• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pytanie odnośnie rekrutacji

Gdzie znajdę informacje na temat wydziałów działających w KAS i ich charakterystykę.
Np na stronach internetowych IAS
Na Mazowszu tak to wygląda jeśli chodzi o strukturę. Co dokładnie robi się w poszczególnych komórkach dowiesz się dopiero po przyjęciu. Zadania Służby Celno-Skarbowej są wypisane w Ustawie o KAS, wystarczy poczytać. Nabory są do konkretnych komórek, czasami kadry robią spotkania informacyjne dla kandydatów. Można też dopytać przed złożeniem dokumentów.
 
Hejka mam takie pytanko czy ktoś wie jak wygląda etap rekrutacji chodzi mi konkretnie o testy psychologiczne ? Z góry dzięki za odpowiedź
 
Hejka mam takie pytanko czy ktoś wie jak wygląda etap rekrutacji chodzi mi konkretnie o testy psychologiczne ? Z góry dzięki za odpowiedź
Dostajesz dwie karty, jedna to test psychologiczny 60 pytań (zakres odpowiedzi to zdecydowanie tak, raczej tak, nie wiem, raczej nie, zdecydowanie nie), a druga to arkusz do uzupełnienia odpowiedzi testu matryc Ravena (A-E) [dostajesz książkę z rysunkami matryc].
 
Ciężko powiedzieć, do testu wiedzy to na pewno bo wystarczy przypomnieć sobie zakres o UE, i takich podstawach z WOS-u, ale do reszty to raczej spontan i będzie wszystko dobrze. No i zawsze można poćwiczyć trochę przed sprawnościowym.
 
Back
Do góry