• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

Ode mnie żąda kodu z smsa, ale zmieniłem nr pół roku temu, za cholerę nie mogę zmienić nr telefonu w eus, w epuap jest nowy, ale kody w eus przychodzą na stary
Nie ma takiej opcji. e-US nie przechowywuje nr telefonów do autoryzacji i nie wysyła SMS-ów. e-US przekierowuje wyłącznie do ePUAP, tam logujesz się i e-PUAP (a w właściwie PZ) wysyła do Ciebie SMS z kodem, celem podania na ich stronie. Dopiero po poprawnej autoryzacji PZ, e-PUAP zwraca do e-US Twoje dane pozwalające na zalogowanie.
 
Słuchajcie, nie tak

Epuap żąda ode mnie przy wyborze eus kodu wysĺanego na stary tel

Jak loguję się tylko do epuap profilem, to w danych pokazuje mi niwy nr tel

Kwadratura koła
 
Słuchajcie, nie tak

Epuap żąda ode mnie przy wyborze eus kodu wysĺanego na stary tel

Jak loguję się tylko do epuap profilem, to w danych pokazuje mi niwy nr tel

Kwadratura koł
#3620
Nie wierzysz mi?
Zadzwoń na helpdesku.
Wytłumaczą Ci, pozdrawiam :)
 
Szczujnia rządowa się uaktywniła.
Pani Agata Kołodziej to felietonistka posiadająca związki z Polskim Instytutem Ekonomicznym. Na jej profilu FB jest post takie związki sugerujący. Instytut jest jednostką finansowaną z budżetu państwa do którego KAS zbiera podatki.
 
Ludzie, ja pierdzielę - gdzie wy macie rozum Można złożyć zeznanie poprzez podanie pesel i danych z poprzednich lat, bez profilu zaufanego. Można poprzez bank. Można poprzez jakikolwiek normalny program darmowy, np.IPS Konopki. Przeraża ignorancja i bezradność. Tylko żale i dalej długo NIC !!! Wy byście zginęli w latach 90 -98 !!!
 
Ludzie, ja pierdzielę - gdzie wy macie rozum Można złożyć zeznanie poprzez podanie pesel i danych z poprzednich lat, bez profilu zaufanego. Można poprzez bank. Można poprzez jakikolwiek normalny program darmowy, np.IPS Konopki. Przeraża ignorancja i bezradność. Tylko żale i dalej długo NIC !!! Wy byście zginęli w latach 90 -98 !!!
Obrażanie nie na miejscu

Po to wprowadza się eusługi, żeby było łatwiej

Chodzi o dostęp do gotowego zeznania

Rok temu pit złożyłem w 2 minuty

Za kody autoryzacyjne mój bank pobiera opłaty

Jeśli coś nie działa to wina tuska, eee miałem napisać moja

Jakie to polskie...

Cudowne...
 
Polecam apke mObywatel, logowanie bezproblemowe bez żadnych sms, wystarczy mieć tam mTożsamość i zeskanowac na stronie kod qr. Chociaż przyznaję doprowadzenie do pełnej funkcjonalności e-usług zajmie trochę czasu, ja miałem to za sobą i poszło gładko.
 
Obrażanie nie na miejscu

Po to wprowadza się eusługi, żeby było łatwiej

Chodzi o dostęp do gotowego zeznania

Rok temu pit złożyłem w 2 minuty

Za kody autoryzacyjne mój bank pobiera opłaty

Jeśli coś nie działa to wina tuska, eee miałem napisać moja

Jakie to polskie...

Cudowne...
Narzekasz na swoją karierę zawodową, narzekasz tak w ogóle,
ale jak radzisz sobie w pracy(służbie) tak, jak z rozliczeniem, to się nie dziwię :whistle:
 
Narzekasz na swoją karierę zawodową, narzekasz tak w ogóle,
ale jak radzisz sobie w pracy(służbie) tak, jak z rozliczeniem, to się nie dziwię :whistle:

A merytorycznie oprócz napaści?

