• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Cześć, w IC wroclaw jest tak od kilku lat. Ludzie z wieloletnim stażem odchodzą bez zwykłego dziękuję. To świadczy o poziomie ,,kadry wyzszej,, wytrzepanej z plecaka. To świadczy o tym, że nie potrafią wyciągnąć słomy z butów. Mogą pokończyć milion fakultetów ale kultury, obycia, empatii żadna szkoła ich nie nauczy. To świadczy o poziomie naszych ,,ELYT,, pisownia świadoma. Dlatego mamy jak mamy. Buractwo . Pies ich ... tak po ichszemu.

każdy ias ma swojego janusza kowalskiego, a mf grażynkę z pcimia.
 
każdy ias ma swojego janusza kowalskiego, a mf grażynkę z pcimia.
Mnie po 35 latach Służby nikt nie żegnał.Pocztą dotarł dyplom-podziekowanie podpisane przez panią w sweterku, której nigdy na oczy nie widziałam.Żenada i wstyd!!! teraźniejsza kadra nie ma pojęcia co to "klasa" i pamiętajcie... karma wraca.
 
Mnie po 35 latach Służby nikt nie żegnał.Pocztą dotarł dyplom-podziekowanie podpisane przez panią w sweterku, której nigdy na oczy nie widziałam.Żenada i wstyd!!! teraźniejsza kadra nie ma pojęcia co to "klasa" i pamiętajcie... karma wraca.
Ja po 28 latach służby nie dostałam ani dyplomu -podziękowanie, ani nawet słowa dziękuję.
Żenada poprostu. Tym bardziej się ciesze ,że odeszłam na emeryturę.
 
Ja po 28 latach służby nie dostałam ani dyplomu -podziękowanie, ani nawet słowa dziękuję.
Żenada poprostu. Tym bardziej się ciesze ,że odeszłam na emeryturę.
Ja po 28 latach służby nie dostałam ani dyplomu -podziękowanie, ani nawet słowa dziękuję.
Żenada poprostu. Tym bardziej się ciesze ,że odeszłam na emeryturę.
To pomyśl jak się czuli tacy jak ja. 22 lata służby, „piękny” 2017 i kop w d… bez dyplomów, owacji na stojąco i innej szopki. Na emke czekałem 2 lata. Mam totalny brak poszanowania władzy w tej instytucji po 2017. Oczywiście wywalili tylko tych, którzy nie byli „kryształowo” czyści wg ich, zasr… kategorii. Czytam wpisy na forum i często zastanawiam się na co lepszego liczą osoby, które już mogą przejść na emke? Liczenie teraz, czy w lutym, może w marcu? Ja i wielu innych takich możliwości nie miałem. Dajcie sobie spokój z tym tworem jakim jest KAS, po 2017 wszystkiego się można spodziewać. I to raczej gorszego. I uwierzcie, na emke nie jest wcale rak źle.
 
Kiedyś Ci co teraz zostają w służbie rownie odejdą na emke i gwarantuje Wam, ze potraktowani zostaną identycznie z kwota bazowa i mogą nie niec szczęścia by trafić na jakakolwiek waloryzację 1 marca.
Nie trafią, waloryzacja dla przechodzących do końca lutego profity od marca. Ubaw nie z tej ziemi. Poszli oni wszyscy na ...(te nasze rządowe cudaki i naczalstwo)
 
To pomyśl jak się czuli tacy jak ja. 22 lata służby, „piękny” 2017 i kop w d… bez dyplomów, owacji na stojąco i innej szopki. Na emke czekałem 2 lata. Mam totalny brak poszanowania władzy w tej instytucji po 2017. Oczywiście wywalili tylko tych, którzy nie byli „kryształowo” czyści wg ich, zasr… kategorii. Czytam wpisy na forum i często zastanawiam się na co lepszego liczą osoby, które już mogą przejść na emke? Liczenie teraz, czy w lutym, może w marcu? Ja i wielu innych takich możliwości nie miałem. Dajcie sobie spokój z tym tworem jakim jest KAS, po 2017 wszystkiego się można spodziewać. I to raczej gorszego. I uwierzcie, na emke nie jest wcale rak źle.
...na cud............................. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Na bieżącym posiedzeniu senatorowie będą deliberować min o dacie obowiązywania nowej kwoty bazowej
 

Attachments

  • 54-porz-1.pdf
    838,9 KB · Wyświetleń: 471
Ja po 28 latach służby nie dostałam ani dyplomu -podziękowanie, ani nawet słowa dziękuję.
Żenada poprostu. Tym bardziej się ciesze ,że odeszłam na emeryturę.
takich osób jest spore grono, niestety wierchuszka nie potrafi się zachować jak na nich przystało i to nie tylko w kwestii odejść i pożegnań funkcjonariuszy- lista wypaczeń jest coraz dłuższa
 
