• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Testy sprawnościowe do służby celnnej

Test wiedzy banalnie prosty ? Może jakieś przykładowe pytania jestem przed na co zwrócić uwage
Ilu jest posłów w sejmi
Kto stwierdza ważność wyborów prezydenckich
Pod jakie ministerstwo należy straż pozarna
Kiedy jest święto służby celno skarbowej
W jakim kraju nie możemy płacić euro
Kto powołuje dyrektora KAS
 
Ilu jest posłów w sejmi
Kto stwierdza ważność wyborów prezydenckich
Pod jakie ministerstwo należy straż pozarna
Kiedy jest święto służby celno skarbowej
W jakim kraju nie możemy płacić euro
Kto powołuje dyrektora KAS
To ze strażą pożarną ciekawe 😁 czyli ustawa konstytucją i unia ? Marcin3535 masz może jakoś opracowane inne materiały bo ja narazie tylko ustawę studiuje jak coś to prosiłabym o wysłanie na meila berni1631@gmail.com
 
To ze strażą pożarną ciekawe 😁 czyli ustawa konstytucją i unia ? Marcin3535 masz może jakoś opracowane inne materiały bo ja narazie tylko ustawę studiuje jak coś to prosiłabym o wysłanie na meila berni1631@gmail.com
Niestety nie mam materiałów tak napisałem tylko te pytania co pamiętam ogólnie ustawa o kas funkcjonowanie państwa polska w UE i ogólne zagadnienia społeczno-gospodarcze o tym poczytaj i powinno być ok
 
poszukaj "gdzieś" w necie są testy wiedzy z policji - wszystko ładnie opracowane
 
Dzięki coś tam poczytam ,szczerze test wiedzy zaczyna bardziej mnie przerażać niż sprawnościowka. Ogólne zagadnienia społeczno gospodarcze o i tu pytanie co wymyśla bo sztywne akty są do ogarnięcia
 
Dzięki coś tam poczytam ,szczerze test wiedzy zaczyna bardziej mnie przerażać niż sprawnościowka. Ogólne zagadnienia społeczno gospodarcze o i tu pytanie co wymyśla bo sztywne akty są do ogarnięcia

Do tego testu można podejść z marszu.
 
Też najbardziej bałam się sprawnościówki. Dostałam max punktów. Odpadlam na testach psychologicznych , czyli na tym czego się wcale nie bałam. Fakt że pisałam je z gorączką.
Co do testu wiedzy konstytucja, ustawa o kas i elementarna wiedza ogólna i o UE wystarczy. Na prawdę jest łatwy. Ja poszłam praktycznie z marszu i brakowało mi 2 punktów do maksa.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Ja chyba śnie, po tym jak potraktowano naszą służbę w kwestii podwyżek jeszcze ktoś ma ochotę przyjść do tej organizacji ?! Przecież tu każdy młody patrzy jak stąd uciec ...
 
Mi się powineła noga i trafiłam do korpo. Jednym słowem czasem porażki dają nowe możliwości. Wcześniej pracowałam w samorzadzie i budżetówce. Powiem tak, pracy wcale nie więcej, za to traktowane pracownika zupełnie inne. Miałam plan że spróbuję raz jeszcze, ale nawet jeśli spróbuję to tylko żeby się sprawdzić.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Test wiedzy banalnie prosty ? Może jakieś przykładowe pytania jestem przed na co zwrócić uwage
Pytań na pewno nie będzie takich samych, było coś w stylu ile państw jest w UE, kto powołuje naczelnika us, pytania typowo z konstytucji. Już wyżej napisałam na co zwrócić uwagę. Masz podane akty prawne, wystarczy się z nich przygotować.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Też najbardziej bałam się sprawnościówki. Dostałam max punktów. Odpadlam na testach psychologicznych , czyli na tym czego się wcale nie bałam. Fakt że pisałam je z gorączką.
Co do testu wiedzy konstytucja, ustawa o kas i elementarna wiedza ogólna i o UE wystarczy. Na prawdę jest łatwy. Ja poszłam praktycznie z marszu i brakowało mi 2 punktów do maksa.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Mam pytanie odnośnie tej sprawnościowka. Czy kobiety mogą robić normalne pompki bo w rozporządzeniu pisze z podporem kolan o podłoże 🥺. Szczerze to nie uśmiecha mi się naginać na kolanach
 
Mam pytanie odnośnie tej sprawnościowka. Czy kobiety mogą robić normalne pompki bo w rozporządzeniu pisze z podporem kolan o podłoże 🥺. Szczerze to nie uśmiecha mi się naginać na kolanach

Hej, miałam test sprawnościowy w marcu i robiłyśmy normalne pompki 🙂
 
Evka masz jakieś materiały do nauki na test wiedzy , chodzi mi o wiedzę ogólną bo ustawę i konstytucję ogarnę
Aż dziw bierze że ktoś się decyduje na pracę w naszych szeregach ale powodzenia dziewczyny żeby kubeł z zimną wodą realiów kasowskich nigdy na was nie spadl
 
A tak po za tym nie znam osoby która pracując w służbie by nie narzekała( nie mówię tu tylko o scs ale o innych formacjach również). Dziwi mnie to że nadal jesteście w służbie,jak jest tak źle dlaczego nie zmienicie pracy, na tym forum to w większości narzekania i demotywacja młodych osob które może akurat się w tym odnajdą.
 
Powiem Ci że kilka lat wstecz też tak myślałem 😂😅😅

Dla Twojej informacji moje kwity są już wysmażone i jak nie dostaniemy pełnej podwyżki to nie ma siły która by mnie tu zatrzymała. Spójrz na to obiektywnie, reszta służb dostała podwyżki 10 kwietnia my mamy dostać połowę do 10 czerwca ...

Spójrz na to z punktu widzenia ścieżki kariery ... U nas zostajesz mł spcem / specem, dostajesz te 2500-3000 zł na rękę i to jest wszystko na co możesz liczyć, ewentualnie później dodatek kontrolerski, za nocki, za wyżywienie (w zależności od tego gdzie pracujesz). Awans na stopniu co 5 lat ...
 
Ostatnia edycja:
A tak po za tym nie znam osoby która pracując w służbie by nie narzekała( nie mówię tu tylko o scs ale o innych formacjach również). Dziwi mnie to że nadal jesteście w służbie,jak jest tak źle dlaczego nie zmienicie pracy, na tym forum to w większości narzekania i demotywacja młodych osob które może akurat się w tym odnajdą.
Się nie sparzysz, to się nie przekonasz. Jak mówią słuchaj starszych doświadczeniem.
 
A tak po za tym nie znam osoby która pracując w służbie by nie narzekała( nie mówię tu tylko o scs ale o innych formacjach również). Dziwi mnie to że nadal jesteście w służbie,jak jest tak źle dlaczego nie zmienicie pracy, na tym forum to w większości narzekania i demotywacja młodych osob które może akurat się w tym odnajdą.
Wiesz ... poniekąd masz rację.
Odpowiedź - dlaczego - jest banalna. Mając pół wieku na karku, po 20 latach służby
w ciągłej nadziei, człowiek nawet tracąc tą nadzieję - wciąż może "myśleć. Przyznasz
chyba, że na zaczynanie całkiem "nowej kariery", to trochę późno ...

 
Back
Do góry