Emerytury !!!

nie ma co przeżywać durnot, to elementem zorganizowanej nagonki.
rozbicia jedności środowiska.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Post robi wielkie wrażenie,nic dodać nic ująć.Zawsze powtarzałam że szefem zz powinna być osoba niezwiązana z firmą i teraz mamy podsumowanie.
Panie Sławku, rachunek sumienia przed wszystkimi funkcjonariuszami. Trzeba było być twardym skoro reprezentuje się taka formację a przeciwnik.... każdy wie na co go stać.Mam na myśli czerwiec.
Jestem zawiedziona działaniami zz.
 
Rozbawiłeś mnie Armagedon. Wydawało się, że już rozumiesz. Ty jednak dalej błądzisz. Skoro tak się szarpiesz i popadasz ze skrajności w skrajność w rozumieniu tej samej sprawy - vide Twoje ostatnie posty, tzn. że albo ktoś Tobą steruje, albo jesteś totalnie rozchwiany emocjonalnie.
 
Nie będziemy czekać bo wykonujemy latami czynności wskazane przez TK i po mimo ściemy i działania wbrew środowisku Zwiazków Zawodowych zawalczymy o swoje w sądach.
Stop patologicznym działaniom ZZ działających w Służbie Celnej, których działanie ma na celu aby granica, wzp nie dostała emerytur tylko nieroby biurowe uwłaszczone za kapicy równo. KONIEC!!!!!

hihihihi jasne! A ty będziesz pierwszy, który do sądu pójdzie Zrozum niektórym bank dom kupił ! Niektórzy wciąż na dorobku Albo nie, dam Ci szansę! Pokaż jak zwyciężać mamy! (Cytując hymn) ;)
 
pierwszy i ostatni raz proszę publicznie Panie Sławku o zaniechanie polemiki z "tym" sposobem myślenia.
róbmy swoje i nie polemizujmy z jakąkolwiek manipulacją.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
trwa proces legislacyjny i strona rządowa ten proces opóźnia i torpeduje.
usiłując kreować jakieś rozwiązania zastępcze.
co tu jest nie jasne ?
sedno tkwi w naszych wyborach !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Slawku możesz nakreślić jaka jest w chwili obecnej sytuacja ? O ile możesz.
Zanim Sławek napisze proponuje Tobie i wszystkim niezorientowanym obejrzenie dzisiejszych obrad senatu. Dzisiaj Banaś w zasadzie powiedział wystarczająco chociaż niektóre fragmenty dla debiutantów mogą wymagać roztlumaczenia.

Nabazgrane w afekcie......
 
Ja mogę nakreślić ... jakoś to będzie... mnie to nie dotyczy... i tak powinni rozj..ć ten syf... ja mam obiecany etat i mam resztę w d... o Jezu oni na prawdę nas likwidują ... ------------------------- to tylko kilka popularnych wypowiedzi wśród funków a tak naprawdę to jesteśmy w czarnej dupie!
 
Zanim Sławek napisze proponuje Tobie i wszystkim niezorientowanym obejrzenie dzisiejszych obrad senatu. Dzisiaj Banaś w zasadzie powiedział wystarczająco chociaż niektóre fragmenty dla debiutantów mogą wymagać roztlumaczenia.

Nabazgrane w afekcie......
Widziałam ale jestem ciekawa zdania Sławka.
 
Co ma wam Pan Siwy nakreślić? Już wystarczająco nakreślił -tak walczył z KAS pismami, ze już zaakceptował KAS. Jeżeli chodzi o emerytury też tak będzie walczył, sterty pism, a na koniec trzeba będzie uznać, że emerytur nie będzie. Armagedon ma rację. Dalej wierzcie bezgranicznie, że Pan siwy wywalczy pismami wam emerytury.
 
w negocjacjach nie komentuje się wszystkich "sensacji" ani tym bardziej bieżących potrzeb informacji.
stanowisko Celników jest znane od kilku miesięcy.
wielokrotnie to potwierdzano w publicznych wypowiedziach.
przedmiotem zainteresowania środowiska jest Projekt złożony przez Komitet Inicjatywy Obywatelskiej.
formalnie "trwają" prace w podkomisji sejmowej po pierwszym czytaniu.
środowisko doskonale rozumie, że wyrok TK musi zaspokoić prawa nabyte wszystkich fc.
jakiekolwiek inne rozwiązanie jest niekonstytucyjne, bezprawne i ponownie dyskryminujące.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Kolego Siwy czy specjalnie doprowadziłeś do obecnej sytuacji?
Z kim rozmawiasz?
Przecież walczyłeś z PO o "normalność" Jaką?
Teraz zostałeś przywrócony do pracy i o czyje prawa walczysz!?
Swoje?
Bierz się ze robotę bo widzimy że TWOJE chodzenie pod pachę z PIS sprowadziło na Służbę Celną nieszczęście.
Jesteś bezwolnym narzędziem za przywrócone pobory i gwarancję zatrudnienia.
Daj gościu spokój przecież masz o co walczyłeś: przywrócenie do pracy .
Związkowcy płacą miesięcznie ok. 60000zł za miesiąc to jest kosmos i na co ty je wydajesz?
To co napisał prawnik w sprawie opcji zero każdy wie. Ciekawe za ile?
Doprowadziłeś Służbę Celną do sytuacji patowej i dalej ściemniasz.
Bierz się za robotę w sprawie emerytur albo abdykuj(bo masz co chciałeś) i wywieś białą flagę.
Zapytaj związki zawodowe skarbowców jak walczą o swoje prawa.
Przecież dawno było wiadomo kto powinien zostać objęty emeryturami mundurowymi w.g Trybunału Konstytucyjnego czyli osoby wykonujące "czynności policyjne".
Co za debil podpowiedział 5/15/55 każdy wie jest to nie do przyjęcia.
Jeździsz, ściemniasz i nic to do sprawy nie wnosi a wręcz przeciwnie.
Kolego zobacz sprawa SOL.
Na pewno dostaniesz stosowne stanowisko w kas ale przez swoje działanie pozostawiłeś funkcjonariuszy wskazanych przez TK w czarnej d..ie.
Zrobiłeś więcej złego niż dobrego pozdrawiam!.
Każdy wie że wyrok Trybunału Konstytucyjnego odnosi się do funkcjonariuszy granicznych, w oddziałach a w szczególności WZP doprowadziłeś do tego, że nikt nie dostanie nic. Co ze zwolnieniami 100%? Daj sobie siana nic nie zwojowałeś tylko bijesz pianę i pajacujesz!!!!!!!!!!!!
Wypisujmy się z tego ZZ, który serwuje nam jakiś dziwny CYRK a nie realną walkę o cokolwiek.


