Emerytury !!!

Zasadnicze pytanie, które należy zadać Koledze Siwemu: czy zz celnicy.pl będzie walczył o emerytury mundurowe dla funkcjonariuszy Służby Celnej pracujących na granicy RP w WZP, Dozorze oraz wykonujący czynności wskazane przez Trybunał Konstytucyjny
Czy w związku ze stanowiskiem rządu RP odnośnie przyznania emerytur mundurowych ZZ Celnicy pl. będzie walczył o emerytury dla funkcjonariuszy wykonujących czynności policyjne wskazane przez TK czy dalej będzie układał się na pomostówki dla biurowców kosztem w.wym.
Proponuję aby zacząć jasno artykułować stanowisko TK i nie rozmydlać tematu i proponuję założyć zz celnicy biurowi pl i walczyć o ich uprawnienia emerytalne.
 
Zasadnicze pytanie, które należy zadać Koledze Siwemu: czy zz celnicy.pl będzie walczył o emerytury mundurowe dla funkcjonariuszy Służby Celnej pracujących na granicy RP w WZP, Dozorze oraz wykonujący czynności wskazane przez Trybunał Konstytucyjny
Czy w związku ze stanowiskiem rządu RP odnośnie przyznania emerytur mundurowych ZZ Celnicy pl. będzie walczył o emerytury dla funkcjonariuszy wykonujących czynności policyjne wskazane przez TK czy dalej będzie układał się na pomostówki dla biurowców kosztem w.wym.
Proponuję aby zacząć jasno artykułować stanowisko TK i nie rozmydlać tematu i proponuję założyć zz celnicy biurowi pl i walczyć o ich uprawnienia emerytalne.

Jak czytam twoje wpisy, to mam nieodparte wrażenie, że emerytury winny być liczone od dnia kiedy przyjęty zostałeś do Służby Celnej i najlepiej gdyby jeszcze to zostało zapisane w ustawie, np. 5 letni okres wykonywania czynności wskazanych w TK liczony od pierwszego dnia służby ARMAGEDONA. Zastanawia mnie jeszcze ta pogarda dla funkcjonariuszy z biura zwłaszcza, że duża z nich części walnie przyczyniła się do zaistnienia tematu emerytur w przestrzeni publicznej. Brała także czynny udział w zbieraniu podpisów pod projektem obywatelskim. Nie wiem jak długo pracujesz, ale zapewne wiesz, że przed 2004 Polska miała także granice zachodnią i południową z UE (tj. czyli długo po rozbiorach ). Na tych granicach pracowali także celnicy, często po kilkanaście lat. Co z nimi ? Co z alokowanymi ? Czy Ty ARMAGEDON coś byś wywalczył sam?
 
Zasadnicze pytanie, które należy zadać Koledze Siwemu: czy zz celnicy.pl będzie walczył o emerytury mundurowe dla funkcjonariuszy Służby Celnej pracujących na granicy RP w WZP, Dozorze oraz wykonujący czynności wskazane przez Trybunał Konstytucyjny
Czy w związku ze stanowiskiem rządu RP odnośnie przyznania emerytur mundurowych ZZ Celnicy pl. będzie walczył o emerytury dla funkcjonariuszy wykonujących czynności policyjne wskazane przez TK czy dalej będzie układał się na pomostówki dla biurowców kosztem w.wym.
Proponuję aby zacząć jasno artykułować stanowisko TK i nie rozmydlać tematu i proponuję założyć zz celnicy biurowi pl i walczyć o ich uprawnienia emerytalne.

Teraz to już niewiele nam pozostaje, niestety także czytać brednie jw .
 
Cytat"...Teraz to już niewiele nam pozostaje, niestety także czytać brednie jw . ..." A ja pytam dlaczego? Jeszcze ustawy nie ma. Otrząśnijmy się i przestańmy roztkliwiać się nad rozlanym mlekiem i użalać się nad sobą!!! Obudźmy w sobie chęć do działania. Powtarzane, ale pamiętajmy: dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe! Co to ku...wa ma być? Forum...płaczków??? Płaczliwe funkcjonariuszki i rozbeczeni... funkcjonariusze?! Koleżanki i koledzy (ja ich chyba...nie mam hehehe) działajmy, bo tu chodzi o Nas i Nasze rodziny!!! Czy dotarło to wreszcie?!!! pzdr:cool:
 
Czyli ZUS za... a nawet... przeciw... Ciekawa sytuacja... A czyżby ZUS nie miałby iść również "pod młotek"? :cool:
 
Ostatnia edycja:
Cytat"...Teraz to już niewiele nam pozostaje, niestety także czytać brednie jw . ..." A ja pytam dlaczego? Jeszcze ustawy nie ma. Otrząśnijmy się i przestańmy roztkliwiać się nad rozlanym mlekiem i użalać się nad sobą!!! Obudźmy w sobie chęć do działania. Powtarzane, ale pamiętajmy: dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe! Co to ku...wa ma być? Forum...płaczków??? Płaczliwe funkcjonariuszki i rozbeczeni... funkcjonariusze?! Koleżanki i koledzy (ja ich chyba...nie mam hehehe) działajmy, bo tu chodzi o Nas i Nasze rodziny!!! Czy dotarło to wreszcie?!!! pzdr:cool:

