• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do i dla użytkowników forum Skarbowcy.pl

Oooo kochany wybacz, nie jestem u was długo ale nick ten sam. W moim wypadku o rozdwojeniu jaźni mowy być nie może. Nie rozumiem dlaczego z tym problemem do mnie się zgłaszasz. Znów wszystkich pchamy w jeden shicik 😜
Jak wcześniej przytomnie zauważył Cat, przy poprzednim wpisie przywołałem post "Stefano". ( 😂😂😂 "Stefano" ). Nie moja wina, że umieścił tam i Ciebie. Tym bardziej dziwią mnie Twoje pretensje. I jeszcze jedno - jako skarbowiec jestem tu gościem, więc sformułowanie "was" kompletnie przestrzelone. I w dodatku ten wpis małą literą...
Widzę ze mierzyta swoją miarą panowie, spoko ja jestem bardzo wyluzowana. Czy doprawdy tak bardzo dziwi co niektórych was ze nas jest więcej? Myslisz ze będziemy przyglądali się i o zgrozo przytakiwali tym bredniom które tutaj wypisujecie na nasz temat? Zaczynam podejrzewać ze pracujecie od roku, macie wielkie orly w koronie wydzierane na klacie i poza pracą chodzicie w białych czapeczkach🙂 Poziom fiu fiu stadionowy.
Chcesz dyskutować - dyskutuj, ale nie obrażaj gospodarzy Jednak kiedy rzeczywistośc przymierzasz do swoich imaginacji, okraszając to w dodatku mało pochlebnymi ( uwaga - eufemizm ) uwagami, to nie oczekuj, że ktoś potraktuje Ciebie poważnie.
Widzisz? Im się wiele może wydawać, tylko wydawać 🙂 Mnie jeszcze rozumiem ze nie lubią ale ty? Haha odzywałes się kilka razy i bum. Hahaha, pyszni ale jacy bystrzy. Po kilku postach już obecność wyłapana 🤪
Wystarczy, że ten .... no powiedzmy osobnik napisze choć raz i od razu wiadomo, że to on.
Tutaj to juz przynajmniej czwarty nick pod jakim próbuje pisać. Do tego przynajmniej pięć na forum radomskim i dobre sześć, może nawet siedem na kolejnym ( nieczynnym już ) forum branżowym. Jego nie da się nie rozpoznać.
 
Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy!
Proponuję zostawić ten temat dla skarbowców i tylko dla nich. U siebie nie mogą ponarzekać, pojęczeć, wyznać co im dokucza, co się nie podoba, co boli bądź przeszkadza. Niech przynajmniej tu się wyżyją, a my nie zaglądajmy więcej do tego tematu - będziemy spokojniejsi i oszczędzimy sobie znoszenia prowokacji czy dyskusji z pozorantami.

Szanowny Adminie!
Proszę mimo wszystko nie zamykać tego tematu, by nie tylko skarbowcy mieli gdzie wyrzygiwać swe frustracje, ale by w razie konieczności można było tych zbyt upierdliwych, odsyłać tu z innych tematów.

A kim ty jesteś żeby takie orędzie do narodu wygłaszać? na bana to ty zasługujesz za takie prowokacje
 
Jak wcześniej przytomnie zauważył Cat, przy poprzednim wpisie przywołałem post "Stefano". ( 😂😂😂 "Stefano" ). Nie moja wina, że umieścił tam i Ciebie. Tym bardziej dziwią mnie Twoje pretensje. I jeszcze jedno - jako skarbowiec jestem tu gościem, więc sformułowanie "was" kompletnie przestrzelone. I w dodatku ten wpis małą literą...

Chcesz dyskutować - dyskutuj, ale nie obrażaj gospodarzy Jednak kiedy rzeczywistośc przymierzasz do swoich imaginacji, okraszając to w dodatku mało pochlebnymi ( uwaga - eufemizm ) uwagami, to nie oczekuj, że ktoś potraktuje Ciebie poważnie.