Może spójrzmy inaczej, z punktu widzenia tych którzy zostają w służbie z uwagi na brak odpowiedniej ilości lat. Osoby te dostaną w przyszłym roku jedną podwyżkę, więc dlaczego odchodzący na emeryturę mają mieć dwie podwyżki ( wynikającą z podwyżki kwoty bazowej i wynikającej z waloryzacji emerytury). Pozostający w służbie mają jedną, emeryci mają jedną, a odchodzący po 1 stycznia chcą mieć dwie ?!! czy to nie chciwość i zyskiwanie kosztem innych ? Taka mała wrzutka do przemyślenia.

ps. mała prośba, niech niektórzy piszący nie zaplują się teraz z jadu 😂 😂 😂
Bo po pierwsze tak było zawsze, po drugie inne grupy zawodowe tzw. sfery budżetowej mają podwyżki od stycznia. Przepis ten dyskryminuje funkcjoanariszy.
 
Twoje zachowanie jest poniżej krytyki, jakoś szybko odciąłeś się od swojego środowiska i cieszysz się, że ma gorzej od ciebie

Twoje zachowanie jest poniżej krytyki, jakoś szybko odciąłeś się od swojego środowiska i cieszysz się, że ma gorzej od ciebie.
Jakie środowisko takie zachowanie w stosunku do niego. Dla obecnego bytu nie mam żadnego szacunku !!! Nie cieszy mnie to, że rząd Was kopie w d...... ale irytuje mnie wiara w cuda co niektórych funków. Dalej nie dociera do Was bliski koniec tej formacji i emerytur mundurowych???? To czekajcie dalej.....
 
Jakie środowisko takie zachowanie w stosunku do niego. Dla obecnego bytu nie mam żadnego szacunku !!! Nie cieszy mnie to, że rząd Was kopie w d...... ale irytuje mnie wiara w cuda co niektórych funków. Dalej nie dociera do Was bliski koniec tej formacji i emerytur mundurowych???? To czekajcie dalej.....
Dołączyłeś na forum w listopadzie br., gdzie byłeś wcześniej. Takim zachowaniem uderzasz w wielu którzy walczyli o to, co masz dzisiaj i służą dalej z różnych względów. Może warto pomyśleć, zanim przelejesz swoje frustracje rozgoryczonego człowieka na forum publiczne, wyśmiewając się ze swoich kolegów i koleżanek, a nie jak to określiłeś obecnego bytu. Zastanów się jaką wartość dodatnią wnosisz na forum, poza wystawianiem sobie laurki.
 
Dołączyłeś na forum w listopadzie br., gdzie byłeś wcześniej. Takim zachowaniem uderzasz w wielu którzy walczyli o to, co masz dzisiaj i służą dalej z różnych względów. Może warto pomyśleć, zanim przelejesz swoje frustracje rozgoryczonego człowieka na forum publiczne, wyśmiewając się ze swoich kolegów i koleżanek, a nie jak to określiłeś obecnego bytu. Zastanów się jaką wartość dodatnią wnosisz na forum, poza wystawianiem sobie laurki.
Ktoś tu nie lubi celników? Nieładnie! opuść to forum!
 
Dołączyłeś na forum w listopadzie br., gdzie byłeś wcześniej. Takim zachowaniem uderzasz w wielu którzy walczyli o to, co masz dzisiaj i służą dalej z różnych względów. Może warto pomyśleć, zanim przelejesz swoje frustracje rozgoryczonego człowieka na forum publiczne, wyśmiewając się ze swoich kolegów i koleżanek, a nie jak to określiłeś obecnego bytu. Zastanów się jaką wartość dodatnią wnosisz na forum, poza wystawianiem sobie laurki.
Pewnie ten osobnik jest beneficjentem ostatnich zmian w ustawie zaopatrzeniowej: gic, inspektorem i zamiast się cieszyć z daru losu, to wyszydza środowisko!
Edit: A jednak nie, przeszedł na emkę w 20r. A szydzi. Po co?
 
Pewnie ten osobnik jest beneficjentem ostatnich zmian w ustawie zaopatrzeniowej: gic, inspektorem i zamiast się cieszyć z daru losu, to wyszydza środowisko!
Nie ważne kim jest, może ma za dużo czasu i nie potrafi go wykorzystać na coś pożytecznego. Może chciał przekazać coś sensownego, ale nie potrafi przelać myśli na przysłowiowy papier i zrobił to w takiej formie, że wyszedł odwrotny skutek.
Za dużo emotikonów, za mało sensownej, wyważonej treści.
 
Back
Do góry