• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apel w obronie Sławomira Siwego. Nie damy Cię zniszczyć.

...........
 

Attachments

  • Headshot.jpg
    Headshot.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 259
  • headshot.jpg
    headshot.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 242
Ostatnia edycja:
Sławek jesteśmy z Tobą, u mnie ludzie są zdeterminowani, nie odpuścimy takiego sk.....twa!!!

Przywołam cytat Jana Pawła II, który trafnie charakteryzuje Ciebie i to kim dla nas jesteś oraz nasi koledzy i koleżanki, którzy walczą i walczyli o godność Celnika Polskiego:

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 
ZGK, wskazałeś słowa, które zawsze się bronią. Przyłączam się do akcji jako były skarbowiec, proszę tylko podać numer konta
 
Byli Skarbowcy a teraz Nasi ludzie, wielki szacun dla Was za wsparcie dla Sławka. Gdyby był Waszym przewodniczącym
przed wprowadzeniem "srasu" . Nawet nie chcę marzyć co by było. Krótko "Pięknie by było". To człowiek, który wszczepił w ludzikach empatię, prawdziwą solidarność. Jest Naszym wspólnym jedynym GURU.
 
Nie mam już złudzeń. ja spie....m na emkę. a WY ?. Może niech wyszkolą nowych.....Pytanie czy krół Norwegów da kasę ?! Niech zapytają króla czy chce wpierdolić....olbrzymią kasę w coś co poszło się jeba.......C!

Ja zrobiłem za granty norweskie: studia podyplomowe na państwowej uczelni, kurs angielskiego B1 i prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych. Poza tym wielkie dzienks dla wyszkolenie strzeleckie, Titi i Śpb, chyba wszystkie możliwe e-learningi, sprzęty dokontroli i setki dni w ośąrodkach szkoleniowych. Teraz mam co sprzedać na rynku pracy, ale IAS zaoszczędził, bo se weźmie MSSC-S i da mu na łapę kilka stów mniej!
 
W związku z zaistniałą sytuacją może należy podnieść składkę o parę złotych na ewentualne działania?!
 
Skoro w końcu zostaliśmy prawdziwą służbą mundurową, może trzeba poprosić o pomoc inne związki zawodowe: Policji, SG, SP, SW, ABW, CBA, Wojsko, AW, SKW, SWW. Rząd zawsze reagował na niezadowolenie w służbach mundurowych i bardzo poważnie brał pod uwagę opinie tych związków w przeciwieństwie do nas. Jakby stanęli za Sławkiem murem i również zareagowali na taką niegodziwość to by na pewno pomogło.
 
Uderz pasterza, a rozproszą się owce... Księga Zahariasza rozdział XIII
Taki cel przyświeca Maryjanowi. Skupmy się wokół Pasterza
 
Skoro w końcu zostaliśmy prawdziwą służbą mundurową, może trzeba poprosić o pomoc inne związki zawodowe: Policji, SG, SP, SW, ABW, CBA, Wojsko, AW, SKW, SWW. Rząd zawsze reagował na niezadowolenie w służbach mundurowych i bardzo poważnie brał pod uwagę opinie tych związków w przeciwieństwie do nas. Jakby stanęli za Sławkiem murem i również zareagowali na taką niegodziwość to by na pewno pomogło.
 
NA WARSZAWĘ !!!!

Powtórzmy czerwiec 2016 http://warszawa.onet.pl/strajk-celnikow-pikieta-przed-sejmem/dggjpg

Tylko razem ze skarbówką (chyba dołączą). No i może nie pod pałac namiestnikowski bo tam nie ma po co.

Na autokary zrzućmy się tym razem sami.

Wspominałem o tym na skarbowcach.pl - ale post powisiał tam może z 10 min - nie ma sensu tam pisać.
Ale trzeba jakoś dotrzeć do ludzi z US - pewnie najprościej będzie za pomocy naszych tam przeniesionych.
 
Ostatnia edycja:
Jestem z US i również wczoraj napisałem o tym ale oni mają czujnego moderatora bo post wytrzymał 4 min

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Back
Do góry