• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zaproponowane przez DIAS Rzeszów porozumienie w sprawie podwyżek

@Rüsselkäfer niczym nie przebieram, bo zdecydowanie więcej dostałbym w przypadku przyjęcia propozycji ZZ.Celnicy.pl. I proszę '- nie mierz mnie swoją miarą. Wiem jedno, kłótnia ZZ spowodowała to, że nie mam ani pieniędzy z propozycji Dyrektora akceptowanego przez 10 ZZ, ani z propozycji ZZ.Celnicy.pl. Na propozycję ZZ.Celnicy.pl Dyrektor (i 10 pozostałyvh ZZ) się nie zgadza, a pieniędzy nie chce wypłacić bez porozumienia podpisanego przez wszystkie ZZ.

czytasz selektywnie czy musisz odpisywać na raty . Żeby wiedzieć ile będziesz miał z podwyżki musisz znać ustalenia DIASa , więc jakie zapadły ustalenia DIASa do podziału , że tak niesprawiedliwie ZZ blokują porozumienie w sprawie podwyżki .
 
@Rüsselkäfer jest propozycja DIASa. Została ono po negocjacjach, przyjeta przez 10 ZZ. I jest propozycja ZZ.Celnicy.pl na którą nie zgadza się Dyrektor i 10 ZZ. Szczegółów propozycji Dyrektora Ci nie przedstawię, bo jeśli jesteś z tej izby to ją znasz. Problem nie leży w propozycjach, problemem jest to, że Dyrektor z nie wiadomych przyczyn nie chce podjąć decyzji i oczekuje podpisania porozumienia przez wszystkie 13 ZZ, co nie jest, w mojej ocenie, na chwilę obecną możliwe.
 
@Mały Informacja przekazana, o której piszesz wyżej jest plotką i do tego absurdalną - vide Opole, gdzie wypłacono podwyżki bez porozumienia wszystkich ZZ.
Daj już spokój proszę. Dla własnego dobra.
 
@slawomir.siwy ja wiem, że tak zostało zawarte porozumienie w Opolu. Szczerze zdziwiło mnie dlaczego tak nie jest w Rzeszowie.
Niestety taka informacja została przekazana pracownokom po ostatnim lipcowym spotkaniu z ZZ. Jeśli nie jest prawdą, że musi być porozumienie wszystkich 13 ZZ to proszę to powiedzieć głośno i oficjalnie, że Dyrektor nie chce podjąć decyzji i wypłacić podwyżek. A moje dobro to pieniądze na koncie, a narazie ich nie mam.
 
@slawomir.siwy ja wiem, że tak zostało zawarte porozumienie w Opolu. Szczerze zdziwiło mnie dlaczego tak nie jest w Rzeszowie.
Niestety taka informacja została przekazana pracownokom po ostatnim lipcowym spotkaniu z ZZ.

Jakim zz i kto z nazwiska tak twierdzi?

Bo to jest manipulacja, którą tylko ciemny lud kupi...

Inni sięgną do ustawy o zz...
 
@bolo1999 przecież Ci na forum nazwisk nie napiszę. Jeśli jesteś pracownikiem tej izby to zapraszam pogadamy w 4 oczy i może wymienimy się informacjami.
Faktem jest tylko to, że nie ma porozumienia i wypłaconych pieniędzy.
 
Mały weź sobie urlop i nie kompromituj się tutaj człowieku!!! To forum jest dla ludzi inteligentnych a nie dla osobników których zaspakaja gówniana kwota z podwyżki. My cieżko pracujemy i chcemy godziwej podwyżki!!! Człowieku to bedzie juz ostatnia tak duża podwyżka przed nasza emeryturą wiec nie odpuścimy !!!! Jak Ci brakuje mozesz napisac o zapomogę z socjalnego !!!! 10 związków sie nie zgadza bo co ????? Bo celnicy.pl maja najsprawiedliwszy podział tych pieniędzy !!! Mały nie myślisz przyszłościowo, nie jesteś z nami to pisz żale gdzie indziej.
 
@nowicjuszSCS ja się kompromituję? Niby czym rozmową? To pewnie także też moja ostatnia podwyżka przed emeryturą. Będzie, o ile Dyrektor nie zwróci pieniędzy. Przecież już w 2017 tak groził. Nie jestem z Wami, nie jestem też przeciw Wam. Czy Wasz plan podziału jest najsprawiedlieszy? Jedni tak uwazają, inni nie. Fakt idę na urlop. Czas zregenerować siły.
 
@nowicjuszSCS ja się kompromituję? Niby czym rozmową? To pewnie także też moja ostatnia podwyżka przed emeryturą. Będzie, o ile Dyrektor nie zwróci pieniędzy. Przecież już w 2017 tak groził. Nie jestem z Wami, nie jestem też przeciw Wam. Czy Wasz plan podziału jest najsprawiedlieszy? Jedni tak uwazają, inni nie. Fakt idę na urlop. Czas zregenerować siły.
Jak DIAS moze oddać pieniądze ??? Mały nie pisz juz wiecej takich głupot. Napisał Sławek że ma spotkanie w tym tygodniu z Szefową KAS, napewno przedstawi jej tę sytuacje !!! Celnicy.pl jest jedynym reprezentatywnym związkiem w IAS Rzeszów, reszta to przystawki. Nie zapomina też o szeregowych pracownikach skarbówki, bo oni też bardzo skorzystają na podziale Tych djengów wg propozycji tego związku.

Kiedy się w końcu dowiemy o ilości członków każdego ze Związku biorącego udział w rozmowach z DIAS !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
no i stał się "cud", POROZUMIENIE pozostawiło srodki na podwyżki w gestii DIAS, ale jakoś nie mogę odszukać informacji,
że DIAS może te środki zwrócić, może ktoś mnie oświeci:cautious:
 
Jak DIAS moze oddać pieniądze ??? Mały nie pisz juz wiecej takich głupot. Napisał Sławek że ma spotkanie w tym tygodniu z Szefową KAS, napewno przedstawi jej tę sytuacje !!! Celnicy.pl jest jedynym reprezentatywnym związkiem w IAS Rzeszów, reszta to przystawki. Nie zapomina też o szeregowych pracownikach skarbówki, bo oni też bardzo skorzystają na podziale Tych djengów wg propozycji tego związku.

Kiedy się w końcu dowiemy o ilości członków każdego ze Związku biorącego udział w rozmowach z DIAS !!!!!!!!!!!!!!!!!
Logika i ustalenia odnośnie przekazywania informacji o działaniach ZZ "tabu" podpowiada, po zadaniu zapytania do SKAS ;)
 
@Miś Uszatek indywidualne negocjacje ZZ.Celnicy.pl z Dyrekcją odbyły się 4 i 12.08. Wczoraj związek wystąpił o zawieszenie negocjacji przynajmniej na 7 dni. Jest komunikat w tej sprawie na intranecie. A tu nie licz na jakąkolwiek odpowiedź.
 
Back
Do góry