• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Lawina postępowań dyscyplinarnych

Re: przjedź

jan malinowski napisał:
Nowy postWysłany: Czw Paź 04, 2007 7:31 pm Temat postu: dyscyplinarka
jestem zdania, ze w trudnych przypadkach należy brać adwokata
Wink

Gość napisał:
Nowy postWysłany: Czw Paź 04, 2007 9:13 pm Temat postu:
Kilka lat byłam rzecznikiem dyscyplinarnym , do naszych spraw na etapie UC, IC nie jest potrzebny adwokat - dobry celnik merytorycznie przygotowany i to po koleżeńsku jest wstanie przygotować bardzo dobrą obronę i tacy są co należy chwalić ,są świetni - papuga zanim pozna środowisko to klepie trzy po trzy - pozdrawiam , najważniejsze to samemu się przygotowac i nie bać się bronić.
 
Ciekwe co to za Izba w której tylko adwokat może nas bronić u nas jest inaczej , funkjconariusza broni funkcjonariusz nie widziałam od lat lat żadnej papugi a popstepowań jest nie mało!!!!!
 
postepowanie

Cześć Gościu !
No cóz moje postepwanie dyscyplinarne dobiega końca......mojego oczywiście :( . Czekam na powiadomienie o wysłuchaniu stron, oraz decyzje Dyrektora i.C, w Przemyslu p Skowronka ..... a potem zacznie sie dopiero zabawa.......nie odpuszcze i odwołam się wszędzie. Już napisałm do włoskiego przedstawiciekla UFE i jestem z nim w stałym kontakcie....odwołam sie do NSA .....oraz złoż e doniesienie do prokuratury / zarzutóów mam kilka / . Walka dopiero sie zaczyna :)
 
postepowanie dyscyplinarne

Witam!
Właśnie skończyło się moje postepowanie dyscyplinarne. Dostałam upomnienie. Niby tylko a dla mnie aż :evil: Opisali sie -10 stron :shock:
Teraz własnie rozpoczynam walkę ...mam nadzieję ,że bardziej wyrównaną .........a co do jadu....tak tryskam jadem....ale każdy by tryskał po 10 miesiącach czołgania ,poniżania...........koniec z tym....Panie Naczelniku U.C. Krosno nadchodzę :) ............i wiem ,że wygram..........i nie odpuszczę ...trzymajcie kciuki :D
 
Jak upomnienie to znaczy, że się obsrali i wystraszyli. Nie odpuszczaj im. szedłbym nawet do samego sądu jak dyrektor nie uchyli. A potem próbowałbym o odszkodowanie.
 
tych wszystkich naczelników, co traktują urzędy jak własne podwórko trzeba po.......lać,namawiam! P.I.P, to dobra broń a po wskazaniu uchybień przez kontrolę przy dalszym trwaniu w naruszaniu przepisów, prokuratura ! Wtedy świadome naruszanie przepisów działających na szkodę pracownika jego zdrowie a nawet życie! Można utemperować każdego co za bardzo rządzi a nie nadzoruje !Pozdrawiam!
 
walka nie kończy sie nigdy

moje postępowanie zaczyna sie od nowa :D
Pan Dyrektor....doktór prawa stwierdził,że pannaczelnik z miasta krosno nie miał upowaznienia do jego wszczęcia...pogratulować.....Krosno górą.....panowie licza na zmeczenie materiału........znudzi się jej...nie liczcie na to ....walka trwa................z pozdrowieniam pastorałka
 
pytanie

Mam pytanie czy do potepowań dyscyplinarnych wszczętych w 2006 roku stosuje sie wyrok TK z 19.03.2007r. sygn. akt K 47/05
czy obrońca może być dalej funkcjonariusz celny...
 
Moim zdaniem obrońcą może być funkcjonariusz celny, także w innych sprawach niż o wydalenie ze służby. Nie będę pisał na forum uzasadnienia, ale deklarauję pomoc wszystkim członkom ZZ, w sytuacji gdy Wasi Naczelnicy/Dyrektorzy odmawiają Wam prawa do obrony w post. dyscyplinarnym przez drugiego funkcjonariusza.
 
pastorałka

masz racje....oni nadaja się do kopania rowów a biora się za pilotowania wahadłowca :D ...............ciekawe tylko czy ktos poniesie odpowiedzialnośc za spieprzony rok mojego zycia :evil: Ja im nie odpuszczę.............. popełniaja błąd za błędem..........utrudniaja mi obronę...strasza mnie organami ścigania.................to banda............działaja jak mafia.......tytułuja sie doktorami prawa a nie potrafią przeprowadzidzić głupiego postepowania......ich interpretacje powalaja wszystkich z nóg............śmieję się z nich pół Polski...........tak wywijaja mózgiem .......... ale kara musi być ............ :(
 
Back
Do góry