• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

uchodźcy na granicy

Można? Można.😁 Żeby nie było, sercem jestem z Koleżankami i Kolegami ze służb, które nas bronią. Pisałem, że pojadę i pomogę, jeśli rozkaz przyjdzie. Ale pożartować też można, jeszcze nie giniemy😉

Takie P.S. mnie naszło. Będziemy się spierać, dyskutować, przekonywać, nie zgadzać (sedno demokracji). Ale jakby coś, to i tak staniemy murem za Polską(moją ukochaną). Tacy już jesteśmy 😊
 
Ostatnia edycja:
😁😁 ja też tak uważam, raz nawet napisałem wniosek, o nie przyznawanie mi nagrody, bo jestem głupi. A i tak dostałem. Tylko potem mnie przenieśli, dość szybko🤣🤣 Co do twojego mnożnika, nie obraź się, może byłeś frajerem, który zgadzał robić więcej za to samo 😉? Btw taki mnożnik mają ludzie z ulicy.

Hmm uważam, że jak na Warszawę zarabiam grosze. Jakby trafił na ciebie, i byś fikał, to "w ryj dałby, mógłby dać", pamiętaj, że generalnie celnik jest nikim. Btw na ZKC, uczyli mnie, że jak podróżny ucieka, to mam go łapać...za walizkę😁 Nie rozmywajmy dyskusji, to wątek o granicy, w technikum nic mnie o tym nie uczono, to się nie znam, skąd mam wiedzieć co to przejście graniczne😁? No właśnie pomóżcie, jak 15 lat stałem w takim korytarzu na lotnisku, zielonym nic do zgłoszenia to było przejścue graniczne ? Bo ja myślałem, że wyjście ewakuacyjne...
Hehe, lubię wesołych ludzi więc serdecznie pozdrawiam.
Potwierdzam też, że chętnie robiłem więcej niż niektórzy, co równie, spotkało się z.nienawiscia i doprowadziło ostatecznie do mojego nieszczęścia.
Przebaczam i proszę o przebaczenie.
Co do ulicy, szanuję ludzi, co w żyłach mają krew czerwoną niekoniecznie błękitną, ja tez jestem zwykły człowiek z ulicy.
Pozdrawiam i winszuję dobrego humoru.
 
Lupus, ja się nie obrażam. Akurat ty jesteś zacnym forumowiczem. A krytyka uzasadniona jest, ... uzasadniona 😁 Wspomniałem o mnożniku, w żarcie. Sam potwierdziłeś. Czy normalnym jest, że "ekspert skarbowy" (przepraszam nie znam stanowisk w adm. skarbowej, nie chcę urazić) ma mnnożnik jak nowo przyjęty celnik, który nic nie umie i nic nie robi. A ja z takimi pracuje na oddziale🤣🤣. I mam mnożnik jak oni 🤣🤣
 
Mł.Spec, to ja jeszcze raz muszę stwierdzić, że to niezla robota jest.
W cywilu trzeba się bardziej postarać o taka kasę, zwłaszcza na dzień dobry.
 
Mł.Spec, to ja jeszcze raz muszę stwierdzić, że to niezla robota jest.
W cywilu trzeba się bardziej postarać o taka kasę, zwłaszcza na dzień dobry.
Uważasz, że to normalne? Skupmy się na granicy jednak. Rozalka uznała, że jestem dnem nie funkcjonariuszem (miała rację). A co koledzy ze skarbowości myślą o poczynaniach naszego rządu. Może ktoś się wypowie ?
 
