• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Testy sprawnościowe do służby celnnej

Bylam w słuzbie dokładnie rok ... po 3 miesiącach euforia opadła ( zwłaszcza kiedya dostajesz przelew 2400 I zastanawiasz się o co chodzi...) Od 1.06 straż graniczna, głównie że względu na zarobki Ale I szacunek ... cło może kiedyś było prestiżowe.. dziś to najgorsza mundurowka do której biorą nieudaczników
 
Bylam w słuzbie dokładnie rok ... po 3 miesiącach euforia opadła ( zwłaszcza kiedya dostajesz przelew 2400 I zastanawiasz się o co chodzi...) Od 1.06 straż graniczna, głównie że względu na zarobki Ale I szacunek ... cło może kiedyś było prestiżowe.. dziś to najgorsza mundurowka do której biorą nieudaczników
Wypada pogratulować odpowiedzialności za własny los i zdecydowanej postawy
w realizacji. Brawo ...
 
Bylam w słuzbie dokładnie rok ... po 3 miesiącach euforia opadła ( zwłaszcza kiedya dostajesz przelew 2400 I zastanawiasz się o co chodzi...) Od 1.06 straż graniczna, głównie że względu na zarobki Ale I szacunek ... cło może kiedyś było prestiżowe.. dziś to najgorsza mundurowka do której biorą nieudaczników
Szkoda że nasza służba taka jest i tak traktuje młodych, z brakiem szacunku się zgodzę ale jest to wina w 80% przełożonych którzy nie mają jaj ani polotu żeby tworzyć charakter w służbie w instytucji jak i przy kontaktach "strona -Funkcjonariusz" pisząc że przyjmuje się tylko nieudaczników to bardzo źle określenie z twojej strony i brak szacunku do śłużby zwłaszcza że byłaś w naszych szeregach czyli też jesteś nieudacznikiem czy tylko byłaś przez chwilę nieudacznikiem, ??? Ludzie są różni ale mundury powinni się szanować wzajemnie w środowisku, może jeszcze nabędziesz tej umiejętności cal 25 lat przed tobą.
 
Patrząc na ludzi których spotkałam w naborach odniosłam wrażenie że 80% ludzi przyszło tu z przypadku... Nie wiedzieli co to clo.. Nie znali struktur zasad... ot ludzie którzy przeszli jakiś nabór... albo nie dostali się do sg czy policji. Być może nieudacznik to trefne określenie...przepraszam I życzę powodzenia . Nie bójcie się chciec I dążyć do wyznaczonego celu.
 
Bylam w słuzbie dokładnie rok ... po 3 miesiącach euforia opadła ( zwłaszcza kiedya dostajesz przelew 2400 I zastanawiasz się o co chodzi...) Od 1.06 straż graniczna, głównie że względu na zarobki Ale I szacunek ... cło może kiedyś było prestiżowe.. dziś to najgorsza mundurowka do której biorą nieudaczników
Czy to zarobki
Bylam w słuzbie dokładnie rok ... po 3 miesiącach euforia opadła ( zwłaszcza kiedya dostajesz przelew 2400 I zastanawiasz się o co chodzi...) Od 1.06 straż graniczna, głównie że względu na zarobki Ale I szacunek ... cło może kiedyś było prestiżowe.. dziś to najgorsza mundurowka do której biorą nieudaczników
Zarobki straszne ? Czy coś się zmieniło wiadomo ?
 
Patrząc na ludzi których spotkałam w naborach odniosłam wrażenie że 80% ludzi przyszło tu z przypadku... Nie wiedzieli co to clo.. Nie znali struktur zasad... ot ludzie którzy przeszli jakiś nabór... albo nie dostali się do sg czy policji. Być może nieudacznik to trefne określenie...przepraszam I życzę powodzenia . Nie bójcie się chciec I dążyć do wyznaczonego celu.
Za to w straży same tuzy i orły. Brzuch wisi na kolanach, pomiatanie obywatelami ua, przyjęci po znajomości. Ot nowa definicja udacznictwa
 
dziś to najgorsza mundurowka do której biorą nieudaczników

Określeniem tym obraziłeś siebie, bo też byłeś u nas, i tysiące funkcjonariuszy scs

Powiem tak, w świetle takich ocen cieszę się że nie pełnimy służby w tej samej formacji

95% przyjmowanych to ludzie inteligentni, z dużą wiedzą i chęciami

Ambitni i zdolni a nie nieudacznicy

Tak samo było kilka i kilkanaście lat wcześniej

Ale te kilkanaście lat frustrującej służby u tych wspaniałych ludzi zabiło entuzjazm, chęci, energię...

