• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do i dla użytkowników forum Skarbowcy.pl

Hahaha mnie wycięto, sporo tego wywalono choć merytorycznie nie było się do czego doczepić. Widzisz? Dialog i porozumienie? Chyba siebie nawzajem bo odmienne zdanie jest wywalane w kosmos
Tak Słoneczko tu też jest cenzura. Jeżeli masz inną opinie niż związek, administrator czy emef to jest Twój post usuwany. A linia związku i tych wymienionych wcześniej jest taka, że ma panować ogólna miłość wzajemna, celników do skarbowców i skarbowców do celników. Nawet wbrew logice. Jeśli ktokolwiek napisze coś co jest niezgodne z powyższym to jego opinia zostaje usuwana. To nie dotyczy oczywiście Z.Z. które mogą się sprzeczać ile chcą. Związki skarbowców wtrącają się w sprawy celników a związki celników w sprawy skarbowców i to jest dobrze. Tylko, że to my przez takie działania nie zobaczymy żadnych podwyżek przez bardzo długi czas.
 
Tak Słoneczko tu też jest cenzura. Jeżeli masz inną opinie niż związek, administrator czy emef to jest Twój post usuwany. A linia związku i tych wymienionych wcześniej jest taka, że ma panować ogólna miłość wzajemna, celników do skarbowców i skarbowców do celników. Nawet wbrew logice. Jeśli ktokolwiek napisze coś co jest niezgodne z powyższym to jego opinia zostaje usuwana. To nie dotyczy oczywiście Z.Z. które mogą się sprzeczać ile chcą. Związki skarbowców wtrącają się w sprawy celników a związki celników w sprawy skarbowców i to jest dobrze. Tylko, że to my przez takie działania nie zobaczymy żadnych podwyżek przez bardzo długi czas.
Ok, ja rozumiem że zmieszano nas razem i chyba żadnej ze stron się to do końca nie podoba. Jednak skoro już tu jesteśmy to wypadałoby jakoś ten wózek pchać razem. Wytykanie sobie paluszkiem co my a co oni i dlaczego my a nie oni powoduje tylko że traktują nas tak jak traktują tam na górze. A chyba widzimy jak traktują WSZYSTKICH. Szkoda że zwykli ludzie nie potrafią się dogadać i nie dostrzegają że idąc tą drogą nie da się wskórać nic. Tylko ośmieszenie u pozostałych grup zawodowych które znają ten temat.
 
Najpierw w KASie cywili dokooptowali do "podwyżek mundurowych" drugi rok z rzędu (odpowiednio 650 i 500zł) a teraz płacz i lament że wszystko jest źle i brak pieniędzy. Jakoś w administracji rządowej np. urzędach marszałkowskich, wojewódzkich, UM itd podwyżki średnio 300zł a w KAS dali 1150zł i to jeszcze na forum Skarbowcy mówią że jest źle.

W przytoczonym piśmie jak się spokojnie poczyta to z 3 razy powtarza się wywód i pytanie "dlaczego Tarcza 2.0 nie redukuje też f-szy......" Jak by nie patrzeć odłączając ponownie Słuzbę Celną od KAS znowu będziemy mieli powtórkę z rozrywki i nowe propozycje.....
 
...
W przytoczonym piśmie jak się spokojnie poczyta to z 3 razy powtarza się wywód i pytanie "dlaczego Tarcza 2.0 nie redukuje też f-szy......" Generalnie odłączając ponownie SC od KAS znowu będziemy mieli propozycje.....

To zdecydowanie błyskotliwa obserwacja i bardzo prawdopodobna uwaga ...
 