nie ma w słowniku cywilizowanego człowieka słów mogących oddać poziom dna reprezentowanego przez ciebie

precz buszmenie!!!
 
Ostatnia edycja:
"...Przecież walczyłeś z PO o "normalność" Jaką?..."

"...Bierz się ze robotę bo widzimy że TWOJE chodzenie pod pachę z PIS sprowadziło na Służbę Celną nieszczęście..."

Z tymi stwierdzeniami kolegi się akurat zgadzam.

Ogólnie można stwierdzić iż.
Jeżeli Rząd ma cło w d ..., Dyrektorzy i wyższa kadra także. To nam pracusią ma zależeć?
"Hulaj dusza piekła nie ma"
 
istnieje dla umiejących czytać ze zrozumieniem korelacja pomiędzy licznymi ostatnio atakami na nasze środowisko związkowe, a stanowiskiem prezentowanym na forum parlamentu przez konstytucyjnego ministra.
po zapoznaniu się z relacją z posiedzenia senatu wypada w trybie informacji publicznej zapytać ww jakie konkretnie związki zawodowe ma na myśli wskazując je jako oponentów "indywidualnego entuzjazmu" autora projektowanych zmian.
piętnowanie anonimowego wroga to są metody godne ... wyjaśnienia.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
u mnie na oddziale sporo osób złożyło rezygnację z członkostwa w tym ZZ. Osoby te nie dostały potwierdzenia że już nie są członkami. Najwyższa pora urealnić liczbę członków a nie mówić że jest Was 5 tys. a admin strony głównej na urlopie. Zaufanie do obecnego kierownictwa ZZ tak spadło że ludzie się boją czy przynależność do ZZ będzie argumentem za nie otrzymanie propozycji w KAS. W końcu wg. wszelkich wypowiedzi SC to Celnicy.pl jest wytykany za nieodpowiedzialne zachowanie w czerwcu.

Tak więc skoro ktoś złożył deklaracje to należało by go honorowo wykreślić a nie bić sztuczna piane na siłę jaki to ZZ jest mocny i liczebny. Po ostatnich dwóch prób organizacji pikiet można stwierdzić że jest sporo mniej niż 4tys
 
Ostatnia edycja:
angel81 nie histeryzuj co Sławek temu winny, że banas to zwykły oszust. Teraz lepiej pomyśl o tym, że do sądu trzeba nam będzie iść a kto tobie wtedy pomoże jak nie Sławek. Jak chcecie to sie wypisujcie a ja sie nie wypiszę i wiem, że wniesiemy sprawę do sądów bo na taką niesprawiedliwość nie ma innej drogi.
 
To jak to w końcu jest? Jesteśmy dogadani z PiS i SSC czy odwrotnie? :)
Stawiam celowo emotikona, bo skrajność w niektórych wypowiedziach, niektórych nicków jest zabawna.
Z niektórych wpisów wynika, że traci się zaufanie do ZZ, bo jest stanowczy wobec władzy z innych, że jesteśmy zbyt łagodni.
Dlatego pozwólcie, że nie odniosę się szerzej, bo też w jaki sposób do tak skrajnie odmiennego odbioru tej samej sytuacji.
Jedno mogę wyjaśnić. SSC wobec ZZ Celnicy PL w gabinecie Pana Premiera M.Morawieckiego zobowiązał się, że powoła Zespół, który będzie mógł zadziałać w razie braku propozycji. Nie jest to satysfakcjonujące rozwiązanie, bo powinny być gwarancje ustawowe, ale jest jak jest. Będzie zatem powołany taki zespół, w którym będziemy obecni i będziemy chronić funkcjonariuszy i pracowników, także w sądach członków Związku, jeśli trzeba będzie.
Liczba członków jest aktualna. Jedni się zapisują, inni wypisują, to stała tendencja.
 
Ostatnia edycja:
Sławku, wierzę Ci od samego początku, zawsze Cię popierałem i będę popierać. Rozumiem też rozgoryczenie niektórych funkcjonariuszy. Prawda jest taka, aby walczyć o swoje, nasze, trzeba być bardzo stanowczym. Nic nam, ani Służbie Celnej nie dadzą dobre stosunki z Banasiem czy PIS, jak nas rozparcelują a część nas trafi do pośredniaka. Jesteś naszym przewodniczącym, walcz. Nie chciałbym napisać do końca, bo bez walki będzie to nasz koniec i Służby Celnej. Jak jest wojna to jeńców się nie bierze. Pozdrawiam.
 
Back
Do góry