Hunter zrobill sobie co niektórzy z tego Forum takie forum dla frajerów, płaczków, nieudaczników i frustratów(już mi się nie chce przytaczac epitetów, którymi można by obdzielić wielu aktywnych tu wyłącznie w mordzie). Szkoda śliny
 
Dziwię się ministrowi Banasiowi, prezesowi Kaczyńskiemu przecież mają wyrok TK a ZZ walczą o pomostówki dla biurowców . Przecież pozwom nie będzie końca. Funkcjonariusze wykonujący czynności policyjne do śmierci walczyć będą o swoje prawa konstytucyjne. Tylko ten kto wykonywał czynności wskazane przez TK powinien otrzymać emki.
 
Dziwię się ministrowi Banasiowi, prezesowi Kaczyńskiemu przecież mają wyrok TK a ZZ walczą o pomostówki dla biurowców . Przecież pozwom nie będzie końca. Funkcjonariusze wykonujący czynności policyjne do śmierci walczyć będą o swoje prawa konstytucyjne. Tylko ten kto wykonywał czynności wskazane przez TK powinien otrzymać emki.

Armagedon, czy Ty jeszcze naiwnie myślisz, że Ktoś Ci coś chciał dać.....,,biurowym", ;"liniowym" czy jak to zwał. Przecież cały czas myślą tylko o tym aby im słupki nie opadły. Tu nie chodzi o Nas o Ciebie ale nich. Jeżeli są w naszej SC obszary zaniedbań to SRAS, to dopiero będzie szambo. Niektórzy z NAS szybko, oj szybko tego doświadczą. ZZ miałyby zupełnie inną pozycję wyjściową po sobocie, a tak szkoda ludzi, szkoda zmarnowanej szansy.
 
1476174888_owgyvi_600.jpg

Ciszej na tą trumną....
 
Dziwię się ministrowi Banasiowi, prezesowi Kaczyńskiemu przecież mają wyrok TK a ZZ walczą o pomostówki dla biurowców . Przecież pozwom nie będzie końca. Funkcjonariusze wykonujący czynności policyjne do śmierci walczyć będą o swoje prawa konstytucyjne. Tylko ten kto wykonywał czynności wskazane przez TK powinien otrzymać emki.

Podsumowując całe te wypociny emka należy się tylko armagedonowi .
 
Podsumowując całe te wypociny emka należy się tylko armagedonowi .
biedny idiota (z całą świadomością to pisze , czytając wypociny osobnika ) , ja nie złożyłbym mu nawet propozycji do KAS , a co dopiero emka , będąc na miejscu ministra Banasia ale pożyjemy zobaczymy :)
Jakiś poziom w tym KAS musi być przecież:)
 
Dlaczego wątek "Emerytury" jeszcze jest aktywny?
Przecież nie będzie żadnych emerytur! Ani dla liniowych, czy biurowych, czy jak ich tam zwał. To oczywiste.
Po pierwsze, PiS ma w dupie Trybunał Konstytucyjny i jego wyroki.
Po drugie, nawet gdyby nie miał TK w dupie, to wyrok z marca 2015 roku mówi o emeryturach dla funkcjonariuszy Służby Celnej. A w KAS funkcjonariuszy S.C. nie będzie. To komu mają je dać?!
A co najmniej połowa forumowiczów od wakacji dywaguje o tym, jakie będą mieli propozycje w KAS i kto je w ogóle dostanie.
Prorocy kur*wa mać!
Weki na zimę sobie szykujcie, a nie debilizmy tu wypisujcie!
 
Ostatnia edycja:
Dlaczego wątek "Emerytury" jeszcze jest aktywny?
Przecież nie będzie żadnych emerytur! Ani dla liniowych, czy biurowych, czy jak ich tam zwał. To oczywiste.
Po pierwsze, PiS ma w dupie Trybunał Konstytucyjny i jego wyroki.
Po drugie, nawet gdyby nie miał TK w dupie, to wyrok z marca 2015 roku mówi o emeryturach dla funkcjonariuszy Służby Celnej. A w KAS funkcjonariuszy S.C. nie będzie. To komu mają je dać?!
A co najmniej połowa forumowiczów od wakacji dywaguje o tym, jakie będą mieli propozycje w KAS i kto je w ogóle dostanie.
Prorocy kur*wa mać!
Weki na zimę sobie szykujcie, a nie debilizmy tu wypisujcie!
Bo jak wszyscy obywatele w Polsce mamy prawo oczekiwać przestrzegania prawa !!!!! pomimo wszystko
 
Back
Do góry