Hahaha mnie wycięto, sporo tego wywalono choć merytorycznie nie było się do czego doczepić. Widzisz? Dialog i porozumienie? Chyba siebie nawzajem bo odmienne zdanie jest wywalane w kosmos
Qma6mitUySsQ7Not2adE2yb4TwSPrYE2.jpg
 
Najpierw w KASie cywili dokooptowali do "podwyżek mundurowych" drugi rok z rzędu (odpowiednio 650 i 500zł) a teraz płacz i lament że wszystko jest źle i brak pieniędzy. Jakoś w administracji rządowej np. urzędach marszałkowskich, wojewódzkich, UM itd podwyżki średnio 300zł a w KAS dali 1150zł i to jeszcze na forum Skarbowcy mówią że jest źle.

W przytoczonym piśmie jak się spokojnie poczyta to z 3 razy powtarza się wywód i pytanie "dlaczego Tarcza 2.0 nie redukuje też f-szy......" Jak by nie patrzeć odłączając ponownie Słuzbę Celną od KAS znowu będziemy mieli powtórkę z rozrywki i nowe propozycje.....
Wybacz ale tutaj tez zadowolenia nie widać z braku podwyżek. Aaa i skoro dzięki jak to ująłeś dokoptowaniu mieliśmy złote góry to i teraz dzięki dokoptowaniu nie mamy nic? Nie odpowiadaj, pytanie w głupiej główce urzędniczki się narodziło tak tylko
 
Wybacz ale tutaj też zadowolenia nie widać z braku podwyżek. Aaa ... i skoro dzięki - jak to ująłeś - dokooptowaniu mieliśmy złote góry, to i teraz, dzięki dokooptowaniu, nie mamy nic? Nie odpowiadaj, pytanie w głupiej główce urzędniczki się narodziło - tak tylko.

Niezmiennie: "golono - strzyżono, strzyżono - golono" ...
 
Jaki kolega? Na jakiego Włocha? Po jakich oczach?
Sillene to też Stefano? Tylko jako Włoszka?

Słoneczko to oczywiście też ja? Bo na S. Tylko Polka? (...)

A nie byłoby prościej ( a już z pewnością uczciwiej ) korzystać na obu forach z tego samego nicka? I to tego głównego a nie po kilku mutacjach? Potraficie to? No chyba, że ktoś zamierza wykorzystać dwoistość jaźni do zupełnie różnych celów, np. do odpowiednika Jekylla ( tutaj ) i Hyde'a ( wszyscy wiemy gdzie ).
 
A nie byłoby prościej ( a już z pewnością uczciwiej ) korzystać na obu forach z tego samego nicka? I to tego głównego a nie po kilku mutacjach? Potraficie to? No chyba, że ktoś zamierza wykorzystać dwoistość jaźni do zupełnie różnych celów, np. do odpowiednika Jekylla ( tutaj ) i Hyde'a ( wszyscy wiemy gdzie ).
[QUOTE="angel81, post:
Oooo kochany wybacz, nie jestem u was długo ale nick ten sam. W moim wypadku o rozdwojeniu jaźni mowy być nie może. Nie rozumiem dlaczego z tym problemem do mnie się zgłaszasz. Znów wszystkich pchamy w jeden shicik 😜
 
[QUOTE="angel81, post:
Oooo kochany wybacz, nie jestem u was długo ale nick ten sam. W moim wypadku o rozdwojeniu jaźni mowy być nie może. Nie rozumiem dlaczego z tym problemem do mnie się zgłaszasz. Znów wszystkich pchamy w jeden shicik

Spokojnie dziewczyno.

Nie zauważyłaś, że na forum są inni i powyższe akurat nie było do Ciebie ?!

No chyba, że coś Ci się "pozajączkowało" i sama nie odróżniasz czyś
@Słoneczko czy też @Stefano ...
 

Spokojnie dziewczyno.

Nie zauważyłaś, że na forum są inni i powyższe akurat nie było do Ciebie ?!