Zero?

Nieuzasadnione poruszanie tematu zarabiania 2/3 tego co inny, robiący to samo tak samo?

Problem z logowaniem do eus nieprawdziwe?

W ogóle dozwolone powinny być tylko zachwyty

Tako rzecze jaro?

Przyczyną twojego niezadowolenia, wyrażanego na forum, są moje posty

Czyje niezadowolenie jest irracjonalne?

Ale na twój ból mam lekarstwo, orle informatyczny, przycisk ignoruj

A ty rozwiążesz przyczyny mojego niezadowolenia?
 
Ostatnia edycja:
A merytorycznie oprócz napaści?

Zero?

Nieuzasadnione poruszanie tematu zarabiania 2/3 tego co inny, robiący to samo tak samo?

Problem z logowaniem do eus nieprawdziwe?

W ogóle dozwolone powinny być tylko zachwyty

Tako rzecze jaro?

Przyczyną twojego niezadowolenia, wyrażanego na forum, są moje posty

Czyje niezadowolenie jest irracjonalne?

Ale na twój ból mam lekarstwo, orle informatyczny, przycisk ignoruj

A ty rozwiążesz przyczyny mojego niezadowolenia?
Nie, bo mnie ignorujesz :)
 
A merytorycznie oprócz napaści?

Zero?

Nieuzasadnione poruszanie tematu zarabiania 2/3 tego co inny, robiący to samo tak samo?

Problem z logowaniem do eus nieprawdziwe?

W ogóle dozwolone powinny być tylko zachwyty

Tako rzecze jaro?

Przyczyną twojego niezadowolenia, wyrażanego na forum, są moje posty

Czyje niezadowolenie jest irracjonalne?

Ale na twój ból mam lekarstwo, orle informatyczny, przycisk ignoruj

A ty rozwiążesz przyczyny mojego niezadowolenia?
Daj spokój, tak naprawdę to Cię lubię,
denerwować :).
po prostu się dajesz,
 
"Kapelani przeszli do KAS w momencie włączenia w strukturę Służby Celnej. Organizują nabożeństwa, rekolekcje, uroczystości patriotyczno-religijne oraz prowadzą działalności oświatowo-wychowawczą np. poprzez publikowanie rozważań na stronach KAS."
Za publikację moich rozważań tak dobrze nie płacą.
 
Obrażanie nie na miejscu

Po to wprowadza się eusługi, żeby było łatwiej

Chodzi o dostęp do gotowego zeznania

Rok temu pit złożyłem w 2 minuty

Za kody autoryzacyjne mój bank pobiera opłaty

Jeśli coś nie działa to wina tuska, eee miałem napisać moja

Jakie to polskie...

Cudowne...
ja złożyłam ok. 15 lutego ok. 2 w nocy, bowiem akurat siedziałam przed kompem. Strona hulała, aż miło. Jak w tamtym roku szwankowało, to zainstalowałam program PIT-y i w 15 minut miałam wysłane wraz z UPO. W czym problem?
 
ja złożyłam ok. 15 lutego ok. 2 w nocy, bowiem akurat siedziałam przed kompem. Strona hulała, aż miło. Jak w tamtym roku szwankowało, to zainstalowałam program PIT-y i w 15 minut miałam wysłane wraz z UPO. W czym problem?
Epuap żąda ode mnie przy wyborze eus kodu wysĺanego na stary tel

Jak loguję się tylko do epuap profilem, to w danych pokazuje mi nowy nr tel

zmieniłem nr tel w epuap pół roku temu, jak go zmieniłem

ale po wyborze logowania do eus kody wysyłane są na stary nr tel

widocznie zaimportowano dane do eus z epuap PRZED zmianą nr tel przeze mnie, i eus nie zasysa zmian raz pobranych danych

profil zaufany też nie zassał zmian wprowadzonych w danych w epuap

efekt?

