• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Dzwoniłem do komisji lekarskiej, żeby się zapytać na jakim etapie jest mój wniosek. Dowiedziałem się, że w śląskiej komisji czeka się na orzeczenie około 1 roku. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.
 
na pewno masz wypracowane lata szczególne
ale do pomostówki trzeba było mieć chyba 25 w szczególnych
natomiast nosząc pomostówki ok 2008r zmienili ina dodatek do emki za lata szczególne min 15 lat
więc pomostówek chyba nie ma a i tak by się nie należała
ale dodatek za lata szczególne do emki to na pewno tak
nie wiem czy nie trzeba wnioskować o niego razem z emką bo inaczej się nie będzie należał
Niestety, ale lata pracy w szczególnych warunkach muszą zawierać się minimum w latach 1984 - 1999. Rok 1984 był ostatnim rokiem, który gwarantował 15 lat szczególnych. Tak więc osoba zainteresowana ma tylko tych lat 13. Już wcześniej była o tym dyskusja. Chyba, że się mylę, to sorry.
 
Ostatnia edycja:
Niestety, ale lata pracy w szczególnych warunkach muszą zawierać się minimum w latach 1984 - 1999. Rok 1984 był ostatnim rokiem, który gwarantował 15 lat szczególnych. Tak więc osoba zainteresowana ma tylko tych lat 13. Już wcześniej była o tym dyskusja. Chyba, że się mylę.
Pomyłka?
 
Niestety, ale lata pracy w szczególnych warunkach muszą zawierać się minimum w latach 1984 - 1999. Rok 1984 był ostatnim rokiem, który gwarantował 15 lat szczególnych. Tak więc osoba zainteresowana ma tylko tych lat 13. Już wcześniej była o tym dyskusja. Chyba, że się mylę, to sorry.
ale dopuszczasz możliwość że ktoś był w ac przed 1984
 
szacunkowo waloryzacja w przyszłym roku ma wynieść 10,19%, w tym 14,8 % to daje szacunkowy wzrost rzędu 24,99% w ciągu 2 lat 😉
 
Back
Do góry