No chyba, że coś Ci się "pozajączkowało" i sama nie odróżniasz czyś
@Słoneczko czy też @Stefano ...
Widzę ze mierzyta swoją miarą panowie, spoko ja jestem bardzo wyluzowana. Czy doprawdy tak bardzo dziwi co niektórych was ze nas jest więcej? Myslisz ze będziemy przyglądali się i o zgrozo przytakiwali tym bredniom które tutaj wypisujecie na nasz temat? Zaczynam podejrzewać ze pracujecie od roku, macie wielkie orly w koronie wydzierane na klacie i poza pracą chodzicie w białych czapeczkach🙂 Poziom fiu fiu stadionowy.
 
Widzę ze mierzyta swoją miarą panowie, spoko ja jestem bardzo wyluzowana. Czy doprawdy tak bardzo dziwi co niektórych was ze nas jest więcej? Myslisz ze będziemy przyglądali się i o zgrozo przytakiwali tym bredniom które tutaj wypisujecie na nasz temat? Zaczynam podejrzewać ze pracujecie od roku, macie wielkie orly w koronie wydzierane na klacie i poza pracą chodzicie w białych czapeczkach🙂 Poziom fiu fiu stadionowy.
Jacy oni się pyszni.
Jacy oni są dumni.
Że są lepsi, bardziej wartościowi od skarbowców!
Prawda?

To pisałem ja - Stefano, nie Słoneczko.
Ani Stefan123 :D
 
Jacy oni się pyszni.
Jacy oni są dumni.
Że są lepsi, bardziej wartościowi od skarbowców!
Prawda?

To pisałem ja - Stefano, nie Słoneczko.
Ani Stefan123 :D
Widzisz? Im się wiele może wydawać, tylko wydawać 🙂 Mnie jeszcze rozumiem ze nie lubią ale ty? Haha odzywałes się kilka razy i bum. Hahaha, pyszni ale jacy bystrzy. Po kilku postach już obecność wyłapana 🤪
 
Mają rentgena w oczach. :D



To są celnicy! :
Wiem, nawet dane mi było współpracować przez chwilę. Nie narzekałam 🙂 Ale to forum to jakaś masakra. Kilku panów psuje całą robotę ludzi których jak sami mówi szanują i są dumni. Jest takie fajne powiedzenie „ tak to my Polski nie zbudujemy” Trafne na to co się dzieje teraz między nami
 
Widzę ze mierzyta swoją miarą panowie, spoko ja jestem bardzo wyluzowana. Czy doprawdy tak bardzo dziwi co niektórych was ze nas jest więcej? Myslisz ze będziemy przyglądali się i o zgrozo przytakiwali tym bredniom które tutaj wypisujecie na nasz temat? Zaczynam podejrzewać ze pracujecie od roku, macie wielkie orly w koronie wydzierane na klacie i poza pracą chodzicie w białych czapeczkach🙂 Poziom fiu fiu stadionowy.

O czym Ty do mnie rozmawiasz dziewczę?
Wcześniej odwołałaś się do posta, który nie był skierowany do Ciebie, teraz nawiązujesz
do treści i zdarzeń, z którymi nie mam nic wspólnego.
Wygląda na to że chcesz dyskutować z jednym, a przypinasz się do cytatu innego.
Ochadaj się niewiasto, bo każdy pomyśli, że trzeźwa nie jesteś.
Jeśli jednak chcesz w ten sposób trollować, to nie dziw się, że zasługujesz na bana ...
 
Ostatnia edycja:
Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy!
Proponuję zostawić ten temat dla skarbowców i tylko dla nich. U siebie nie mogą ponarzekać, pojęczeć, wyznać co im dokucza, co się nie podoba, co boli bądź przeszkadza. Niech przynajmniej tu się wyżyją, a my nie zaglądajmy więcej do tego tematu - będziemy spokojniejsi i oszczędzimy sobie znoszenia prowokacji czy dyskusji z pozorantami.

Szanowny Adminie!
Proszę mimo wszystko nie zamykać tego tematu, by nie tylko skarbowcy mieli gdzie wyrzygiwać swe frustracje, ale by w razie konieczności można było tych zbyt upierdliwych, odsyłać tu z innych tematów.
 
Back
Do góry