konieczność usunięcia profilu zaufanego w ogóle, założenie nowego z nowym nr telefonu

konieczna wizyta w us w realu w celu potwierdzenia

zonk, konieczność umówienia się na wizytę

mimo info na www umówienie osobiste w moim us niemożliwe, na tel też - nikt nie odbiera - nie że zajęty - nikt po prostu nie odbiera

jedyna możliwość - przez www

zamiast edycji danych, możliwości zmiany danych PO zalogowaniu w epuap i profilu zaufanym, jak np w banku zmiana nr tel od ręki, 3 dni, 2 wizyty w us, rzeczywiście, łatwiej i prościej już było

lekarstwo? możliwość edycji profilu zaufanego po zalogowaniu się do epuap lub do profilu zaufanego np. przez bank, bo jest to w chwili obecnej niemożliwe

P.S. wystarczy przepraszam:
"Ludzie, ja pierdzielę - gdzie wy macie rozum Można złożyć zeznanie poprzez podanie pesel i danych z poprzednich lat, bez profilu zaufanego. Można poprzez bank. Można poprzez jakikolwiek normalny program darmowy, np.IPS Konopki. Przeraża ignorancja i bezradność. Tylko żale i dalej długo NIC !!! Wy byście zginęli w latach 90 -98 !!! "

Najpierw oceniłaś, a dopiero potem pytasz o co chodzi...

dam radę, ale miało być łatwiej

wszędzie pozmieniałem nr tel i wszystko hula

ale nie w eus
 
Ostatnia edycja:
Epuap żąda ode mnie przy wyborze eus kodu wysĺanego na stary tel

Jak loguję się tylko do epuap profilem, to w danych pokazuje mi nowy nr tel

zmieniłem nr tel w epuap pół roku temu, jak go zmieniłem

ale po wyborze logowania do eus kody wysyłane są na stary nr tel

widocznie zaimportowano dane do eus z epuap PRZED zmianą nr tel przeze mnie, i eus nie zasysa zmian raz pobranych danych

profil zaufany też nie zassał zmian wprowadzonych w danych w epuap

efekt?

konieczność usunięcia profilu zaufanego w ogóle, założenie nowego z nowym nr telefonu

konieczna wizyta w us w realu w celu potwierdzenia

zonk, konieczność umówienia się na wizytę

mimo info na www umówienie osobiste w moim us niemożliwe, na tel też - nikt nie odbiera - nie że zajęty - nikt po prostu nie odbiera

jedyna możliwość - przez www

zamiast edycji danych, możliwości zmiany danych PO zalogowaniu w epuap i profilu zaufanym, jak np w banku zmiana nr tel od ręki, 3 dni, 2 wizyty w us, rzeczywiście, łatwiej i prościej już było

lekarstwo? możliwość edycji profilu zaufanego po zalogowaniu się do epuap lub do profilu zaufanego np. przez bank, bo jest to w chwili obecnej niemożliwe

P.S. wystarczy przepraszam:
"Ludzie, ja pierdzielę - gdzie wy macie rozum Można złożyć zeznanie poprzez podanie pesel i danych z poprzednich lat, bez profilu zaufanego. Można poprzez bank. Można poprzez jakikolwiek normalny program darmowy, np.IPS Konopki. Przeraża ignorancja i bezradność. Tylko żale i dalej długo NIC !!! Wy byście zginęli w latach 90 -98 !!! "

Najpierw oceniłaś, a dopiero potem pytasz o co chodzi...

dam radę, ale miało być łatwiej

wszędzie pozmieniałem nr tel i wszystko hula

ale nie w eus
Ja nie czekałam na moment składania zeznania, też zmieniałam dane dowód, rachunek, wcześniej telefon) !! Już w listopadzie odwiedziłam bank aby podać nowy nr telefonu, na profilu zaufanym sprawdziłam dane, po zmianie moich danych i współmałżonka w US po umówieniu wizyty w październiku na konkretną godzinę. Kwestia wyprzedzenia ruchów aby nie zostać z d.. w nocniku !!! więc, sorry Winetou !!
 
Back
Do góry