• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Luźny temat. Nabór w IAS Lublin z dn. 30.10.2020, czy jest tu ktoś, kto aplikował?

Status
Zamknięty.
Hej.
Jestem z naboru 13/UCS/2020. Tak 'na oko' było 20 osób w sali, kilka nieobecnych. Na liście byłam pierwsza, więc nie wiem dokładnie ile nas było. Na teście z wcześniejszej godziny podobnie.
Większość osób była z Chełma, kilka z Białej.
Cześć :)
Ten sam nabór. Test psychologiczny w poniedziałek 01.02.2021.

Powodzenia wszystkim,tym którzy są już po teście jak i tym przed 👍👊
 
Hej, ktoś się orientuję ilu jest kandydatów?
Jak wrażenia po dzisiejszym teście? Test dopiero przede mną.
 
Testy zaczęły się 25 stycznia, codziennie są dwie grupy po ok. 20 osób. Testy są dla kandydatów z obu naborów. Wiem, że do pierwszego lutego mają trwać, a czy dłużej?
 
Testy zaczęły się 25 stycznia, codziennie są dwie grupy po ok. 20 osób. Testy są dla kandydatów z obu naborów. Wiem, że do pierwszego lutego mają trwać, a czy dłużej?
Ja jestem z pierwszego lutego, chyba to już ostatnia grupa. To jednak chętnych nie jest tak mało. Jakieś dobre rady co do testu? 😁
 
Ja jestem z pierwszego lutego, chyba to już ostatnia grupa. To jednak chętnych nie jest tak mało. Jakieś dobre rady co do testu? 😁
Tablice robić szybko bo jest 30sek na jedną, te pierwsze nie zastanawiać się długo bo są łatwe w porównaniu do ostatnich...ja nie zrobiłam ostatnich w ogóle i zdałam.
a ten test o sobie to nie kłamać bo są pytania które są powiązane ze sobą, np. czy jesteś bałaganiarą, a później 20 pytań dalej czy lubisz jak jest czysto, coś w tym stylu
 
Tablice robić szybko bo jest 30sek na jedną, te pierwsze nie zastanawiać się długo bo są łatwe w porównaniu do ostatnich...ja nie zrobiłam ostatnich w ogóle i zdałam.
a ten test o sobie to nie kłamać bo są pytania które są powiązane ze sobą, np. czy jesteś bałaganiarą, a później 20 pytań dalej czy lubisz jak jest czysto, coś w tym
Jesteś może z naboru z tamtego roku z listy rezerwowej?
 
Skoro tak dużo osób przystąpiło do testów a jest ok 80 etatów, to czemu uważacie, że jest więcej miejsc niż chętnych?
 
79 w Białej, Zamosciu ponad 20 i Lublinie ponad 20 dodatkowo wydział D-Ś chyba 9 miejsc. Wydaje mi się, że chyba nie było testow 27 i 28 chyba, że nie udzielają się te osoby. Dzięki wielkie za podpowiedzi!
 
Miejsc łącznie jest 129. Zakładając, że 25, 26, 29 stycznia oraz 1 lutego odbywają się testy dla dwóch grup po ok. 20 osób, to jest min. 160 kandydatów. A niewiadomo, czy 27 i 28 stycznia były testy... Tak łopatologicznie i bardzo ogólnikowo🤷
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem z pierwszego lutego, chyba to już ostatnia grupa. To jednak chętnych nie jest tak mało. Jakieś dobre rady co do testu? 😁
Również piszę 1go lutego.
O ile raven jakoś mnie nie martwi to mam wątpliwości co do drugiej części testu.
Powodzenia,oby do przodu! :)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry