• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

uchodźcy na granicy

Słyszałem bardzo trafną wypowiedz w TV, że ci biedacy co rzucają kamieniami w naszych funkcjonariuszy i żołnierzy na granicy, niszczą ogrodzenie, plują i ubliżają, to już nie są uchodźcy... to są bandyci.
Najwyższy czas zmienić retorykę, naszą granicę chcą przekroczyć bandyci.
Część z nich pewnie nieźle dowartościowana;)
 
Wiem, że cierpią ludzie ale do cholery to są osoby które tak jak my miały u siebie w kraju dostęp do środków masowego przekazu tak więc czy to poprzez CNN czy inne agencje informacyjne mogły dowiedzieć się, że decydując się na wyjazd na Białoruś sami sobie gotują taki los. I nie mówcie mi, że nie bo jeżeli kogoś stać na lot na Białoruś i klasowego smartfona to ma pełny dostęp do informacji na świecie.
 
Wiem, że cierpią ludzie ale do cholery to są osoby które tak jak my miały u siebie w kraju dostęp do środków masowego przekazu tak więc czy to poprzez CNN czy inne agencje informacyjne mogły dowiedzieć się, że decydując się na wyjazd na Białoruś sami sobie gotują taki los. I nie mówcie mi, że nie bo jeżeli kogoś stać na lot na Białoruś i klasowego smartfona to ma pełny dostęp do informacji na świecie.
Ty wiesz o czym piszesz?? Myślisz, że w Syrii każdy ma dostęp do mediów społecznościowych? Ogarnięcie level hard.
I że ci co koszują na garnicy sobie powykupywali loty na Białoruś??
jprdl to się w głowie nie mieści co wam z mózgu robi TVP

Do tego jeden z drugim wrzucają propagandę Łukaszenki z twittera.
Sieczka zamiast mózgu i to w naszych szeregach.
 
Ty wiesz o czym piszesz?? Myślisz, że w Syrii każdy ma dostęp do mediów społecznościowych? Ogarnięcie level hard.
I że ci co koszują na garnicy sobie powykupywali loty na Białoruś??
jprdl to się w głowie nie mieści co wam z mózgu robi TVP

Do tego jeden z drugim wrzucają propagandę Łukaszenki z twittera.
Sieczka zamiast mózgu i to w naszych szeregach.
Zanim zaczniesz wyzywać ludzi od idiotów zastanów się przez chwile. Jeśli to nie pomoże to jeszcze raz. Który normalny cywilizowany człowiek rzuca kamieniami w służby kraju do którego chce „ uciec „? Dlaczego akurat Europa? Pomyśl
 
Back
Do góry