• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Emerytury !!!

Chociaż odpowiem Tobie normalnie koluniu. Tak do ZOMO mnie chcieli, ale ja chciałem studiować. Straciłem na tym wiście strasznie.

Puk puk puk ...

Mam kolegę. Skończył zawodówkę i później ZOMO zamiast wojska, później milicja, nawet studia jakieś mu dali, jakieś komendanty posterunków i innych jednostek ... Dbali o swoich wiernych pretorian później, to trzeba przyznać, nawet nad morzem jakiś dom w likwidowanym ośrodku wczasowym nabył okazyjnie oczywiście ...

Inny przykład. Na jednej z komend naczelnikiem wydziału kryminalnego był kierowca nyski, która św. pamięci Grzesia P. wiozła....

Naprawdę masz czego żałować.

Jak ja jestem koluniem, to Ty zwykłym leszczykiem z patologicznym poczuciem winy. Tylko błagam, krzywdy sobie nie zrób po moim poście, bo mnie zawiną, a przy okazji zamkną forum.
 
Puk puk puk ...

Mam kolegę. Skończył zawodówkę i później ZOMO zamiast wojska, później milicja, nawet studia jakieś mu dali, jakieś komendanty posterunkówcho i innych jednostek ... Dbali o swoich wiernych pretorian później, to trzeba przyznać, nawet nad morzem jakiś dom w likwidowanym ośrodku wczasowym nabył okazyjnie oczywiście ...

Inny przykład. Na jednej z komend naczelnikiem wydziału kryminalnego był kierowca nyski, która św. pamięci Grzesia P. wiozła....

Naprawdę masz czego żałować.

Jak ja jestem koluniem, to Ty zwykłym leszczykiem z patologicznym poczuciem winy. Tylko błagam, krzywdy sobie nie zrób po moim poście, bo mnie zawiną, a przy okazji zamkną forum.
Echo co jest z Tobą ? Nie umiesz normalnie odpowiedzieć jednocześnie nie obrażając interlokutora ? No co jest z Tobą człowieku ???
 
Z uwagi na permanentne ataki usera, którego nazwy nie wymienię, rezygnuję z publicznej strony tego forum. Starczą mi kontakty na prive z koluniami! Żegnam

Że też się przejmujesz czymś takim, ja ów user ?! Przecież i tacy są potrzebni!
Choćby po to, by pojąć różnicę pomiędzy Twoim ukochanym, wiernym psem, a amebą ...
 
Kiedy przestaniecie lizać się po jajeczkach?

Ale towarzycho się tu zebrało.

Drugie prawo Kopernika po prostu.
 
To jest mój naprawdę ostatni wpis z dedykacją sam wiesz dla Ciebie:
nie

Nadal oplakujesz nie wstąpienie do ZOMO ? Gdzie z pewnością kariera i pieniążki były do wzięcia ot tak, bez wysiłku? Do tego godziwą emerytura również?

Wystarczyło tylko, fascynacie białej pały, inni powiedzą blondynki w rozmiarze 80, nap....ć nią ludzi protestujących przeciwko komunie.

Jesteś wykluczony z kręgu ludzi przyzwoitych, tym wpisem. Razem z resztą szczekaczy, usiłujących swoim jazgotem przykryć Twoje zauroczenie.

Precz, a kysz, a kysz, złe duchy przeszłości!
 
To jest mój naprawdę ostatni wpis z dedykacją sam wiesz dla Ciebie
...

Ot i widzisz, że jednak czasem warto odzywać się do pewnych stworzeń, które wtedy dosyć łatwo obnażają
dobrze znane sobie, zwierzęce czynności; drapania, warczenia, czy też lizania pewnych części ciała ...
 
No i udało się rozmydlić temat ... gratuluję @echo

Dziękuję, ale ja tylko odniosłem się do żalów nt. strat w związku nie zgłoszeniem się do ZOMO.

Czy to nie dziwne, że reszta koleżków nie zauważyła tego dysonansu?

Oczywiście masz rację, przepraszam, zamykam ten wątek, pomimo aplauzu gawiedzi dla ............. .
 
Back
Do góry