Alokacje, zmiana stopni, wartościowanie, emki, kas...

Walka o każdą złotówkę, nawet o tą już kilka razy obiecaną, przyklepaną, zaplanowaną w budżecie...

Aż dziw bierze, że skala samobójstw, zawałów, udarów itp. Nie jest większa

Mimo wszystko jesteśmy środowiskiem stanowczym, operatywnym, zdolnym do myślenia i protestu

Jasne, nie wszyscy...

Ale zdecydowana większość...

I to jest dla nas najlepszą oceną

Nieudacznikiem to ty jesteś, jeśli nie poradziłeś sobie w Służbie, w której radzą sobie tysiące innych

Brałeś udział w naborze nie wiedząc na jakie pobory możesz liczyć?

Wystarczyło zapytać w kadrach i nie być nieudacznikiem

A tak, z powodu własnego nieudacznictwa straciłaś rok i kilka miesięcy naboru

Słabo to o tobie śwuadczy...

Ja dokładnie wiedziałem że dostanę ok. 1300 na rękę

O 200 zł mniej niż w dotychczasowej pracy
 
Ostatnia edycja:
Określeniem tym obraziłeś siebie, bo też byłeś u nas, i tysiące funkcjonariuszy scs

Powiem tak, w świetle takich ocen cieszę się że nie pełnimy służby w tej samej formacji

95% przyjmowanych to ludzie inteligentni, z dużą wiedzą i chęciami

Ambitni i zdolni a nie nieudacznicy

Tak samo było kilka i kilkanaście lat wcześniej

Ale te kilkanaście lat frustrującej służby u tych wspaniałych ludzi zabiło entuzjazm, chęci, energię...

Alokacje, zmiana stopni, wartościowanie, emki, kas...

Walka o każdą złotówkę, nawet o tą już kilka razy obiecaną, przyklepaną, zaplanowaną w budżecie...

Aż dziw bierze, że skala samobójstw, zawałów, udarów itp. Nie jest większa

Mimo wszystko jesteśmy środowiskiem stanowczym, operatywnym, zdolnym do myślenia i protestu

Jasne, nie wszyscy...

Ale zdecydowana większość...

I to jest dla nas najlepszą oceną

Nieudacznikiem to ty jesteś, jeśli nie poradziłeś sobie w Służbie, w której radzą sobie tysiące innych

Brałeś udział w naborze nie wiedząc na jakie pobory możesz liczyć?

Wystarczyło zapytać w kadrach i nie być nieudacznikiem

A tak, z powodu własnego nieudacznictwa straciłaś rok i kilka miesięcy naboru

Słabo to o tobie śwuadczy...

Ja dokładnie wiedziałem że dostanę ok. 1300 na rękę

O 200 zł mniej niż w dotychczasowej pracy
Być może kiedyś ta sluzba była sluzba prestiżowa do której ciężko było się dostać... decydowało wykształcenie..ambicją.. dziś wystarczy mieć dwie ręce i dwie nogi. Standardy się nieco zmieniły.
 
Być może kiedyś ta sluzba była sluzba prestiżowa do której ciężko było się dostać... decydowało wykształcenie..ambicją.. dziś wystarczy mieć dwie ręce i dwie nogi. Standardy się nieco zmieniły.
Jak się przekonasz w innych służbach też są nieudacznicy. Jeżeli masz znajomych w SG czy Policji to też wiesz że standardy nieco zmieniły się i też wystarczy mieć dwie ręce i nogi, żeby kogoś przyjęli. Kumpel z Policji powiedział, że niedługo to z jednym okiem będą przyjmować, żeby zapełnić wakaty. Życzę powodzenia. PS. Sam zastanawiam się czy nie startować do SG. Zobaczymy co wywalczymy z MF.
 
