Zarobki KAS

nat99alka

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Dobry wieczór drodzy przyjaciele z KAS. Jakie są zarobki na służbie przygotowawczej zaraz po przyjęciu ?

Jareek89

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
8
Odświeżam kotleta. Może ktoś podać o ile wzrastają zarobki po przejściu do służby stałej?

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 174
Miasto
warmia
Odświeżam kotleta. Może ktoś podać o ile wzrastają zarobki po przejściu do służby stałej?

O 0

Zero

Dopóki nie otrzymasz awansu

A to może być, zgodnie z przepisami, po 5 latach

O ile nie zaliczysz wtopy

I jeśli w końcu dostaniesz belkę to jakieś 60 zł

Jareek89

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
8
A to nie jest tak że po przejściu do stałej dostajesz z automatu przelicznik specjalisty + belkę + kontrolerski rośnie o jakieś 200zl ?

Chmpar513

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Ja jako nowo przyjęty i niedługo skończony 2909 podstawą netto plus dodatki w LU. Ale wszędzie z Tego co wiem jest inaczej.

Jareek89

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
8
W białym kasa chyba ta sama. Szału nie ma, jak dla kogoś to jest pierwsza praca to słyszę od nich, że super kasa :(

Chmpar513

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Nie moja pierwsza. Pracowałem długo też jako handlowiec ale jak byłem brzydko mówiąc (dymany) to czasami jest lepsza pewna praca niż takie pseudo firmy. Ale napewno co można stwierdzić że w biedrze zarobi się tyle samo.

Rey

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
162
Podzielcie się wiedzą (informacjami) jeśli ktoś ma, czy w Waszych Izbach/ Urzędach mówi się o ewentualnej wypłacie po pierwszym kwartale 2021r. dodatków zadaniowych. Na skarbowcach pojawiło się zestawienie wypłat dokonanych przez poszczególne Izby: https://www.skarbowcy.pl/blaster/extarticle.php?show=article&article_id=27761.
Z tym, że w moim US w tamtym roku wypłacano coś po upływie kwartału- jako dodatek zadaniowy. W tym roku nic nie wypłacono. Czy można mieć nadzieję, że coś wypłacą .... ?

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
607
Podzielcie się wiedzą (informacjami) jeśli ktoś ma, czy w Waszych Izbach/ Urzędach mówi się o ewentualnej wypłacie po pierwszym kwartale 2021r. dodatków zadaniowych. Na skarbowcach pojawiło się zestawienie wypłat dokonanych przez poszczególne Izby: https://www.skarbowcy.pl/blaster/extarticle.php?show=article&article_id=27761.
Z tym, że w moim US w tamtym roku wypłacano coś po upływie kwartału- jako dodatek zadaniowy. W tym roku nic nie wypłacono. Czy można mieć nadzieję, że coś wypłacą .... ?
Robisz dla KASy, czy dla forsy ? :unsure: p.s. niektórzy wspierają szefowe ;)

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
607
Ja robie tylko dla kasy, nasladujac / wzorujac sie postawa mich szefow (kierownicta).
No to przykro Cię uświadomić, ale kasy starczyło tylko dla szefówo_O... Wysoka ta piramida, więc lepiej zażyj coś na uspokojenie ( jak możesz coś
mocniejszego to i pomoże w walce z COVID , +70%). p.s. Jak coś się odłoży to za IV kwartał jak w banku;)

Rey

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
162
Mysle, moglyby sie ta kwestia zainteresowac zwiaki. Bo jezeli przepisy dopuszczaja takie wyplaty srodkow to dlaczego nie wyplacac ich pracownikom, skoro spora czesc wykonuje zwieksxona liczbe zadan w warunkach zagrozenia, czyli mowie o tych, ktorzy pracuja stacjonarnie w urzedzie/w tarenie.

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 174
Miasto
warmia
Mysle, moglyby sie ta kwestia zainteresowac zwiaki. Bo jezeli przepisy dopuszczaja takie wyplaty srodkow to dlaczego nie wyplacac ich pracownikom, skoro spora czesc wykonuje zwieksxona liczbe zadan w warunkach zagrozenia, czyli mowie o tych, ktorzy pracuja stacjonarnie w urzedzie/w tarenie.
Dodatki to jedno, zgadzam się

Inną sprawą jest brak premii za 1 kwartał, ale nie tej z 3%, tylko tej części z potrąconych 20% od osób na zasiłkach i zwolnieniach lekarskich, miało to trafiać z powrotem do komórek dla tych, którzy zastępują nieobecnych, potrącenia były, robota wykonana a forsę wcięło

Chamówa

Motywacja do wypinania się

Do góry