• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Banaś Szefem Służby Celnej!

Apel-POKÓJ NA FORUM!!!!!!! Własnie wazą się losy Słuzby Celnej. Najbliższe dni pokażą. Nawet odpuszczam (chwiloo) jeźdźcu bez głowy i rozumu czyli tele-echo. Dajmy Sławkowi wytchnienie aby nie wkur...ł się tym co i jak piszemy. Slawek ma o wiele ważniejsze sprawy na głowie. Pomilczmy. Tele-echo skorzystaj z okazji i też W KOŃCU zamilcz.
 
Ostatnia edycja:
Falcon, przyznaję Ci w zupełności rację.
Nie udzielałem się dość długo na forum (wolę działać w realu niż wirtualnie wylewać swoje żale i frustracje), ale powiem jedno - to co się tutaj zaczyna dziać, dla postronnego obserwatora czytającego to forum może dać niezbyt pochlebną opinię na temat Służby Celnej.
Macie jeden do drugiego jakieś pretensje ? sorry, ale załatwiajcie to prywatnie, bez udziału osób trzecich i postronnych obserwatorów.
 
Apel-POKÓJ NA FORUM!!!!!!! Własnie wazą się losy Słuzby Celnej. Najbliższe dni pokażą. Nawet odpuszczam (chwiloo) jeźdźcu bez głowy i rozumu czyli tele-echo. Dajmy Sławkowi wytchnienie aby nie wkur...ł się tym co i jak piszemy. Slawek ma o wiele ważniejsze sprawy na głowie. Pomilczmy. Tele-echo skorzystaj z okazji i też W KOŃCU zamilcz.

.............................................................................
 
Falcon, przyznaję Ci w zupełności rację.
Nie udzielałem się dość długo na forum (wolę działać w realu niż wirtualnie wylewać swoje żale i frustracje), ale powiem jedno - to co się tutaj zaczyna dziać, dla postronnego obserwatora czytającego to forum może dać niezbyt pochlebną opinię na temat Służby Celnej.
Macie jeden do drugiego jakieś pretensje ? sorry, ale załatwiajcie to prywatnie, bez udziału osób trzecich i postronnych obserwatorów.
Dziękuję Bardzo :) więc POKÓJ i milczmy. Gorąco o to apeluję. Sławek trzyma rękę na pulsie. Wzmacniajmy Sławka a nie osłabiajmy czy wręcz nie wku.....my. Zobowiązuję się że od teraz milczę. Potrzebujemy spokoju i My jako forumowicze i Służba Celna jako formacja. Sławek, trzymamy kciuki :) od tej chwili aż do czasu ostatecznych rozstrzygnięć milczę. A co do szanownych interlokótorów to uszanujmy zaangażowanie Sławka, nie przeszkadzajmy Mu i nie wq...nie denerwujmy. Falcon milczy.
 
Ostatnia edycja:
korzystając z chwili pokoju pozdrawiam serdecznie Panie Sławku :).
ale do rzeczy.
minus dwa generały w "sztabie" na początek.
czy sowa w emefie wytrzyma ?

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Zmiany zmiany zmiany. Nowy Szefie, niech pan tnie do samej kosci.
warto jednak pamiętać, że część tych, co to mają być wycięci, zostali wykreowani wlasnie za czasow obecnego SSC, jak chocby byly SSC, czy DIC Poznań.

Zmiana dyrektorow nic nie da, jesli nie zmieni sie podejscie "piętro wyżej". Nowi też będą wykonywali rozkazy, bo od tego sà.
 
warto jednak pamiętać, że część tych, co to mają być wycięci, zostali wykreowani wlasnie za czasow obecnego SSC, jak chocby byly SSC, czy DIC Poznań.

Zmiana dyrektorow nic nie da, jesli nie zmieni sie podejscie "piętro wyżej". Nowi też będą wykonywali rozkazy, bo od tego sŕ.

Tak jest ,ale to chyba dobrze, ze popedził ich a nie zostawil tylko dlatego, ze sam ich wykreowal.
 
Porządki na początku to zrozumiałe. Mam tylko nadzieję, że Banaś nie zatrzymał się ze swoją wiedzą na temat SC w 2005 roku. Z poziomu ministerstwa widok jest z goła inny niż z dołu, widać to po dotychczasowej polityce MFu - wartościowanie, centralizacja, procesy, mierniki, wspaniałe systemy i tony innych bzdur nie mających nic wspólnego z ustawowymi zadaniami SC. W ministerstwie chyba myślą, że funkcjonariusze pierdzą w stołki przy komputerkach i rysują prezentacje i sprawozdanka.
 
