• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Cześć. Dziś w Wawie wybuchła ostra panika. Zmiany na minus w emeryturach już zaklepane, wchodzą od maja. Plotki to tylko, czy macie jakąś wiedzę, że coś jest na rzeczy?
Albo piszesz coś i podajesz do wiadomości konkrety albo twój wpis zostanie uznany jako wpis trola.
To co piszesz uważam za próbę wywołania paniki. :mad:
 
Witam Was bardzo serdecznie jestem rozliczony i od soboty Emerytura. Dziękuję Sławku że dzięki Tobie miałem możliwość odejścia wcześniej. Niech Wam Pan Bóg błogosławi. Dla pozostających w Służbie życzę zdrowia, determinacji i trzymam kciuki. Czołem...
 
Witam Was bardzo serdecznie jestem rozliczony i od soboty Emerytura. Dziękuję Sławku że dzięki Tobie miałem możliwość odejścia wcześniej. Niech Wam Pan Bóg błogosławi. Dla pozostających w Służbie życzę zdrowia, determinacji i trzymam kciuki. Czołem...
I od soboty wieczna sobota gratulacje dla Ciebie, wszystkiego dobrego !!!!!!!!!!!!! (y) :)
 
rozumiem, można, a nawet niekiedy, trzeba się napić, rozumiem, ze niektórym po alkoholu włącza się potrzeba pisania na forum , ale nie mogę zrozumieć dlaczego wątek, w którym wielu szuka odpowiedzi merytorycznych, w którym prowadzone są niekiedy rzeczowe dyskusje, taki wątek zostaje oszpecony, zaśmiecony spamem i admin tego nie widzi.
Masz w 100% rację i obawiam się, że to się nie zmieni.
 
Cześć. Dziś w Wawie wybuchła ostra panika. Zmiany na minus w emeryturach już zaklepane, wchodzą od maja. Plotki to tylko, czy macie jakąś wiedzę, że coś jest na rzeczy?

A czy to chodzi o wyliczenia emki od zasadniczej bez jakichkolwiek dodatków ?
 
Sławek. Nie tylko Wawa... , Jak wygląda sprawa podstawy emerytury, i "dziwnych" projektów do ustawy KAS?
Moi koledzy są mocno zdenerwowani, co związek w tej sprawie robi, i jakie jest oficjalnie stanowisko ?
Podobno dziś mija termin złożenia wniosku o emkę.
 
Bardzo fajnie gdyby odezwali się celnicy należący do innych związków. Czy niestety oni są tylko członkami. Nie mają żadnych informacji od swoich związkowców.
 
To dołączę i ja - od jutra emerytka :) muszę zaktualizować nick :) pozdrawiam serdecznie wszystkich emerytów, dziękuję Sławku, że mogłam skorzystać z wcześniej wywalczonych z Tobą na czele przywilejów :) Pozostającym w służbie życzę wytrwałości i DOBRYCH decyzji :)
Małe sprostowanie. Prawo do skorzystania z wcześniejszej emerytury to nie jest przywilej. To uprawnienie z uwagi na charakter służby i związane z nią liczne ograniczenia np. swobód obywatelskich. Poza tym słodkiego, miłego życia😀😀😀
 
Bardzo fajnie gdyby odezwali się celnicy należący do innych związków. Czy niestety oni są tylko członkami. Nie mają żadnych informacji od swoich związkowców.
O to prosiliśmy ale jak dotąd brak odzewu😡. Jak ktoś z czynnych funkcjonariuszy dysponuje oficjalnym komunikatem MF to wrzućcie go na forum, a najlepiej Przewodniczącemu.
 
Prezydent podpisał waloryzację emerytur o 4,24%. Ciekawe czy nasze marcowe emki wpłyną na konta już zwaloryzowane , czy też będziemy musieli czekać do kwietnia?
 
Back
Do góry