Ostatnia edycja:
Uważasz, że to normalne? Skupmy się na granicy jednak. Rozalka uznała, że jestem dnem nie funkcjonariuszem (miała rację). A co koledzy ze skarbowości myślą o poczynaniach naszego rządu. Może ktoś się wypowie ?
Nie mam pojęcia co sądzą skarbowcy, ja jestem poza firmą i płacę do KAS duże podatki, żebyście mieli ma podwyzki 😆
 
Nie mam pojęcia co sądzą skarbowcy, ja jestem poza firmą i płacę do KAS duże podatki, żebyście mieli ma podwyzki 😆
Chyba inni, bo my nie dostaniemy nic 😂 Fakt określenie skarbowcy, jest nieco pejoratywne. Od teraz Cywilne Koleżanki i Koledzy z KAS. Jesteś aktywnym członkiem forum, i obywatelem. Wątek jest o granicy, możesz mówić😉
 
Tam retoryka jawnie wojenna. Odwracają kota ogonem. Zastanawiam się, co tak naprawdę Putin z Łukaszenką chcą osiągnąć, bo to że prą do wojny widać jak na dłoni.
Moim skromnym zdaniem z powodu tego że w/g prawa unijnego i bodajże niemieckiego spółka nord sstream 2 powinna być zarejestrowana na terenie unii a rejestracja i przeniesienie aktywów spółki może potrwać kilka miesięcy to Putin rękoma Łukaszenki chce wymusić na unii szybkie otwarcie nord stream 2 jeszcze przed baltic pipe, porostu zostanie mediatorem pomiędzy unią a Łukaszenką (jak uruchomicie nord stream to ja pogadam z Łukaszenką).:unsure:
 
Nie trzeba jasnowidza, żeby domyślić się o co chodzi. U nas burda na granicy, jako zasłona dymna, a gdzie indziej Wielki Mieszacz szykuje większą akcję.
 
Ty jedna mnie rozumiesz😁 A mam opowiedzieć, jak na takim, dziwnym egzaminie kostkami rzucałem, bo nie znałem odpowiedzi, i 5 dostałem, mimo że jestem debilem kompletnym xd Najśmieszniejsze, że wszyscy tak samo ubrani byli, na zielono🤣

Nie wiedziałem, że Kuźnica jest zamknięta, nie podoba mi się takie cykanie. Minister SWiA powinien zamknąć cała granicę z Białorusią, i wzmocnić ochronę granicy i strefy nadgranicznej z Ukrainą i Litwą. Tak mnie uczyli w technikum😉
Gdybym chciał kogoś istotnego przez granicę przerzucić, to zrobiłbym tumult, a puścił go boczkiem 😉
Prorok jaki, czo co???

polskieradio24.pl:
"Białoruskie służby najpierw dokonały rekonesansu" - czytamy we wpisie na twitterze resortu, "Najprawdopodobniej uszkodziły ogrodzenie. Następnie Białorusini zmusili migrantów do obrzucenia kamieniami polskich żołnierzy, by odwrócić ich uwagę. Próba przekroczenia granicy nastąpiła kilkaset metrów dalej".
 
Ty jedna mnie rozumiesz😁 A mam opowiedzieć, jak na takim, dziwnym egzaminie kostkami rzucałem, bo nie znałem odpowiedzi, i 5 dostałem, mimo że jestem debilem kompletnym xd Najśmieszniejsze, że wszyscy tak samo ubrani byli, na zielono🤣

Nie wiedziałem, że Kuźnica jest zamknięta, nie podoba mi się takie cykanie. Minister SWiA powinien zamknąć cała granicę z Białorusią, i wzmocnić ochronę granicy i strefy nadgrprzez granicę przerzucić, to zrobiłbym tumult, a puścił go boczkiem 😉

Prorok jaki, czo co???

polskieradio24.pl:
"Białoruskie służby najpierw dokonały rekonesansu" - czytamy we wpisie na twitterze resortu, "Najprawdopodobniej uszkodziły ogrodzenie. Następnie Białorusini zmusili migrantów do obrzucenia kamieniami polskich żołnierzy, by odwrócić ich uwagę. Próba przekroczenia granicy nastąpiła kilkaset metrów dalej".
Moze po prostu czyta defence.24
 
Back
Do góry