• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zwolenienie ze służby - koszty

Witam mam takie pytanie do użytkowników forum - po 10 latach służby (spec ,rewident ) postanowiłem przejść do innej służby. Jako że nie wierzę w to iż mój dyrektor wyrazi zgodę na przeniesienie , po prostu przystąpiłem do naboru i zdałem wszystkie egzaminy. Moje pytanie jest następujące,czy istnieje możliwość aby dyrektor skrócił 3 miesięczny okres wypowiedzenia ? Czy przy składaniu wypowiedzenia muszę zachować drogę służbową ?
Do jakiej służby odchodzisz?
 
DIAS może zgodzić się na skrócenie okresu wypowiedzenia, ale nie musi.
Droga służbową mile widziana, ale możesz od razu złożyć wypowiedzenie np w kadrach, a kierownika tylko o tym poinformuj. Z kierownikiem lepiej się dogadać. U mnie przy prośbie o szybkie zwolnienie dias pyta przełożonych czy nie zdezorganizuje to pracy komórki.
 
Witam mam takie pytanie do użytkowników forum - po 10 latach służby (spec ,rewident ) postanowiłem przejść do innej służby. Jako że nie wierzę w to iż mój dyrektor wyrazi zgodę na przeniesienie , po prostu przystąpiłem do naboru i zdałem wszystkie egzaminy. Moje pytanie jest następujące,czy istnieje możliwość aby dyrektor skrócił 3 miesięczny okres wypowiedzenia ? Czy przy składaniu wypowiedzenia muszę zachować drogę służbową ?

Szkoda , że odchodzisz z SCS . Jeżeli już masz nowy plan na przyszłość , to poczytaj
art. 179 do 186 ustawy KAS . Masz opisane jak wygląda zwolnienie że służby .
Na pisemne żądanie zwolnienia ze służby , kolega odszedł w 4 dni . Ustawa daje również możliwość powrotu , gdyby coś nie wypaliło . Powodzenia .
 
Szkoda , że odchodzisz z SCS . Jeżeli już masz nowy plan na przyszłość , to poczytaj
art. 179 do 186 ustawy KAS . Masz opisane jak wygląda zwolnienie że służby .
Na pisemne żądanie zwolnienia ze służby , kolega odszedł w 4 dni . Ustawa daje również możliwość powrotu , gdyby coś nie wypaliło . Powodzenia
 
Szkoda , że odchodzisz z SCS . Jeżeli już masz nowy plan na przyszłość , to poczytaj
art. 179 do 186 ustawy KAS . Masz opisane jak wygląda zwolnienie że służby .
Na pisemne żądanie zwolnienia ze służby , kolega odszedł w 4 dni . Ustawa daje również możliwość powrotu , gdyby coś nie wypaliło . Powodzenia .
Jaka szkoda?! Człowiek zbystrzał i już wie, że to nie jest jego miejsce i plan na życie.
 
Szkoda , że odchodzisz z SCS . Jeżeli już masz nowy plan na przyszłość , to poczytaj
art. 179 do 186 ustawy KAS . Masz opisane jak wygląda zwolnienie że służby .
Na pisemne żądanie zwolnienia ze służby , kolega odszedł w 4 dni . Ustawa daje również możliwość powrotu , gdyby coś nie wypaliło . Powodzenia .
Który art w ustawie Kas daje możliwość powrotu gdyby coś nie wypaliło?
 
Back
Do góry