• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Scenariusze powyborcze dla KAS.

Miałem zamiar nie odpowiadać ale Zasady Etyki funkcjonariusza Służby Celno Skarbowej są zapewne znane oficerom tej formacji i nawoływanie do zemsty jest niegodziwe.
Raczej należałoby przypomnieć jedną z zasad :
GODNOŚĆ - funkcjonariusz szanuje godność ludzką oraz przestrzega i chroni prawa każdego człowieka.
Realizując tę wartość funkcjonariusz w szczególności:
  • szanuje każdego człowieka,
  • wystrzega się wszelkich uprzedzeń,
  • dba o zachowanie neutralności politycznej,
  • w czasie służby i poza nią postępuje w sposób budujący prestiż służby i dobre imię funkcjonariu.

Czy jenerał J. Kapica powróci czy nie jest mi obojętne ale przywołując z nazwiska w medialnym wątku postać tego oficera nawet nie myślałem, że w jednych wzbudzi strach a w innych nadzieję na zemstę.
Nikt nigdy nie poniósł poważniejszych konsekwencji za swoje rządy co najwyżej polityczną .

Znam takich, dlatego z samymi piątkami nie daję rady przejść rekrutacji.
Bo jestem z tych złych z rzezi AD 2017.
 
 
 
Znam takich, dlatego z samymi piątkami nie daję rady przejść rekrutacji.
Bo jestem z tych złych z rzezi AD 2017.
Diagnoza tej służby jest jakże przykra - nieodwaracalne zmiany , których nie wyleczy powrót J.Kapicy ani doradztwo Czyżowicza dokonującego kiedyś "rzeźi" alokacji a dzisiaj odbierającego peany i czytającego zapewne penegiriki m.in. na tym forum od alokowanych.
Radykalne środki muszą kiedyś nastąpić bo tak patologicznych zmian nie da się usunąć tworząc nową strukturę organizacyjną (twory- komendy) na bazie ludzi, którzy doprowadzili do takiego stanu tym bardziej, że mentalnie podobni napoci już czekają na odpowiednie stanowiska.
 
Ostatnia edycja:
"usłyszeli, że mają swobodę podjęcia decyzji: odchodzą teraz lub zostają w oczekiwaniu na nowego ministra spraw wewnętrznych i komendanta głównego policji" - no bo gdyby im tego nie powiedzieli to by nie mieli tej swobody 🤣🤣🤣, Onet? TVN? Serio?
 
"usłyszeli, że mają swobodę podjęcia decyzji: odchodzą teraz lub zostają w oczekiwaniu na nowego ministra spraw wewnętrznych i komendanta głównego policji" - no bo gdyby im tego nie powiedzieli to by nie mieli tej swobody 🤣🤣🤣, Onet? TVN? Serio?
Jeżeli liczy się wysokość ostatniego uposażenia, to w późniejszym terminie możliwość odejścia oczywiście nadal będą mieli, ale dodatkową kasę od "Grenadiera" już niekoniecznie.
 

Spiskują jak obrabować budżet.
Na tajnych naradach.
W ostatniej chwili.
Dzięki Panu Bogu mamy onet.
Inne uczciwe, kompetentne i obiektywne media też, których nazwy nie wymienię.
Kandydaci do obsady rządowych stanowiska też super.
Wiedzą, że nie ma i nie będzie Że trzeba czyścić, sprzątać, likwidowac i odcinać macki.

Kolejny przykład knucia i spiskowania:

 
Ostatnia edycja:
Spiskują jak obrabować budżet.
Na tajnych naradach.
W ostatniej chwili.
Dzięki Panu Bogu mamy onet.
Inne uczciwe, kompetentne i obiektywne media też, których nazwy nie wymienię.
Kandydaci do obsady rządowych stanowiska też super.
Wiedzą, że nie ma i nie będzie Że trzeba czyścić, sprzątać, likwidowac i odcinać macki.

