• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

art.41 ustawy z 1.12.2022 r ,,o szczególnych rozwiązaniach służących realizacji ustawy budżetowej na 2023(...)

Wyrok wraz z uzasadnieniem otrzymałem 24 czerwca.

Wychodzi na to, że nieźle pogrywają .

Zatem grajmy tak samo. Skarga do ETPCz na początku października. Tak żeby poszedł hyr w miasto, ale jednocześnie żeby nie zdążyli cokolwiek wykonać.

Oj jaki biedny ten sąd, musiał by orzekać w sytuacji możliwej czapy z ETPCz ...
 
Nie doczytałem. Można się stawić w sądzie.
Witam
Ja otrzymałam dzisiaj zawiadomienie o rozprawie zdalnej w dniu 30 września.
Chyba to jest najszybszy termin.
Ponieważ wtedy będę w sanatorium , będę próbowała wnosić o przesunięcie terminu rozprawy. Wysłałam też informację do Mariusza .
 
Witam
Ja otrzymałam dzisiaj zawiadomienie o rozprawie zdalnej w dniu 30 września.
Chyba to jest najszybszy termin.
Ponieważ wtedy będę w sanatorium , będę próbowała wnosić o przesunięcie terminu rozprawy. Wysłałam też informację do Mariusza .

Doczytaj. Możesz stawić się w sądzie. Moje pierwsze wrażenie było takie same.
 
Witam
Ja otrzymałam dzisiaj zawiadomienie o rozprawie zdalnej w dniu 30 września.
Chyba to jest najszybszy termin.
Ponieważ wtedy będę w sanatorium , będę próbowała wnosić o przesunięcie terminu rozprawy. Wysłałam też informację do Mariusza .
Nie wiem, ale sąd raczej nie przesunie terminu. Jest to poniedziałek, to może jakoś zwolnisz się na 1 dzień. Niedziela to wycieczki i dzień bez zabiegów, a w poniedziałek wrócisz na wieczór do ośrodka.Ja tylko sobie tak rozmyślam, a zrobisz jak chcesz. Jest takie powiedzenie, pańskie oko konia tuczy, pomyśl 😁
 
Wiem, że mogę stwierdzić się w sądzie, jednak dojazd z Ustki z Sanatorium to nie podróż z Krakowa. Przygotowałam wniosek o odroczenie rozprawy.
Choć dzieło mi o stronę techniczną, tj. możliwość fizycznej obecności na rozprawie w sądzie.

Pozostając z należytym szacunkiem dla sytuacji zauważ, iż wg wszystkich znaków na niebie i ziemi będzie to pierwsza jawna rozprawa dla emerytów SC / SCS . Dlatego jest ważna w szerszym wymiarze.

W związku z powyższym koniecznie napisz o przełożenie na późniejszy termin, uzasadniając to stanem zdrowia i długo oczekiwanym pobytem na leczeniu sanatoryjnych. Najprawdopodobniej sąd nie uwzględnił Twojego wniosku. W takim razie konieczne będzie udzielenie pełnomocnictwa procesowego, najlepiej naszego Mecenasa Rolanda.

Proponuję wszystkim zainteresowanym obecność na tej rozprawie.

Tylko potrzebna data, godzina, nr sali oraz wokanda 🙂.

Gdyby jeszcze jeszcze podała nazwisko i imię sądu, to byłby komplet ....
 
Choć dzieło mi o stronę techniczną, tj. możliwość fizycznej obecności na rozprawie w sądzie.

Pozostając z należytym szacunkiem dla sytuacji zauważ, iż wg wszystkich znaków na niebie i ziemi będzie to pierwsza jawna rozprawa dla emerytów SC / SCS . Dlatego jest ważna w szerszym wymiarze.

W związku z powyższym koniecznie napisz o przełożenie na późniejszy termin, uzasadniając to stanem zdrowia i długo oczekiwanym pobytem na leczeniu sanatoryjnych. Najprawdopodobniej sąd nie uwzględnił Twojego wniosku. W takim razie konieczne będzie udzielenie pełnomocnictwa procesowego, najlepiej naszego Mecenasa Rolanda.

Proponuję wszystkim zainteresowanym obecność na tej rozprawie.

Tylko potrzebna data, godzina, nr sali oraz wokanda 🙂.

Gdyby jeszcze jeszcze podała nazwisko i imię sądu, to byłby komplet ....
Z tego co wyczytałam na czacie ,,operacja MSWIA '' jest koleżanka Ania, która ma rozprawę wyznaczoną na 10 września, zatem to jej rozprawa będzie tą znaczącą. Z tego co napisała ma obiecane wsparcie mecenasa i przygotowuje się też sama. Nie wiem dlaczego nie ma jej tutaj?
 
