Emerytury !!!

A jeśli chodzi o Emerytury to już od pierwszego czytania w Sejmie było wiadomo kto je dostanie i zamiast walczyć właśnie o funkcjonariuszy linowych gdzie służba jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie nie mówiąc o nockach i nie mówiąc np wdychanych przez ileś godzin dni i lat spalinach, gdzie jest praktycznie nierealnym dosłużyć do 67 roku i zamiast walczyć właśnie o tych funkcjonariuszy i emerytury na starych zasadach to się ubzdurało że będziemy walczyć o pomostówki dla biurowych i powielać hasło ,, wszyscy albo nikt ,, i tak jak 2008 r znowu zostaniemy sprzedani i niech mi nikt nie mówi że było inaczej bo widać kto na tym wyszedł najlepiej, a na pewno nie granica i w tym problem że biurowi dożyją do emerytury a my na granicy w tym trybie i charakterze pracy mamy nikłe szanse ;) i w tym problem że nikt się z nami nie chce zamienić. I od pierwszego czytania w sejmie było już wiadomo kto Emerytury dostanie to zamiast się zająć projektem KAS wszyscy rzucili się na Emerytury, które wiadomo było od początku jak będzie to wyglądało, a rząd cichaczem pchną KAS i teraz właśnie jest ścisk i zgrzytanie zębów co będzie ? bo wszyscy myśleli że dostaną Emerytury, i tyle, a tu zonk ( tylko ciekawe dlaczego w tym wszystkim nikt nie przejmował się młodymi funkcjonariuszami którzy nie nabyliby praw emerytalnych co z nimi będzie w KASie ? )
 
st-man i syrenka-wawa po co piszecie że straż przejmie pasy z tego co wiem to na razie eksperymentują na zielonych pasach i z tego co wiem na pewno to przepustowość jest mniejsza prawie o połowę niż nawet na czerwonych i na obecną chwilę jest to nierealne żeby to przejęli i tez z nimi o tym rozmawiałem bo w odróżnieniu może od was ja na prawdę razem z nimi służę ;) straszenie jest już od 2008 roku i jakoś im to nie wychodzi, nie ma po co nas na granicy straszyć że będziemy cywilami z tego co wiem to może biuro ps i o jakich projektach kas i przeciekach piszecie ? wymieńcie które projekty tak mówią lub przepis lub przeciek ? bo z tego co jest w Senacie to tam o tym nic nie ma, a i pewnie jesteście gdzieś z zachodniej Polski i tam nie ma już granicy i może się coś wam pomyliło ;) i naprawdę nie musicie się o nas martwić na granicy przez tyle lat byliśmy olewani przez wewnętrzne że idzie czas gdzie rolę mogą się odwrócić, i puszczanie haseł typu że granicę ucywilnią to jest nie trafione ;) a zresztą po tej reformie funkcjonariusze służący na granicy może w końcu będą mieli choć trochę lepiej bo w tej formie co jest to na pewno nie i myślę też tak że jak ktoś nie był ,, tajnym współpracownikiem lub nie miał poważnych wpadek ,, to się nie ma czego obawiać czy służący na granicy czy wewnątrz kraju

Z choinki się urwałeś ?? Dosadniej można to określić, ale po co. Przepisy wykonawcze do ustaw głęboko utajnione . Struktura zawiera komórki i określa kto będzie pracował : cywil czy funk. Coraz bardzie ograniczają liczbę funków i określają jako cywilne komórki i to tam gdzie ludziom się nie śniło. :(
 
Z choinki się urwałeś ?? Dosadniej można to określić, ale po co. Przepisy wykonawcze do ustaw głęboko utajnione . Struktura zawiera komórki i określa kto będzie pracował : cywil czy funk. Coraz bardzie ograniczają liczbę funków i określają jako cywilne komórki i to tam gdzie ludziom się nie śniło. :(
Ty się raczej urwałaś z choinki i motasz się nieudolnie. Skoro są głęboko utajnione to nie wiesz co będą zawierać, więc po co siejesz ferment? Wypowiadaj się konkretnie jeśli masz wiedzę, jeśli jej nie masz to nic innego niż propaganda. W jasnym celu, podburzać granicę do protestów. e tym razem.
Kolejny ma przecieki że ucywilnią granicę. He he dobre. Skąd te przecieki, z radia Erewań?
A liczbę funkcjonariuszy określił jasno wyrok trybunału, wykonujący zadania kontrolne-policyjne.
Gdyby wszyscy dostali emerytury mundurowe byłoby to po prostu niesprawiedliwe. I na nic się zda ujadanie.
 
przedostatnie zdanie cię definiuje i mówi wszystko.
właśnie twój guru traci twarz w tv trwam tymi samymi "analizami".
nie karmić trolla.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
przedostatnie zdanie cię definiuje i mówi wszystko.
właśnie twój guru traci twarz w tv trwam tymi samymi "analizami".
nie karmić trolla.

