Emerytury !!!

biedny idiota (z całą świadomością to pisze , czytając wypociny osobnika ) , ja nie złożyłbym mu nawet propozycji do KAS , a co dopiero emka , będąc na miejscu ministra Banasia ale pożyjemy zobaczymy :)
Jakiś poziom w tym KAS musi być przecież:)

Nie masz racji nie "idiota" tylko funkcjonariusz wykonujący sumiennie czynności związane z walką z przemytnikami i bandytami i nie "biedny" choć przez bandyckie wartościowanie po latach służby przydzielono Mi stanowisko specjalistyczne żyje się nie źle jak na polskie warunki.
Czyli w twoim egoistycznym wpisie prawdą jest tylko "osobnik"(bezosobowe).
 
Rekomendacje ZUS aby praktycznie zlikwidować emerytury mundurowe, otwierają przed nami szansę na połączenie sił z pozostałymi służbami w walce o:
- zachowanie tych emerytur dla nich (również bez cudownego podziału na iniowych i biurowych),
- przyznanie dla nas (wszystkich).

Przecież ostrzegaliśmy, że ten pomysł z "liniowymi" prędzej czy później też ich dotknie. Protest całej mundurówki to poważna siła, której nikt nie zlekceważy.
 
biedny idiota (z całą świadomością to pisze , czytając wypociny osobnika ) , ja nie złożyłbym mu nawet propozycji do KAS , a co dopiero emka , będąc na miejscu ministra Banasia ale pożyjemy zobaczymy :)
Jakiś poziom w tym KAS musi być przecież:)

Będąc na miejscu ministra Banasia przydzielił byś emerytury izbowym ekspercikom a granicy zostawił byś kolejny raz "imadło w plecy"?
Mam nadzieję, że nie długo w kas wspomniani poznają co to jest praca na zmiany i staną twarzą w twarz ze wszelkiej maści malwersantami tylko za pobory perfidnie zeszmaconych przez korporacyjną politykę kadrową poprzedniej ekipy specjalistów.
Dzięki Bogu "osobnicy" twojego pokroju nie mają szans na stanowisko podsekretarza stanu w żadnym ministerstwie. Chyba, że w Ministerstwie Unasieniania Zwierząt Futerkowych.
 
Będąc na miejscu ministra Banasia przydzielił byś emerytury izbowym ekspercikom a granicy zostawił byś kolejny raz "imadło w plecy"?
Mam nadzieję, że nie długo w kas wspomniani poznają co to jest praca na zmiany i staną twarzą w twarz ze wszelkiej maści malwersantami tylko za pobory perfidnie zeszmaconych przez korporacyjną politykę kadrową poprzedniej ekipy specjalistów.
Dzięki Bogu "osobnicy" twojego pokroju nie mają szans na stanowisko podsekretarza stanu w żadnym ministerstwie. Chyba, że w Ministerstwie Unasieniania Zwierząt Futerkowych.

Skoro tak ci źle na oddziale to staraj się o przeniesienie do Izby albo do Urzędu np. do postępowania. Będziesz pracował na osiem godzin w miłej atmosferze.
 
Nie masz racji nie "idiota" tylko funkcjonariusz wykonujący sumiennie czynności związane z walką z przemytnikami i bandytami i nie "biedny" choć przez bandyckie wartościowanie po latach służby przydzielono Mi stanowisko specjalistyczne żyje się nie źle jak na polskie warunki.
Czyli w twoim egoistycznym wpisie prawdą jest tylko "osobnik"(bezosobowe).

Skończ już i oszczędź sobie wstydu, człowieczku marny.
Wykłócasz się o "literalne traktowanie" wyroku TK, a sam nawet nie rozumiesz, co wypisujesz!
Weź w łapki ów wyrok, znajdź przepisy wymieniające zadania policji, odszukaj właściwe w Ustawie o SC i przeczytaj uważnie.
Jak już przeczytasz (ze zrozumieniem), wypisz sobie na kartce słowa, określające czynności uznane jako te "policyjne".

Jeżeli jesteś w stanie udowodnić, że istnieje choćby jeden przepis, nakazujący traktować któreś z wypisanych określeń
NIE ROZDZIELNIE, a TYLKO ŁĄCZNIE - BĘDZIESZ MIAŁ RACJĘ ...
Jak na razie racji nie masz - i to wszystko w temacie !!
- Howk!
 
Skończ już i oszczędź sobie wstydu, człowieczku marny.
Wykłócasz się o "literalne traktowanie" wyroku TK, a sam nawet nie rozumiesz, co wypisujesz!
Weź w łapki ów wyrok, znajdź przepisy wymieniające zadania policji, odszukaj właściwe w Ustawie o SC i przeczytaj uważnie.
Jak już przeczytasz (ze zrozumieniem), wypisz sobie na kartce słowa, określające czynności uznane jako te "policyjne".

Jeżeli jesteś w stanie udowodnić, że istnieje choćby jeden przepis, nakazujący traktować któreś z wypisanych określeń
NIE ROZDZIELNIE, a TYLKO ŁĄCZNIE - BĘDZIESZ MIAŁ RACJĘ ...
Jak na razie racji nie masz - i to wszystko w temacie !!
- Howk!

O czym Wy w ogóle pitolicie?!?!?!
TK w wyroku wskazał zadanie określone w art. 2 ustawy o Służbie Celnej. A skoro jest artykuł drugi, to znaczy że jest też artykuł 1!
A tam jak wół stoi, że:

Art. 1. 1. Ustawa reguluje zadania i organizację Służby Celnej -€“ jednolitej umundurowanej formacji, utworzonej w celu zapewnienia ochrony i bezpieczeństwa obszaru celnego Unii Europejskiej, ...