Choć dzieło mi o stronę techniczną, tj. możliwość fizycznej obecności na rozprawie w sądzie.

Pozostając z należytym szacunkiem dla sytuacji zauważ, iż wg wszystkich znaków na niebie i ziemi będzie to pierwsza jawna rozprawa dla emerytów SC / SCS . Dlatego jest ważna w szerszym wymiarze.

W związku z powyższym koniecznie napisz o przełożenie na późniejszy termin, uzasadniając to stanem zdrowia i długo oczekiwanym pobytem na leczeniu sanatoryjnych. Najprawdopodobniej sąd nie uwzględnił Twojego wniosku. W takim razie konieczne będzie udzielenie pełnomocnictwa procesowego, najlepiej naszego Mecenasa Rolanda.

Proponuję wszystkim zainteresowanym obecność na tej rozprawie.

Tylko potrzebna data, godzina, nr sali oraz wokanda 🙂.

Gdyby jeszcze jeszcze podała nazwisko i imię sądu, to byłby komplet ....
Tak jak napisałam jest rozprawa wyznaczoną dla innej osoby na 10 września, czyli wcześniej niż moją. Koleżanka Ania.
 
Zatem czy koleżanka Ania zechciała by się wypowiedzieć co do swojej rozprawy i tak dalej ...

Uprzejmie dziękuję 🙂.
Tutaj, jak pewnie zauważyliście Ani nie ma. Tak jak napisałam powyżej, Ania jest aktywna na Facebooku na czacie operacja MSWIA. Tam trzeba do niej pisać.
 
Tutaj, jak pewnie zauważyliście Ani nie ma. Tak jak napisałam powyżej, Ania jest aktywna na Facebooku na czacie operacja MSWIA. Tam trzeba do niej pisać.

Dzięki wielkie.

To niekoniecznie dobra informacja.

Ja nie istnieję na tym forum, z różnych, także służbowych byłych, względów.

Czy ktoś z Was Koleżanki i Koledzy Szanowni 2023, spróbuję sprawę ogarnąć, co, jak i z kim, takie delikatne the investigation ...

Może Szanowna Koleżanka Ania zechce u nas się pokazać....
 
Dzięki wielkie.

To niekoniecznie dobra informacja.

Ja nie istnieję na tym forum, z różnych, także służbowych byłych, względów.

Czy ktoś z Was Koleżanki i Koledzy Szanowni 2023, spróbuję sprawę ogarnąć, co, jak i z kim, takie delikatne the investigation ...

Może Szanowna Koleżanka Ania zechce u nas się pokazać....
Napisałam do niej na Facebooku i zaprosiłam do grona znajomych. Na razie cisza.
Na czacie napisała natomiast, że ustali z prawnikiem , czy dla sprawy korzystne jest by w rozprawie uczestniczyły inne osoby (funkcjonariusze). Jeśli odpowiedź będzie na tak, wówczas poda więcej szczegółów.
Ja w swojej sprawie wysłałam wniosek o odroczenie terminu rozprawy zdalnej.
 
Zatem czekamy.

Miejmy tylko nadzieję, że sprawa Koleżanki Ani jest procesowo ogarnięta na przynajmniej takim samym levelu jak i nas.

Skoro dotarła do rozprawy w Apelacyjnym, to należy sądzić, że zostanie rozstrzygnięta co do meritum.

Nic więcej chyba nie możemy zrobić 🙏 🙂.
 
Nie wiem, ale sąd raczej nie przesunie terminu. Jest to poniedziałek, to może jakoś zwolnisz się na 1 dzień. Niedziela to wycieczki i dzień bez zabiegów, a w poniedziałek wrócisz na wieczór do ośrodka.Ja tylko sobie tak rozmyślam, a zrobisz jak chcesz. Jest takie powiedzenie, pańskie oko konia tuczy, pomyśl 😁
Witam, jednak SA przychylił się do mojego wniosku i termin rozprawy (30.09) został uchylony. Nowy termin rozprawy na razie nie został wyznaczony.
 
Witam, jednak SA przychylił się do mojego wniosku i termin rozprawy (30.09) został uchylony. Nowy termin rozprawy na razie nie został wyznaczony.

Elegancko po prostu 🙂.

Chyba nie są pewni i jeśli jest tylko okazja aby odłożyć , to korzystają.

Możesz podać imię i nazwisko sędziego, przecież to nie tajemnicą ... . Zobaczymy, kto zacz, internet prawdę Ci powie, jak kiedyś wróżka 🙂.
 
Back
Do góry