Emerytury !!!

Basic

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
841
Cześć. Dziś w Wawie wybuchła ostra panika. Zmiany na minus w emeryturach już zaklepane, wchodzą od maja. Plotki to tylko, czy macie jakąś wiedzę, że coś jest na rzeczy?
Albo piszesz coś i podajesz do wiadomości konkrety albo twój wpis zostanie uznany jako wpis trola.
To co piszesz uważam za próbę wywołania paniki. :mad:

Gutek

Użytkownik
Punkty reakcji
34
Witam Was bardzo serdecznie jestem rozliczony i od soboty Emerytura. Dziękuję Sławku że dzięki Tobie miałem możliwość odejścia wcześniej. Niech Wam Pan Bóg błogosławi. Dla pozostających w Służbie życzę zdrowia, determinacji i trzymam kciuki. Czołem...

Basic

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
841
Witam Was bardzo serdecznie jestem rozliczony i od soboty Emerytura. Dziękuję Sławku że dzięki Tobie miałem możliwość odejścia wcześniej. Niech Wam Pan Bóg błogosławi. Dla pozostających w Służbie życzę zdrowia, determinacji i trzymam kciuki. Czołem...
I od soboty wieczna sobota gratulacje dla Ciebie, wszystkiego dobrego !!!!!!!!!!!!! (y) :)

wolny

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
511
rozumiem, można, a nawet niekiedy, trzeba się napić, rozumiem, ze niektórym po alkoholu włącza się potrzeba pisania na forum , ale nie mogę zrozumieć dlaczego wątek, w którym wielu szuka odpowiedzi merytorycznych, w którym prowadzone są niekiedy rzeczowe dyskusje, taki wątek zostaje oszpecony, zaśmiecony spamem i admin tego nie widzi.
Masz w 100% rację i obawiam się, że to się nie zmieni.

emerytka

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
16
To dołączę i ja - od jutra emerytka :) muszę zaktualizować nick :) pozdrawiam serdecznie wszystkich emerytów, dziękuję Sławku, że mogłam skorzystać z wcześniej wywalczonych z Tobą na czele przywilejów :) Pozostającym w służbie życzę wytrwałości i DOBRYCH decyzji :)

Zuziacoll

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
498
Cześć. Dziś w Wawie wybuchła ostra panika. Zmiany na minus w emeryturach już zaklepane, wchodzą od maja. Plotki to tylko, czy macie jakąś wiedzę, że coś jest na rzeczy?

A czy to chodzi o wyliczenia emki od zasadniczej bez jakichkolwiek dodatków ?

pante

Użytkownik
Punkty reakcji
4
Sławek. Nie tylko Wawa... , Jak wygląda sprawa podstawy emerytury, i "dziwnych" projektów do ustawy KAS?
Moi koledzy są mocno zdenerwowani, co związek w tej sprawie robi, i jakie jest oficjalnie stanowisko ?
Podobno dziś mija termin złożenia wniosku o emkę.

Zuziacoll

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
498
Bardzo fajnie gdyby odezwali się celnicy należący do innych związków. Czy niestety oni są tylko członkami. Nie mają żadnych informacji od swoich związkowców.

Grześ2211

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
223
To dołączę i ja - od jutra emerytka :) muszę zaktualizować nick :) pozdrawiam serdecznie wszystkich emerytów, dziękuję Sławku, że mogłam skorzystać z wcześniej wywalczonych z Tobą na czele przywilejów :) Pozostającym w służbie życzę wytrwałości i DOBRYCH decyzji :)
Małe sprostowanie. Prawo do skorzystania z wcześniejszej emerytury to nie jest przywilej. To uprawnienie z uwagi na charakter służby i związane z nią liczne ograniczenia np. swobód obywatelskich. Poza tym słodkiego, miłego życia😀😀😀

Grześ2211

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
223
Bardzo fajnie gdyby odezwali się celnicy należący do innych związków. Czy niestety oni są tylko członkami. Nie mają żadnych informacji od swoich związkowców.
O to prosiliśmy ale jak dotąd brak odzewu😡. Jak ktoś z czynnych funkcjonariuszy dysponuje oficjalnym komunikatem MF to wrzućcie go na forum, a najlepiej Przewodniczącemu.

Celina

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
114
A gdzie jest podpis pani Mrugały w tym komunikacie ?

franek kisiel

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
253
Prezydent podpisał waloryzację emerytur o 4,24%. Ciekawe czy nasze marcowe emki wpłyną na konta już zwaloryzowane , czy też będziemy musieli czekać do kwietnia?

Zuziacoll

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
498
Prezydent podpisał waloryzację emerytur o 4,24%. Ciekawe czy nasze marcowe emki wpłyną na konta już zwaloryzowane , czy też będziemy musieli czekać do kwietnia?

ZER sam przeliczy bez wniosków , wypłaci w marcu zwaloryzowane. Kilka stron do tyłu o tym pisaliśmy.

Żyd

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
9
Ciekawa sprawa gdzie M .M będzie pracować po przejściu nnaemeryturkę.

Do góry