• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

art.41 ustawy z 1.12.2022 r ,,o szczególnych rozwiązaniach służących realizacji ustawy budżetowej na 2023(...)

Witam!
Witam, jednak SA przychylił się do mojego wniosku i termin rozprawy (30.09) został uchylony. Nowy termin rozprawy na razie nie został wyznaczony.
Rozumiem, że będzie to pierwsza rozprawa z udziałem stron w odróżnieniu od dotychczasowych rozpatrywanych na posiedzeniach zamkniętych, czy się mylę i coś mnie ominęło?! Trzymam za koleżankę kciuki!!!
 
Dzień dobry, za chwilę zostanie publikowowany komunikat naszego ZZ w sprawie art. 41. Pierwsze rozprawy w SA w Warszawie z udziałem Pana Mecenasa odbędą się na poczatku września. Pozdrawiamy
 
Dzień dobry, za chwilę zostanie publikowowany komunikat naszego ZZ w sprawie art. 41. Pierwsze rozprawy w SA w Warszawie z udziałem Pana Mecenasa odbędą się na poczatku września. Pozdrawiamy

Elegancko. Dochodzimy do finału przed sądami powszechnymi. Do tego w sposób należyty, zachowując się jak trzeba. Wszyscy bez wyjątku, nawet uwzględniając różnice zdań i temperamentów, także różnice wynikające z indywidualnych doświadczeń w tym zomzie 🙂.

Osobiście dziękuję za polemiki 🙂.
 
Witam!

Rozumiem, że będzie to pierwsza rozprawa z udziałem stron w odróżnieniu od dotychczasowych rozpatrywanych na posiedzeniach zamkniętych, czy się mylę i coś mnie ominęło?! Trzymam za koleżankę kciuki!!!
No nie pierwsza, pierwsza rozprawa jest 10 września, co jest napisane powyżej.
 
Nie mniej jednak zachęcam ZZ Celnicy.pl do złożenia skargi do TK pod którą rozpoczęli zbiórkę funduszy. Wyżej przytoczony wniosek nie został jeszcze przyjęty (brak go w wykazie prac TK) zatem wielowektorowość działań zwiększa szansę skutecznego złożenia przynajmniej jednego z nich.
 
Info z dzisiaj. Sąd Apelacyjny w Warszawie wyznaczył mi termin rozprawy na 20 listopada 2024r. Stacjonarnie, w budynku Sądu. To dobrze, że będzie jawnie.

Biorąc pod uwagę, że Zarząd podjął decyzję o reprezentowaniu przez Pełnomocnika przed Sądem tylko 10 osób, to bardzo proszę szanowne Koleżeństwo o bieżące uchylanie rąbka tajemnicy co do wcześniejszych rozpraw.

A co do reprezentowania tylko 10 osób, to miałam siedzieć cicho, ale nie będę. Bardzo stresuje mnie ta sytuacja, jak chyba każdego, kto ma stanąć przed Sądem. Z tego co wiem, to wszyscy inni, którzy się sądzą o odprawy, pauzowanie, a są członkami Związku i podpisali umowy ze Związkiem, mają pomoc prawną w postaci Mecenasa na rozprawie. Tylko my kuźwa jak dzieci innego Boga.
A zwracam uwagę, że 5 letni cyrograf podpisałam. Jakoś wtedy nie było gadania o 10 osobach.



Wysłane z mojego 23108RN04Y przy użyciu Tapatalka
 
... Tylko my kuźwa jak dzieci innego Boga.
A zwracam uwagę, że 5 letni cyrograf podpisałam. Jakoś wtedy nie było gadania o 10 osobach.



Wysłane z mojego 23108RN04Y przy użyciu Tapatalka

Bardzo to przykre ale o ile wiem, ów "cyrograf" jest sprytnie skonstruowany i podpisuje się go, wskazując konkretny rodzaj sprawy. Jeśli w Twoim wypadku była to sprawa Art. 41, to "stety" - "cyrograf" obowiązuje dwustronnie i mecenas MUSI Cię reprezentować. Jeśli nie wymieniono w nim Art. 41, to niestety "cyrograf" staje się faktycznie cyrografem ...
 
Info z dzisiaj. Sąd Apelacyjny w Warszawie wyznaczył mi termin rozprawy na 20 listopada 2024r. Stacjonarnie, w budynku Sądu. To dobrze, że będzie jawnie.

Biorąc pod uwagę, że Zarząd podjął decyzję o reprezentowaniu przez Pełnomocnika przed Sądem tylko 10 osób, to bardzo proszę szanowne Koleżeństwo o bieżące uchylanie rąbka tajemnicy co do wcześniejszych rozpraw.

A co do reprezentowania tylko 10 osób, to miałam siedzieć cicho, ale nie będę. Bardzo stresuje mnie ta sytuacja, jak chyba każdego, kto ma stanąć przed Sądem. Z tego co wiem, to wszyscy inni, którzy się sądzą o odprawy, pauzowanie, a są członkami Związku i podpisali umowy ze Związkiem, mają pomoc prawną w postaci Mecenasa na rozprawie. Tylko my kuźwa jak dzieci innego Boga.
A zwracam uwagę, że 5 letni cyrograf podpisałam. Jakoś wtedy nie było gadania o 10 osobach.



Wysłane z mojego 23108RN04Y przy użyciu Tapatalka
biorąć pod uwagę iżte 10 rozpraw miało czymś skutkowac to być moze tym skutkeim powinno być opracowanie wskazówek dla od=sób w spraie co dalej. tzn do pism procesowych uzupełniających lub wskazówek dla pełnomocników. zwróć się Magda mozę o te materiały.
 
Back
Do góry