• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zgnilizna w oc białystok

Na razie jest propaganda sukcesu, ale góra lodowa jest już na kursie i nic nie może zapobiec katastrofie tego Titanica. Starczy tylko otwarcie jednego zamkniętego przejścia, powrót ruchu osobowego i można wywieszać biała flagę. A ,,młodych'' nie będzie miał kto nauczyć, gdzie szukać aby znaleźć przemyt, zresztą i po co, skoro statystyka najważniejsza. Grodzieńscy przemytnicy już zacierają ręce. 😂
Spokojnie podobno gość od kanapek wrócił na Bobrowniki więc statystyki na pewno pójdą w górę. Zawsze można napisać Pismo z poziomu Naczelnika aby karać za warzywa pod groźba kary dyscyplinarnej
 
Ostatnia edycja:
Starzy są dokładnie tacy sami, a nawet gorsi bo ładnie potrafią się spowiadać u przełożonych i obsmarować młodego co robi źle i jaki jest najgorszy, a sam łapie przy tym dodatkowe punkty do rankingu.
To trochę dziwne, że stary potrafi obsmarować młodego, ponieważ większość młodych posiada "garb" z którym się nie kryje. Kiedyś nie było dopuszczalne, że syn, córka, siostrzeniec czy siostrzenica kierownika, naczelnika itp są zatrudniani w jednej służbie - dzisiaj stało się to normą. Nie za bardzo wiem jak to nazwać? Jaki przełożony podskoczy takiej latorośli?
 
Polecam naszym przełożonym lekturę:


Z drugiej strony, kiedyś nowo przyjęci byli zobligowani do wskazania członków rodziny w jednej organizacji. Gdzie zniknął ten obowiązek?
Nasi przełożeni? Nasi przełożeni kierują się statystyką i obsadzaniem stanowisk ludźmi sobie całkowicie podporządkowanymi. A ludzie podporządkowani ukrywają jak najwięcej z patologii w bieżącej pracy - koło się zatacza.
 
Pamiętacie to .
Nasi przełożeni na mchu jadali !
Przecież to przez zrypanych Naczalnikow i im poddanych kierowników
jest taki syf.
 
images.jpg


Naszym przełożonym chodzi o to by im było dobrze i były pozory, że wszystko jest w porządku.
 
Ostatnia edycja:
A czy nieznane jest nam przysłowie "ryba psuje się od głowy"? Czytając te wpisy mignął mi kierunek wschodni, Białystok???;) Czyż nie tam było największe poparcie? Więc o co chodzi? Do kogo pretensje, jakieś żale? Jaki nepotyzm?? Ja musiałam do trzeciego pokolenia wykazać, że w cle nie mam pociotków....to były czasy. Teraz to rydzykownia.
 
Strurz, ty mocno aktywny jesteś na tym forum, ale może czas się do Związku zapisać? Wszyscy członkowie ZZ zdaje się wiedzą ile awansów jest szykowanych w puli wrześniowej w stopniu i w stanowisku w IAS Białystok.
 
Strurz, ty mocno aktywny jesteś na tym forum, ale może czas się do Związku zapisać? Wszyscy członkowie ZZ zdaje się wiedzą ile awansów jest szykowanych w puli wrześniowej w stopniu i w w IAS Białystok.
Tak? To jak to jest że związkowcy wiedzą a zwykli Zolle nie? To dyskryminacja
 
W cholerę awansów w stopniu i stanowisku jednocześnie awet wśród młodych, do tego awanse od razu o dwa stopnie…

kto nie wierzy niech sobie teraz wydrukuje spis telefonow, tam są stanowiska i stopnie i w pazdzierniku zrobi to samo i porowna…

ja już odpadłem dawno temu, nie ogarniam… mam już lata, chyba już najwyższa pora podziekowac towarzystwu…
 
W cholerę awansów w stopniu i stanowisku jednocześnie awet wśród młodych, do tego awanse od razu o dwa stopnie…

kto nie wierzy niech sobie teraz wydrukuje spis telefonow, tam są stanowiska i stopnie i w pazdzierniku zrobi to samo i porowna…

ja już odpadłem dawno temu, nie ogarniam… mam już lata, chyba już najwyższa pora podziekowac towarzystwu…
Tak się tworzy nową kadrę...
 
Back
Do góry