ktoś, kto miał rozmowę kwalifikacyjną w Białej Podlaskiej lub Lublinie i mógłby się ogólnie wypowiedzieć, jakie wrażenie sprawia komisja? - czepialscy? 😌 I nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie czy podczas rozmowy mają przy sobie świadectwa szkół, pracy kandydata? Pozdrawiam
Hej. Ja byłam na rozmowie w lipcu w Zamościu. Komisja bardzo fajna rozmowa taka na luzie . Podczas rozmowy pani psycholog wyciągała świadectwo .
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry