Emerytury !!!

Panie Slawku ...jedno pytanie ...i proszę o szczerą odpowiedź...SZCZERA...
Porwał Pan 5041 (9) "członków" nie mylić z częścią ciała...😆 ...
Gdzie Pan "wyląduje" po wprowadzeniu KAS ? ...a gdzie "czlonkowie"...?...
Mam nadzieję...że dostaną to co Pan...
 
Panie Slawku ...jedno pytanie ...i proszę o szczerą odpowiedź...SZCZERA...
Porwał Pan 5041 (9) "członków" nie mylić z częścią ciała... ...
Gdzie Pan "wyląduje" po wprowadzeniu KAS ? ...a gdzie "czlonkowie"...?...
Mam nadzieję...że dostaną to co Pan...
Sławek ten gozdek już jest os....ny mam nadzieję, że konsekwentnie doprowadzisz gozdeczka do odpowiedzialności.
ALE najważniejszym dla środowiska jest to aby kancelaria NAS reprezentująca doprowadziła do uchwalenia projektu obywatelskiego oraz ewentualnego wejścia Kas o ludzkiej twarzy dla funkcjonariuszy SC.
Poza tym szacun i aby tak dalej.
 
Do odpowiedzialności?!!!! Was ....za obrazę obywatela RP...który ma.inne zdanie niż 5000 "członków" ...a 40 mln. Obywateli RP inne...heh...
 
Sławek "nie żałuj chama bo jak się cham odbije to cię torbą zabije."
Jeszcze jedno "nie rozmawiaj z debilem bo cię sprowadzi do swojego poziomu i wykończy doświadczeniem."
Jeszcze jedno od ok roku jesteśmy w sporze prawnym z MF za nami jest wyrok TK i w tą stronę proponuję iść dalej. Chyba, żę ta oczywista oczywistość dla związków jest nie do przyjęcia. Tylko czemu?
 
Eh celnicy u mnie 20.48 idę spać...mialem wolne...troszkę was sponiewieralem....warto było...rano o 4 muszę wstać....więc wybaczcie "czlonki" nie mylić z częścią ciała...dobranoc
.
 
Panie Slawku ...jedno pytanie ...i proszę o szczerą odpowiedź...SZCZERA...
Porwał Pan 5041 (9) "członków" nie mylić z częścią ciała...😆 ...
Gdzie Pan "wyląduje" po wprowadzeniu KAS ? ...a gdzie "czlonkowie"...?...
Mam nadzieję...że dostaną to co Pan...

Wierzyłem w ciebie mf1975, a ty teraz nie wylewasz za kołnierz, albo ostro jarasz. Kurne, to co wciągasz musi mieć kopa. Jeśli możesz daj znać na czym jedziesz. Proszę przystopuj, bo za chwilę kompletnie się uwalisz i przestaniesz jarzyć co piszesz, a wówczas może być kiepsko. Uwierz, spotkania z Panem Siwym w sądzie, to nie przelewki. Gość, dzięki poprzedniej władzy, ma spore doświadczenie.
 
Coś mi się wydaje że wasz przewodniczący ma kilka ników...?


chyba że ma tylu klakierów...że ho ho



Londyn idzie spać ...dobranoc "emki"...
 
mf1975 jestem pod wrażeniem tego co piszesz. Mam dla ciebie wielki szacunek bo chyba pojmujesz tak jak JA istotę sprawy. Mam nadzieję, że nie był to "bełkot pijaka", że poinformowałeś główne media o proteście funkcjonariuszy Służby Celnej odnośnie tego, że jako jedyna umundurowana, uzbrojona formacja mundurowa mająca administracyjny stosunek pracy - jak stwierdził podczas pierwszego czytania w sejmie projektu obywatelskiego minister Zieliński i wszyscy prominentni politycy PIS należy się nam emerytura.
Bądź konsekwentny i prześlij bo wielu uczciwym, porządnym funkcjonariuszom (których nie miałeś przyjemności zamknąć), nie mogło się przebić z przekazem to może tobie się uda.
Jeśli tak to szacuneczek i bądź konsekwentny.
 
Witam... i tak na dobranoc... Namierzenie gościa, zwłaszcza, że z telefonu dokonuje wpisów... bułka z masłem hehehe. Widzimy się w Warszawie pozdr:cool:
 
hunter daj spokój nie mam wątpliwości, że Sławek, zarząd i kancelaria, która nas reprezentuje równie dzielnie bądzie po ewentualnym wejściu kas reprezentowała NAS przed sądami.
Nie podchodzi się do osła z t............, do byka z p........... a do debila w ......cale.
 
SC...powodzenia w.wawie...dużo osłów wśród Was...ale cóż...czasem i osioł musi dostać marchewkę 😆 już padam


Życzę wam spokojnej nocy ...ci co na służbie...służby...
 
mf1975 proszę Cię jeszcze raz powiadom wszystkie media jakie możesz.
Przecież prawdziwy mężczyzna "nie rzuca słów na wiatr".
Jesteś naprawdę osobą, która dobrej zmianie sprzyja.
Bądź konsekwentny jak prawdziwy mężczyzna i nagłośnij sprawę w mediach.
 
Sławek bądź konsekwentny widzisz sam jak wiele osób nawet tych co zamykali celników walczy o nasze prawa konstytucyjne w mediach.
Ty nie mogłeś a lolek jakiś tam mf możę. cha cha cha.
 
Back
Do góry