Wystarczy, że ten .... no powiedzmy osobnik napisze choć raz i od razu wiadomo, że to on.
Tutaj to juz przynajmniej czwarty nick pod jakim próbuje pisać. Do tego przynajmniej pięć na forum radomskim i dobre sześć, może nawet siedem na kolejnym ( nieczynnym już ) forum branżowym. Jego nie da się nie rozpoznać.
Szkoda gadać. Nie zamierzam się tutaj wykłócać. Absolutnie nie obrażam nikogo z gospodarzy. Jeśli poczułeś się urażony, najmocniej przepraszam. Jeśli już wszystko przeanalizowałeś, wiesz gdzie się przewijam i pod iloma nickami to dyskusja jest zbędna. Wpadłam poczytać na temat ktory nas wszystkich interesuje a mianowicie podwyżki i po chwili awantura!!!! Proszę się nie dziwić, nikt nie lubi czytać ze jest tchórzem a jego praca polega na piciu kawki i ploteczkach na korytarzu. Aaaa i jestem osobniczką nie osobnikiem 🙂
 
Szkoda gadać. Nie zamierzam się tutaj wykłócać. Absolutnie nie obrażam nikogo z gospodarzy. Jeśli poczułeś się urażony, najmocniej przepraszam. Jeśli już wszystko przeanalizowałeś, wiesz gdzie się przewijam i pod iloma nickami to dyskusja jest zbędna. Wpadłam poczytać na temat ktory nas wszystkich interesuje a mianowicie podwyżki i po chwili awantura!!!! Proszę się nie dziwić, nikt nie lubi czytać ze jest tchórzem a jego praca polega na piciu kawki i ploteczkach na korytarzu. Aaaa i jestem osobniczką nie osobnikiem 🙂
Słońce Galaktyki - znowu odnosisz się do treści (ilość różnych nicków), których nikt do ciebie nie kierował!
Poczytaj sobie teksty kierowane do ciebie i swoje odpowiedzi, tak ze trzy razy. Aha, oczywiście jak wytrzeźwiejesz!
 
1.

Absolutnie nie obrażam nikogo z gospodarzy.

2.

Jeśli już wszystko przeanalizowałeś, wiesz gdzie się przewijam i pod iloma nickami to dyskusja jest zbędna.



Ad1

Hahaha mnie wycięto, sporo tego wywalono choć merytorycznie nie było się do czego doczepić. Widzisz? Dialog i porozumienie? Chyba siebie nawzajem bo odmienne zdanie jest wywalane w kosmos

Sławek ci wyjaśnił, skasował posty bo dyskusja nie była na temat. Nie dając mu wiary obrażasz jego, celników.pl i nas.

Widzę ze mierzyta swoją miarą panowie, spoko ja jestem bardzo wyluzowana. Czy doprawdy tak bardzo dziwi co niektórych was ze nas jest więcej? Myslisz ze będziemy przyglądali się i o zgrozo przytakiwali tym bredniom które tutaj wypisujecie na nasz temat? Zaczynam podejrzewać ze pracujecie od roku, macie wielkie orly w koronie wydzierane na klacie i poza pracą chodzicie w białych czapeczkach🙂 Poziom fiu fiu stadionowy.

Ten post obraża userów tego forum. Nie rozumiesz tego co napisałaś? W wypowiedzi nie muszą być epitety, żeby była ona obrażliwa.

Nieładnie. Jesteś tu gościem.

Ad.2

Cat ci wyjaśnił że niewĺaściwie odczytałaś się jako adresatka posta o wielu nickach. Był nim Stefano Kasowski.

Nie zrozumiałaś postu cata? Jest napisany dość prostym, jak na cata, językiem. Widocznie dostosował styl do odbiorcy.

Czemu brniesz skoro wszystko jest jasne?

Trolling?
 
