• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

Ważne by walczyć
Oj, Tulipanek, trochę kultury przydałoby się. Poza tym, myślę, atmosfera tamtych czasów (wejście do Unii) powodowała nerwowość obu stron. Wielu zostało wyrwanych ze swoich środowisk. Może lepiej nich każdy patrzy na siebie i swoją robotę. Praca w szczególnym była specyficzna, nastawiona na prewencję. Niektórym trudno to było zrozumieć.
 
Ciekawy wyrok i towarzyszące mu okoliczności a szczególnie w kontekscie składu orzekającego vs były DIAS który trafił do Izby Pracy coś jak Banaś do NIK, tylko ten "urzędnik celny" wali po oczach.
 
Może już czas zrobić podsumowanie reformy ? Co się takiego stało, że już ludzie przestali ufać władzy ?
 
 
To są zwykle, wyspecjalizowane będzie krajowy a pewnie za rok powołają narodowy US, 🤦‍♂️
A SCS dalej podpięta pod izby skarbowe.. 🤦‍♂️
 
eksperci z banków niszczą wszystko co się da ! Teraz chcą stworzyć na swoje potrzeby Prywatną Informatykę ! Q-wa o co chodzi ? KAS przekaże ludzi sprzęt , a później będzie za to płacił ? To jest business :)
 
1604667460753.png
 

Zniszczyć SC/ UKS skumać się ze Skarbówką i stworzyć nową jakość " Karuzel Vatowskich"
 

Jeszcze troszeczkę, już coraz bliżej. A potem my.
 
To już przestaje być śmieszne...

SUKCES.jpg


Jak zwykle....
Pasmo sukcesów....
 
Doszedłem do logowania przez profil zaufany. Niestety smsy autoryzujące nie dochodzą/nie zostają w ogóle wysłane. Także potwierdzam, działa zajebiście.
 
ale c oz tego że przyszło i zaczęło przychodzić na bieżąco
coś naszej władzy lecą kłody pod nogi
1613388884870.png
 
Ode mnie żąda kodu z smsa, ale zmieniłem nr pół roku temu, za cholerę nie mogę zmienić nr telefonu w eus, w epuap jest nowy, ale kody w eus przychodzą na stary
musisz zlikwidować aktualne konto, złożyć nowy wniosek na ePUAP z nowym numerem o nowy profil zaufany, przejść autoryzację i będzie działać.
Powodzenia!
 
Back
Do góry