zwolenienie ze służby - koszty

Saperek

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam mam takie pytanie do użytkowników forum - po 10 latach służby (spec ,rewident ) postanowiłem przejść do innej służby. Jako że nie wierzę w to iż mój dyrektor wyrazi zgodę na przeniesienie , po prostu przystąpiłem do naboru i zdałem wszystkie egzaminy. Moje pytanie jest następujące,czy istnieje możliwość aby dyrektor skrócił 3 miesięczny okres wypowiedzenia ? Czy przy składaniu wypowiedzenia muszę zachować drogę służbową ?
Do jakiej służby odchodzisz?

PJS

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 332
Miasto
Polska
DIAS może zgodzić się na skrócenie okresu wypowiedzenia, ale nie musi.
Droga służbową mile widziana, ale możesz od razu złożyć wypowiedzenie np w kadrach, a kierownika tylko o tym poinformuj. Z kierownikiem lepiej się dogadać. U mnie przy prośbie o szybkie zwolnienie dias pyta przełożonych czy nie zdezorganizuje to pracy komórki.

IWAN

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Dzięki za info . Pozdrowienia dla wszystkich Celników !

Zuziacoll

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
510
Witam mam takie pytanie do użytkowników forum - po 10 latach służby (spec ,rewident ) postanowiłem przejść do innej służby. Jako że nie wierzę w to iż mój dyrektor wyrazi zgodę na przeniesienie , po prostu przystąpiłem do naboru i zdałem wszystkie egzaminy. Moje pytanie jest następujące,czy istnieje możliwość aby dyrektor skrócił 3 miesięczny okres wypowiedzenia ? Czy przy składaniu wypowiedzenia muszę zachować drogę służbową ?

Szkoda , że odchodzisz z SCS . Jeżeli już masz nowy plan na przyszłość , to poczytaj
art. 179 do 186 ustawy KAS . Masz opisane jak wygląda zwolnienie że służby .
Na pisemne żądanie zwolnienia ze służby , kolega odszedł w 4 dni . Ustawa daje również możliwość powrotu , gdyby coś nie wypaliło . Powodzenia .

lynx

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
164
Szkoda , że odchodzisz z SCS . Jeżeli już masz nowy plan na przyszłość , to poczytaj
Na pisemne żądanie zwolnienia ze służby , kolega odszedł w 4 dni . Ustawa daje również możliwość powrotu , gdyby coś nie wypaliło . Powodzenia

Marek123

Użytkownik
Punkty reakcji
23
Orientuje się ktoś moze czy jezeli mam jeszcze metki magazyn przyjmie żeby nie płacić?

standby2

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
417
Na pisemne żądanie zwolnienia ze służby , kolega odszedł w 4 dni . Ustawa daje również możliwość powrotu , gdyby coś nie wypaliło . Powodzenia .
Jaka szkoda?! Człowiek zbystrzał i już wie, że to nie jest jego miejsce i plan na życie.

uszol

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Który art w ustawie Kas daje możliwość powrotu gdyby coś nie wypaliło?

Do góry