A co słychać u twojego guru Kapicy? Dobrze wam było za jego rządów, to dlaczego nie dostaliście emerytur? Walczycie żeby nie było zmian i żeby relacja dupa-stołek pozostała bez zmian. Popracuj sobie na granicy wschodniej to zrozumiesz co znaczy być Celnikiem i komu należą się przywileje.
Kto tu jest trollem widać po liczbie postów. A tak dla informacji, ich ilość nigdy nie przejdzie w jakość.
 
to co napisałeś nawet nie jest śmieszne.
dziecinada połączona z megalomanią.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !


Niedawno chyba pisałeś: "Nie karmić trolli".
NIE DAJ SIĘ !!

ps
Wiem, że egocentryzm i bezrefleksyjność, cholernie wkurza normalnych ludzi,
ale może fantastycznie udoskonalić cierpliwość ...
 
Nie trzeba było przechodzić do ciepełka za stanowisko. Myśleliście, że tak będziecie lecieć w kulki w nieskończoność.
Jeszcze jedno koleś nie padaj duchem bo jest wyrok TK w sprawie stażu pracy Straży Pożarnej i Państwowej Straży Pożarnej. Poczytaj.

Czy ty qrwa umiesz czytać, patałachu?!?! Zostałem przeniesiony czy mi się to podobało czy nie! Bo właśnie jakiemuś dupolizowi (może podobnemu do ciebie?) potrzebny był etat na granicy!
 
Czy ty qrwa umiesz czytać, patałachu?!?! Zostałem przeniesiony czy mi się to podobało czy nie! Bo właśnie jakiemuś dupolizowi (może podobnemu do ciebie?) potrzebny był etat na granicy!

Robozoll nie szkoda Ci zdrowia i jeszcze bijacego w miare rytmicznie serducha na udowadnianie ze biale jest biale a czarne jest czarne!Wszyskich nas mogla lub spotkala podobna sytuacja wiec nie ma sensu tlumaczyc oczywistych oczywistosci.Tym bardziejj ze teraz w obecnej rzeczywistosci, im blizej do stycznia, tym szybciej znany scenariusz zaczyna byc wdrazany.Daj sobie Chlopie na luzik bo glowa muru nie przebijesz ibo sobie łeb rozwalisz.
 
Otrzymałem informację, że 15 lub najpóźniej 16 listopada odbędzie się Podkomisja.
Procedowanie projektu obywatelskiego w takim tempie jak projekt KAS pozwoli na przyjęcie ustawy w br. i opublikowanie w Dz.U.
I tego oczekujemy od rządzących jako środowisko.
 
Otrzymałem informację, że 15 lub najpóźniej 16 listopada odbędzie się Podkomisja.
Procedowanie projektu obywatelskiego w takim tempie jak projekt KAS pozwoli na przyjęcie ustawy w br. i opublikowanie w Dz.U.
I tego oczekujemy od rządzących jako środowisko.


rządzący (specjalnie z małej litery) już pokazali, że gdzie nas mają ... tu: niedomówienie
gdyby chcieli procedować projekt obywatelski w takim tempie jak KAS już dawno byłby uchwalony. Przypomnę, pierwsze czytanie było rok temu. Teraz to możemy oczekiwać ... na godota.
 
Panie Slawku.. .brak przekonania w Pana wpisie...suche słowa..brak wiary...

04c2ec9f9a0a31bbccb3531ae2f1d476.JPG - comprende?
 
Otrzymałem informację, że 15 lub najpóźniej 16 listopada odbędzie się Podkomisja.
Procedowanie projektu obywatelskiego w takim tempie jak projekt KAS pozwoli na przyjęcie ustawy w br. i opublikowanie w Dz.U.
I tego oczekujemy od rządzących jako środowisko.
Ha! Tempo procedowania może i jest istotne ale ważniejsza będzie ostateczna zawartość "przeprocedowanego" projektu. Bo nie łudźmy się, że przepchną to i szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dopiszą np, że zmiany wejdą nie później niż za 18 m-cy i obejmą jedynie literalnie wskazanych w orzeczeniu (co opiszą oczywiście stanowiskowo, nie cytując TK). Można wieszczyć i jeszcze gorsze warianty ale szkoda zdrowia. Kazik śpiewał, jak można niektórym wierzyć i ja im tak wierzę
 
Wiadome było, że kas ma być i tyle, a absurdem było nawoływanie teraz do jakiegoś protestu, gdzie jest już po wszystkim.
po fakcie zawsze wszystko wiadomo, teraz wiadomo ze musial wejsc KAS, jak uchwala lub uwala emerytury ktos napisze, ze bylo to wiadomo od poczatku, ja tez po fakcie znam dokladnie numery totolotka, proponuje uswiadomic sobie ten prosty fakt i nie robic z siebie idiotow.
 
Back
Do góry