Kolejny przykład knucia i spiskowania:

Któryś z kolegów wspominał że za czasów Imperium Rzymskiego konia uczyniono konsulem -w rzeczywistości do tego nie doszło choć były już takie plany- ale koń posiadał wszelkie insygnia takiej władzy jak marmurowa stajnia z freskami, purpurowe okrycia, żłób z kości słoniowej i uździenica wysadzana kamieniami szlachetnymi. Pytania kto będzie takim koniem i kto będzie robił za Kaligulę. Bo co z tego że zrzuci się z sań insp. Zbaraszczuka z jego ekspresowymi awansami skoro wstawi się kogoś innego chętnego do pobicia jego rekordów, lub Jacka K. który takiego ekspresowego trybu nie zaliczy bo zaliczył to już ileś lat temu a teraz pozostanie mu dorobienie się pierwszego w historii stopnia "Generała SC-S" (nie mylić z nadinspektorami z korpusu generalskiego których już kilku jest). Czyli będzie i stajnia i purpurowe okrycia i uździenica i "last but not least" ŻŁÓB (częściej zwany KORYTEM).
 
Spiskują jak obrabować budżet.
Na tajnych naradach.
W ostatniej chwili.
Dzięki Panu Bogu mamy onet.
Inne uczciwe, kompetentne i obiektywne media też, których nazwy nie wymienię.
Kandydaci do obsady rządowych stanowiska też super.
Wiedzą, że nie ma i nie będzie Że trzeba czyścić, sprzątać, likwidowac i odcinać macki.

Kolejny przykład knucia i spiskowania:

A tymczasem, bez rozgłosu: https://www.gazetaprawna.pl/wiadomo...pe-bedzie-dzisiaj-glosowac-w-sprawie-pro.html
 
Któryś z kolegów wspominał że za czasów Imperium Rzymskiego konia uczyniono konsulem -w rzeczywistości do tego nie doszło choć były już takie plany- ale koń posiadał wszelkie insygnia takiej władzy jak marmurowa stajnia z freskami, purpurowe okrycia, żłób z kości słoniowej i uździenica wysadzana kamieniami szlachetnymi. Pytania kto będzie takim koniem i kto będzie robił za Kaligulę. Bo co z tego że zrzuci się z sań insp. Zbaraszczuka z jego ekspresowymi awansami skoro wstawi się kogoś innego chętnego do pobicia jego rekordów, lub Jacka K. który takiego ekspresowego trybu nie zaliczy bo zaliczył to już ileś lat temu a teraz pozostanie mu dorobienie się pierwszego w historii stopnia "Generała SC-S" (nie mylić z nadinspektorami z korpusu generalskiego których już kilku jest). Czyli będzie i stajnia i purpurowe okrycia i uździenica i "last but not least" ŻŁÓB (częściej zwany KORYTEM).

To następny etap.
Wcześniej będzie pożegnanie.
Szkoda, że nie z wiatrem ...
 
To następny etap.
Wcześniej będzie pożegnanie.
Szkoda, że nie z wiatrem ...
Wg mnie i tak Zbaraszczuk był lepszy i od Rzeczkowskiej i od Walczaka że o Banasiu i Kapicy nie wspomnę (wcześniejszych nie pamiętam bo nie było mnie wtedy w SC) i może będziemy go jeszcze wspominać pozytywnie za czas jakiś
 
No cóż, upadek Imperium Rzymskiego poprzedziło powołanie konia na senatora.
Oczywiście z całym stosownym do sprawowania tej funkcji utensylim.
Złoty żłób, złota uzda i podogonie ...

Zapewne czas upadku się dopełni.
Oby tylko budżet 2024 przyjęli.
Koń już został wybrany w Świętokrzyskiem, nawet zdalnie prowadził kampanię wyborczą z ziemi włoskiej...
 
Wg mnie i tak Zbaraszczuk był lepszy i od Rzeczkowskiej i od Walczaka że o Banasiu i Kapicy nie wspomnę (wcześniejszych nie pamiętam bo nie było mnie wtedy w SC) i może będziemy go jeszcze wspominać pozytywnie za czas jakiś
Kultowa inicjatywa chłopca że Szczecinka.
Praca blisko domu z dopłatą.
Najpierw dość rygorystyczne kryteria.
Później znajomi króliczka 🙂.
 
Back
Do góry