Szkoda gadać. Nie zamierzam się tutaj wykłócać. Absolutnie nie obrażam nikogo z gospodarzy. Jeśli poczułeś się urażony, najmocniej przepraszam. Jeśli już wszystko przeanalizowałeś, wiesz gdzie się przewijam i pod iloma nickami to dyskusja jest zbędna. Wpadłam poczytać na temat ktory nas wszystkich interesuje a mianowicie podwyżki i po chwili awantura!!!! Proszę się nie dziwić, nikt nie lubi czytać ze jest tchórzem a jego praca polega na piciu kawki i ploteczkach na korytarzu. Aaaa i jestem osobniczką nie osobnikiem 🙂
Przeprosiny oczywiście przyjęte ale kolejna "zaczepka" znowu całkowicie spudłowana, co trafnie wychwycił przedmówca ( Edit - Ferduś, bo Bolo wrzucił post gdy pisałem swój ). Ta wyliczanka nie dotyczyła Ciebie i może na tym skończmy. Tylko jeszcze jedna rada od starego ( i to niestety nie jest eufemizm ) skarbowca. Naprawdę czasem warto przeczytać więcej niz raz treść którą chce się skomentować. Pomoże to uniknąć niepotrzenych spięć. A co do wpisów "podnoszących ciśnienie" ( i to niekoniecznie kawą ), zawsze można odnieść się merytorycznie, np opisać dlaczego pójście na L-4 nawet 70-80% pracowników u-sów nie wzruszy emefa czy szefa KAS. Zwłaszcza w kontekście dokonanych od stycznia tego roku zmian w pracy urzedów.
Aha. I Celnicy pomiędzy też sobie wypominają różne rzeczy. "Zieloni" przeciw "Czarnym" ( i odwrotnie ), granica kontra urzędy wewnętrzne ( i odwrotnie ), , niedowartościowani ( w stopniu czy stanowisku ) kontra "przewartościowani" ( i odwrotnie ) i oczywiście młodzi przeciw starym ( i odwrotnie ), nie wspominając oczywiście o niektórych userach co są generalnie przeciw takim ja czy TY - ale to tez jest normalne.
 
NieetosowySkarbowiec, żebyś ty wiedział, jak w UKS jeszcze w 2017 r. dogryzali sobie byli "skarbowcy" z byłymi "celnikami" z inspekcji celnej ^^ Która to inspekcja została wcielona chyba w 2002 r. do UKS.

Nie było nic śmieszniejszego, niż jak po moim przejściu z UKS do budynku byłego UC celnicy dawali mi jakieś sprzęty typu biurka czy szafy po byłym UKS. Ja się pytam, o co chodzi, a oni, że jak 20 lat wcześniej szczególny nadzór podatkowy przechodził z UKS do UC, to przynieśli te graty z sobą. A skoro ja jestem z UKS i oni byli z UKS, t na pewno byliśmy dobrymi kolegami i te szafy należą się mi.

A tak szczerze jedyny prawdziwy hejt słyszałem tylko między młodymi i starymi, ale to inna historia.
 
Na zaprzyjaźnionym forum odwilż jak w 1956. Krytyka władzy jest dopuszczalna. Są nawet porady, żeby o doznanych krzywdach pamiętać przy urnach wyborczych. Zaleceń co do postępowania przy skrzynkach pocztowych na razie brak.
Czyzby zaczynało juz brakować zwolenników podłej zmiany chętnych do pisania?
Teraz ciekawe jak szybko przejdą do 1968 r.
 
Ostatnia edycja:
nie czytam ale to musi być "mądrość etapu" lub inna usterka techniczna :)
może to i lepiej ?

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Na zaprzyjaźnionym forum odwilż jak w 1956. Krytyka władzy jest dopuszczalna. Są nawet porady, żeby o doznanych krzywdach pamiętać przy urnach wyborczych. Zaleceń co do postępowania przy skrzynkach pocztowych na razie brak.
J6AWZUwfUq4xae8BuACgvt1ykrMs45oa.jpg
 
Jak sobie skarbowcy nie uzmysłowią, że to być może ich ostatnia okazja do protestu, to zginą marnie.
Wystarczy, że o sobie przypomni inna, bardziej medialna grupa zawodowa, a będą wzmianką na pasku w agrobiznesie.

Ale jak koń był bity całe życie, to jak może być inaczej?
 

Nic wiecej nie trzeba. Zaraz podwyzki dostana pracownicy urzedow pracy.
A skarbowcy beda pracowac w weekendy.
 
Ty bluźniąca pluskwo bez świadomości, znajdź kogokolwiek porównywalnego kto poświęcił tyle dla innych!

Moja refleksja jest taka, że ludzie są popierdoleni...

1589657894271.png
 
Back
Do góry