Zarobki KAS

Rey

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
162
Zatem ponawiam pytanie, jak zwiazki ZZCelnicy PL, do ktorych naleze , sa w stanie wplynac by dyrektorzy izb te srodki wyplacali pracownikom szeregowym, a nie jak w tamtym roku (punktujac u Min.Fin) cofneli je do Warszawy.

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
612
Zatem ponawiam pytanie, jak zwiazki ZZCelnicy PL, do ktorych naleze , sa w stanie wplynac by dyrektorzy izb te srodki wyplacali pracownikom szeregowym, a nie jak w tamtym roku (punktujac u Min.Fin) cofneli je do Warszawy.
To są jakieś środki ??? Czy to aby nie jest objęte tajemnicą ?

Rey

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
162
A emeryci mają waloryzację świadczeń plus 13-tkę. Pozdrawiam wszystkich celnych obecnych i byłych. Dodatkowy profit spokój od bzdurnych poleceń przełożonych - cywili.
Super, też się cieszę, że Wy się cieszycie, ale do emerytury to jeszcze trochę muszę popracować (jako skarbowiec) i chciałabym, teraz i tu, zadbać o to bym i teraz i na emeryturze (kiedyś) miała za co żyć!

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
612
Super, też się cieszę, że Wy się cieszycie, ale do emerytury to jeszcze trochę muszę popracować (jako skarbowiec) i chciałabym, teraz i tu, zadbać o to bym i teraz i na emeryturze (kiedyś) miała za co żyć!
Spokojnie. Rząd zabezpieczy emerytury (socjal). Chętnym do pracy zapewni wolontariat:cool:

jakubek40

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
218
Też się obawiam czy moja emerytura w przyszłości pozwoli mi żyć, ale chęć odejścia z tego "syfu" była większa. Poziom głupoty moich przełożonych przekroczył akceptowalną przeze mnie granicę. Pozdrawiam serdecznie.

Rey

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
162
Dlaczego związki milczą w tej sprawie wypłaty dodatków? Czy jesteśmy skazani wyłącznie na łaskę/ niełaskę dyrektorów Izb?

Do góry