Hej, mam pytanie o sprawnościowke. W rozporządzeniu (z grudnia 2019 r.) jest informacja o pompkach damskich dla kobiet, ale tak was czytam i już nie wiem jakie w koncu są 🙉🙈 czy kobiety robią damskie pompki czy męskie?
 
Hej, mam pytanie o sprawnościowke. W rozporządzeniu (z grudnia 2019 r.) jest informacja o pompkach damskich dla kobiet, ale tak was czytam i już nie wiem jakie w koncu są 🙉🙈 czy kobiety robią damskie pompki czy męskie?
Jeżeli nabor rozpoczął się w zeszłym roku to pompki męskie, jeżeli w tym roku to damskie. Bynajmniej u nas w tym roku kobiety robiły męskie, ponieważ rekrutacja rozpoczęła się w 2019. Nowe zasady obowiązują naborów ogłoszonych w tym roku, tak nam tłumaczyli na testach sprawnosciowych
 
Jeżeli nabor rozpoczął się w zeszłym roku to pompki męskie, jeżeli w tym roku to damskie. Bynajmniej u nas w tym roku kobiety robiły męskie, ponieważ rekrutacja rozpoczęła się w 2019. Nowe zasady obowiązują naborów ogłoszonych w tym roku, tak nam tłumaczyli na testach sprawnosciowych
Nabór zaczął się w tym roku. Jak czytałam wcześniejsze rozporządzenia to też były pompki damskie... Dlatego dopytuje.
Ale Już wszystko wiem, dziękuję za odpowiedź ☺️
 
Damskie pompki z kolan
Skąd takie info? To jest ujednolicone we wszystkich IAS? Jestem przed testem sprawności i ćwiczę pompki tradycyjne, bo tak (może jeszcze) widnieje w rozporządzeniu w mojej IAS. Ale faktycznie, obiło mi się o uszy, że gdzieś te damskie pompki robią... 🤔 Ktoś spotkał się w praktyce, w trakcie postępowania?
 
Skąd takie info? To jest ujednolicone we wszystkich IAS? Jestem przed testem sprawności i ćwiczę pompki tradycyjne, bo tak (może jeszcze) widnieje w rozporządzeniu w mojej IAS. Ale faktycznie, obiło mi się o uszy, że gdzieś te damskie pompki robią... 🤔 Ktoś spotkał się w praktyce, w trakcie postępowania?
Hej, w tym rozporządzeniu, gdzie były wszystkie szczegoly, kwestionariusz itp., jak skladalas dokumenty do naboru powinno być załączone, wydaje mi się, że tak już musi być wszędzie, skoro zostało wydane rozporządzenie ;) też jestem przed testami sprawnościowymi.
 

Attachments

  • Screenshot_2021-01-15-21-49-10-93_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    Screenshot_2021-01-15-21-49-10-93_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    419 KB · Wyświetleń: 359
  • Screenshot_2021-01-15-21-49-24-31_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    Screenshot_2021-01-15-21-49-24-31_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    294,3 KB · Wyświetleń: 354
Skąd takie info? To jest ujednolicone we wszystkich IAS? Jestem przed testem sprawności i ćwiczę pompki tradycyjne, bo tak (może jeszcze) widnieje w rozporządzeniu w mojej IAS. Ale faktycznie, obiło mi się o uszy, że gdzieś te damskie pompki robią... 🤔 Ktoś spotkał się w praktyce, w trakcie postępowania?
Jestem po testach 😉
 
Skąd takie info? To jest ujednolicone we wszystkich IAS? Jestem przed testem sprawności i ćwiczę pompki tradycyjne, bo tak (może jeszcze) widnieje w rozporządzeniu w mojej IAS. Ale faktycznie, obiło mi się o uszy, że gdzieś te damskie pompki robią... 🤔 Ktoś spotkał się w praktyce, w trakcie postępowania?
Uwierz - jeszcze żadna osoba wśród rekrutowanych, nie została zdyskwalifikowana przez pompki ...
 
Back
Do góry