• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Funkcjonariusze którzy przepracowali 30-40 lat są traktowani jako "zło konieczne" i mam dla nich radę nie ma na co czekać bo dla Was już nic dobrego się nie może stać w tej służbie a to co szykują Wam (jestem na e-mce) przełożeni tylko generuje Wasz straty. Wiem, że decyzja o przejściu na e-mkę jest trudna, ale będzie tylko gorzej. To już nie jest Służba Celna tylko jakaś formacja, która nie wiadomo komu jest i do czego potrzebna. Połączenie z US to początek końca SC i tego do wyborów nic nie zmieni. Na e=mce też można żyć bez tego stresu jaki towarzyszy w codziennej służbie. Pozdrawiam wszystkich zolli
A co po wyborach?
 
na szczęście nikt z teraźniejszej opozycji za swoich czasów nie musiał okradać pojemników pck, albo dzieci w aleppo z tornistrów.
ale to nie jest temat dot. emerytur.
w temacie aresztowań i wyroków na kacyków z CCCPiS znajdzie się oddzielny post.
Gdyby dalej rządził tusk nikt z tu obecnych powtarzam nikt nie przebywał by na emeryturze mundurowej.
 
emoji2961.png
27784f2eb352319a4bbfd3c781f15a14.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Średnia cena chleba listopad 2015 to 2.20 bochenki ci się POmyliły i już nie jest tak kolorowo.Polska prowadzi wojnę więc i tak jest nienajgorzej.
 
Ostatnia edycja:
Gdyby dalej rządził tusk nikt z tu obecnych powtarzam nikt nie przebywał by na emeryturze mundurowej.
Widzę, iż kolega był w grupie trzymającej władzę za czasów Tuska i ma sporą wiedzę na temat braku woli politycznej w PO w stosunku do wyroku TK - tak wiemy, iż emerytury mundurowe zawdzięczamy politycznym knowaniom PIS-u i dlatego już NIGDY nie zagłosuję ani na PO ani na PIS.
ps. pogadaj z piłkarzami i ich premii od Premiera :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Widzę, iż kolega był w grupie trzymającej władzę za czasów Tuska i ma sporą wiedzę na temat braku woli politycznej w PO w stosunku do wyroku TK - tak wiemy, iż emerytury mundurowe zawdzięczamy politycznym knowaniom PIS-u i dlatego już NIGDY nie zagłosuję ani na PO ani na PIS.
ps. pogadaj z piłkarzami i ich premii od Premiera :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Proszę przeczytać projekt kapicy,Sławek go ma ,jak te emerytury miały wyglądać,a myślę że byłoby jeszcze gorzej jak w kapicowym projekcie.25 lat od dnia ogłoszenia wyroku TK.
 
Ostatnia edycja:
Widzę, iż kolega był w grupie trzymającej władzę za czasów Tuska i ma sporą wiedzę na temat braku woli politycznej w PO w stosunku do wyroku TK - tak wiemy, iż emerytury mundurowe zawdzięczamy politycznym knowaniom PIS-u i dlatego już NIGDY nie zagłosuję ani na PO ani na PIS.
ps. pogadaj z piłkarzami i ich premii od Premiera :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
A za co te premie,ludzie tak nadziani kasą nawet gdyby ją dostali to winni dać na cele charytatywne.
 
Uważam, że jakaś premia się należy naszym piłkarzom, ponieważ wyszli rzeczywiście z grupy, w ogóle przecież grali naprawdę nieźle. Też dostali swoje środki z FIFA, nie wiem dokładnie ile, ale myślę, że to jest też koło 20 czy nawet więcej milionów złotych za samo wyjście z grupy"
Ja też uważam że każdy w tej wypowiedzi wyczyta co chce wyczytać.
 