Ja jestem funkcjonariuszem Służby Celnej, nie Wydziału takiego i owego, Oddziału takiego czy owego, czy też referatu. Funkcjonariusz Służby Celnej. W każdej chwili, decyzja dyrektora IC mogę być przeniesiony (i każdy z Nas) do dowolnej innej komórki organizacyjnej S.C.! I każdy będzie musiał realizować (bądź już to robił) zadanie określone w wyroku TK!
Emerytury więc dla wszystkich albo dla nikogo!
Tyle!
 
Skoro tak ci źle na oddziale to staraj się o przeniesienie do Izby albo do Urzędu np. do postępowania. Będziesz pracował na osiem godzin w miłej atmosferze.

Do Izby z granicy uciekali przyjaciele króliczka za stanowiskami i kasą.
Za chwile będą uciekać nA GRANICĘ OT I CAŁA PRAWDA POPAPRAŃCÓW, KTÓRZY WYPISUJĄ TAKIE BZDETY JAK ty.
sory ale tym razem pozostanę i mam nadzieję, że jak że w końcu emerytury dostaną funkcjonariusze, którym się należy a nie wiadomo kto.
 
Do Izby z granicy uciekali przyjaciele króliczka za stanowiskami i kasą.
Za chwile będą uciekać nA GRANICĘ OT I CAŁA PRAWDA POPAPRAŃCÓW, KTÓRZY WYPISUJĄ TAKIE BZDETY JAK ty.
sory ale tym razem pozostanę i mam nadzieję, że jak że w końcu emerytury dostaną funkcjonariusze, którym się należy a nie wiadomo kto.

Od sześciu lat jestem w Wydziale Logistyki, do tego czasu 20 lat na granicy. Uważasz, że nie należy mi się emerytura mundurowa?
 
15 LAT W ZWALCZANIU PRZED 2013 I 25/55 LAT PO 2013 I TO WSZYSTKO OCZYWIŚCIE W ZWALCZANIU PRZESTĘPCZOŚCI. bĘDZIECIE ZZ WALCZYĆ DLA WSZYSTKICH KAŻDY DOSTANIE G..WNO.
TRYBUNAŁ WYPOWIEDZIAŁ SIĘ JASNO CZY TO SIĘ KOMUŚ PODOBA CZY NIE.
 
widze ze jest tu wielu inteligenych i wyksztalconych forumowiczow, czy ktos moglby wyjasnic mniej obytemu koledze jakie sa mozliwosci odwolania sie do sadow lub trybunalu w Strasburgu w zwiazku z nasza sytuacja. Stwierdzono, ze jestesmy grupa dyskryminowana od wielu lat i nic nie jest robione by to zmienic. Drugie pytanie to czy po wejsciu KAS i likwidacji SC wyrok TK stanie sie bezprzedmiotowy w zwiazku z tym, ze juz nie bedzie funkcjonariuszy celnych? Jesli tak to chyba trzeba wejsc na droge sadowa juz teraz, zanim nas zlikwiduja. To tak tytulem przerywnika w biadoleniu i oskarzaniu sie, Teraz mozna juz wrocic do lamentow i klotni.
 
15 LAT W ZWALCZANIU PRZED 2013 I 25/55 LAT PO 2013 I TO WSZYSTKO OCZYWIŚCIE W ZWALCZANIU PRZESTĘPCZOŚCI. bĘDZIECIE ZZ WALCZYĆ DLA WSZYSTKICH KAŻDY DOSTANIE G..WNO.
TRYBUNAŁ WYPOWIEDZIAŁ SIĘ JASNO CZY TO SIĘ KOMUŚ PODOBA CZY NIE.

A mi się ku*wa nie podoba, cwaniaczku

w-tamta-strone-masz-wypierdalac-pl-ffffff.jpg
 
Ostatnia edycja:
widze ze jest tu wielu inteligenych i wyksztalconych forumowiczow, czy ktos moglby wyjasnic mniej obytemu koledze jakie sa mozliwosci odwolania sie do sadow lub trybunalu w Strasburgu w zwiazku z nasza sytuacja. Stwierdzono, ze jestesmy grupa dyskryminowana od wielu lat i nic nie jest robione by to zmienic. Drugie pytanie to czy po wejsciu KAS i likwidacji SC wyrok TK stanie sie bezprzedmiotowy w zwiazku z tym, ze juz nie bedzie funkcjonariuszy celnych? Jesli tak to chyba trzeba wejsc na droge sadowa juz teraz, zanim nas zlikwiduja. To tak tytulem przerywnika w biadoleniu i oskarzaniu sie, Teraz mozna juz wrocic do lamentow i klotni.

Uważam, że do tego rząd zmierza od samego początku. Brak SC - brak problemu.
 
Więc na co jeszcze czekamy?!?!
Strajk włoski, pikiety, manifestacje i L4!!! Do końca. Naszego albo ich!
Wszystko jednocześnie i permanentnie! To ma być teraz jak atak na Pearl Harbour!

A jak nie, to zmieńcie nazwę związku na KASowcy.pl, ale beze mnie!

Zgadzam sie w 100%!!! Ludzie przestancie sie wszystkiego bac, tak nas traktuja jak im na to pozwolamy, wstanmy z kolan i zawalczmy. We wtorek posiedzenie komisji ,niech kazdy pomysli co moze zrobic, zeby wesprzec naszych przedstawicieli ktorzy tam beda. Jezeli nic nie zrobisz nie miej pretensji do Slawka ani do nikogo innego, ze zostaniesz po wielu latach sluzby bezrobotny!!!
 
Back
Do góry