Porządki są potrzebne. Po czynach ich poznamy. Pierwsze ruchy kadrowe wytrawnego gracza pokazują niezbicie kierunek kas
 
Jak pisałem w wątku emerytury na tym etapie nie przyjmujemy do wiadomości, że nastąpi konsolidacja - vide ARGUMENTY
Mam nadzieję, że całe środowisko zawodowe działa w tych dniach w tym kierunku i odwiedza Parlamentarzystów PiS przedstawiając im rzeczone argumenty za wzmacnianiem SC.
Konsultujemy w ZG pismo do Min. Fin., gdyż niezwłocznie oficjalną drogą powinien otrzymać wspomniane ARGUMENTY.


i o to chodzi, o to chodzi - koniec płaczu i defetyzmu

SC teraz to nie to samo co w 2007- 2008, Sławek i Celnicy.pl, wyrok TK, liczebność i wiara - jest inaczej, a może być jeszcze lepiej - im więcej będzie nas skonsolidowanych w jednym związku - pomyślcie o tym proszę

nikt z rządzących i wielu z nas nie wierzyło, że 2008 coś da - a dał - przede wszystkim zmienił myślenie - pokazał że możemy
 
two to nothing

widzę, że zasady logicznego myślenia przez kilku ... hm forumowiczów zostały obłożone klątwą. ale cóż, z przyjemnością stwierdzam, że za późno. bowiem tzw. mleko już się wylało. tupanie, krzyki, personalny "postototok" tego nie zmienią. nie zakrzyczą rzeczywistości.

w wymiarze osobistym ... tak, mogę stwierdzić, że skopałem dupy. wszystkim wywyższonym. zajętym celebrowaniem własnej zajebistości. teraz pozostaje im tylko strzelanie focha. takiego jak wiejska baba. na widok cudaka z fiutem na wierzchu. której w zasadzie ten fiut się mocno podoba. tylko nie chce się do tego przyznać.

dwóch generałów już nie ma. czyli dwa do zera.
 
Apel-POKÓJ NA FORUM!!!!!!! Własnie wazą się losy Słuzby Celnej. Najbliższe dni pokażą. Nawet odpuszczam (chwiloo) jeźdźcu bez głowy i rozumu czyli tele-echo. Dajmy Sławkowi wytchnienie aby nie wkur...ł się tym co i jak piszemy. Slawek ma o wiele ważniejsze sprawy na głowie. Pomilczmy. Tele-echo skorzystaj z okazji i też W KOŃCU zamilcz.

pandzior - ogarniasz?

czy myślisz że pisząc po wielokroć staniesz się w końcu mesjaszem? chłopie - piszesz już nawet po PIĘĆ postów pod rząd!

może po prostu napisz "mein walka" czy coś - jeszcze trochę i w lodówce mi się zalęgniesz

rozumiem że masz coś do zakomunikowanie ale waląc po wielokroć w ten sam deseń odstraszasz ludzi od forum, burzysz koleżeństw

rozumiem że akurat na mnie masz alergię ale co - na wielu innych też?

to może jednak nie ty masz rację? wycisz się troszkę i zaufaj Sławkowi
 
Porządki są potrzebne. Po czynach ich poznamy. Pierwsze ruchy kadrowe wytrawnego gracza pokazują niezbicie kierunek kas��
Dokładnie- po czynach. W poniedziałek pewno poznamy nowych dyrektorów departamentow celnych w MF. I odpowiemy sobie na pytanie, czy jest to nowa jakosc, czy tylko "odkurzone co nie co starocie". Póki co miejmy nadzieję.
 
Pandzior, dałbyś już sobie siana z tym "nie jesteśmy na ty" itd. To jest forum związkowe a nie narada DIC-ów w MF-ie. Nie pasuje to nie pisz. Te Twoje wymuskane słownictwo, prosto ze słownika wyrazów obcych, po prostu jest tu żenująco nie na miejscu. Jeżeli byłeś faktycznie zastępcą DIC, to mam dla Ciebie fajny cytat (zaczerpnięty z filmu PitBull), który może da Ci do myślenia. Otóż kiedy naczelnik Barszczyk został pozbawiony naczelnikostwa i jako szary pracownik podjął pracę w wydziale którym kierował, usłyszał od byłych podwładnych mianowicie to - "Barszczyk, my zapominamy, że kiedyś byłeś naczelnikiem, a ty zapominasz, że kiedyś byłeś naczelnikiem". Zrozum to a będzie Ci łatwiej.
 
jakiś kretyn zupełnie dokończony z tego nieciekawego typa (pandzior8). co to miało być ...?
quote_icon.png
Napisał Pandzior8 Nie jesteśmy na "ty".
Dobranoc
 
Back
Do góry