To jest wątek emerytur, a nie temat sympatii politycznych. Skupcie się na rzeczywistych problemach.
To są właśnie rzeczywiste problemy wszystkich - kompletny brak zaufania do najważniejszych organów władzy - dotyczących tak ważnych spraw jak przejście lub nie na emeryturę, sprawy przyszłorocznych podwyżek i waloryzacji - niestety jestem starej daty i dla mnie słowo znaczy więcej od pieniędzy - i dlatego ich nie mam :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: bo każda kolejna władza kombinuje jedynie jak mnie orżnąć i zrobić ze mnie darmowego parobka.
 
Uważam, że jakaś premia się należy naszym piłkarzom, ponieważ wyszli rzeczywiście z grupy, w ogóle przecież grali naprawdę nieźle. Też dostali swoje środki z FIFA, nie wiem dokładnie ile, ale myślę, że to jest też koło 20 czy nawet więcej milionów złotych za samo wyjście z grupy"
Ja też uważam że każdy w tej wypowiedzi wyczyta co chce wyczytać.
Każdy wyczyta że pinokio kłamie a dzbany w niego zapatrzone odkręcają teraz temat, bo jak zawsze idiotycznie wyszło. Amen.
 
Każdy wyczyta że pinokio kłamie a dzbany w niego zapatrzone odkręcają teraz temat, bo jak zawsze idiotycznie wyszło. Amen.
Mnie premier i piłkarzyki i ich premie nie obchodzą ,to jest tylko przykład,jak chcesz to widzisz wpatrzonych dzbany każdych Pinokia widzisz to bo chcesz to widzieć.
Najważniejsze jest to co jest zrobione i z czego się korzysta.
 
To są właśnie rzeczywiste problemy wszystkich - kompletny brak zaufania do najważniejszych organów władzy - dotyczących tak ważnych spraw jak przejście lub nie na emeryturę, sprawy przyszłorocznych podwyżek i waloryzacji - niestety jestem starej daty i dla mnie słowo znaczy więcej od pieniędzy - i dlatego ich nie mam :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: bo każda kolejna władza kombinuje jedynie jak mnie orżnąć i zrobić ze mnie darmowego parobka.
Ciekawe a co w biedronce dają na słowo?
 
Ciekawe a co w biedronce dają na słowo?
Oj, oj - myślałem, iż jesteś wyższych lotów zawodnikiem - do pracy w Biedronce już był taki co nas wysyłał - w takim razie pozostaniemy przy swoich stanowiskach, gdyż ja dalej uważam, że to co obecnie robi panująca nam władza poprzez swoich wiernych "czynowników" to zmiana w miarę sprawnej śp. Służby Celnej w korporacyjnego sterowanego centralnie molocha na BARDZO słabych glinianych nóżkach - wszyscy mierni, bierni ale wierni - tak że wicie, rozumicie - ruki po szwam i do statystyki marsz.
 
Mnie premier i piłkarzyki i ich premie nie obchodzą ,to jest tylko przykład,jak chcesz to widzisz wpatrzonych dzbany każdych Pinokia widzisz to bo chcesz to widzieć.
Najważniejsze jest to co jest zrobione i z czego się korzysta.
Zrobiona jest wysoka inflacja i wszyscy z tego korzystamy to prawda.... jak dobrze, że żadnej TV nie oglądam bo bym pewnie też takie farmazony pierd... Na szczęście na emeryturze mam spokój ducha - zoofilów, fanatyków religijnych i politycznych omijam szerokim łukiem. Bez odbioru.
 
Ten, co wylądował w transporcie..?
 
Zrobiona jest wysoka inflacja i wszyscy z tego korzystamy to prawda.... jak dobrze, że żadnej TV nie oglądam bo bym pewnie też takie farmazony pierd... Na szczęście na emeryturze mam spokój ducha - zoofilów, fanatyków religijnych i politycznych omijam szerokim łukiem. Bez odbioru.
Jeszcze sobie odpowiedz dzięki komu jesteś już na emeryturze,ale dla ciebie to wyzwanie.
 
Back
Do góry