• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pytanie odnośnie rekrutacji

Damian 96

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Lipiec 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam zamiar składać papiery do służby celno skarbowej, moje pytanie brzmi czy jest sens podchodzić do rekrutacji z wykształceniem średnim bez matury. I jak takie osoby są postrzegane w służbie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
 
Witam,
Mam zamiar składać papiery do służby celno skarbowej, moje pytanie brzmi czy jest sens podchodzić do rekrutacji z wykształceniem średnim bez matury. I jak takie osoby są postrzegane w służbie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Nie matura.....
Patrz na posła od carycy Katarzyny i lotniska w Radomiu, z którego bliżej do Afryki niż z Warszawy ;)
 
Wymagane wykształcenie : średnie lub średnie branżowe

wymagania dodatkowe:

· wykształcenie wyższe,
 
Witam,
Mam zamiar składać papiery do służby celno skarbowej, moje pytanie brzmi czy jest sens podchodzić do rekrutacji z wykształceniem średnim bez matury. I jak takie osoby są postrzegane w służbie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Znam parę osób w służbie z takimi osiągnięciami. Ale perspektywy dla takich osób są marne. Choc akurat tym się nieźle udalo
 
Średnie wykształcenie nie jest problemem na początku. W późniejszych fazach kariery, wyższe wykształcenie może być wymogiem dla awansu. Pocieszające jest to, że tempo w jakim robi się karierę w SCS nie wymusi nadrabianie wyższego wykształcenia. Na tym średnim możesz spokojnie dojechać do emerytury. Tu panuje zamiłowanie do niskich stopni. Chyba, że będziesz szedł w kierunku "kapelaństwa".
 
Cześć,

Nie będę zakładał nowego wątku, pozwolę sobie zapytać tutaj.
Czy jeśli kilka lat temu spóźniłem się z zapłaceniem podatku od sprzedaży nieruchomości, który później zapłaciłem z odsetkami - dodam, że skarbówka nie prowadziła żadnego postępowania, nawet żadnego wezwania. Panie same były zdziwione, że przyszedłem to zapłacić, bo za pół roku się przedawni. Z tego co je pytałem to w systemie jestem czysty. Pytanie: czy jest sens próbować na ten nabór do Rzeszowa ? Głupio by było zrobić kilka kursów do Przemyśla 130 km w jedną stronę, by pod koniec przez to odpaść. Moje drugie pytanie: czy ktoś może coś wie jak komisja lekarska patrzy na osoby z zespołem gilberta ?

Pozdrawiam
 
Cześć,

Nie będę zakładał nowego wątku, pozwolę sobie zapytać tutaj.
Czy jeśli kilka lat temu spóźniłem się z zapłaceniem podatku od sprzedaży nieruchomości, który później zapłaciłem z odsetkami - dodam, że skarbówka nie prowadziła żadnego postępowania, nawet żadnego wezwania. Panie same były zdziwione, że przyszedłem to zapłacić, bo za pół roku się przedawni. Z tego co je pytałem to w systemie jestem czysty. Pytanie: czy jest sens próbować na ten nabór do Rzeszowa ? Głupio by było zrobić kilka kursów do Przemyśla 130 km w jedną stronę, by pod koniec przez to odpaść. Moje drugie pytanie: czy ktoś może coś wie jak komisja lekarska patrzy na osoby z zespołem gilberta ?

Pozdrawiam
A, do Rzeszowa to tak ):
 
Irek, wyluzuj :)
Jeśli to Twój najcięższy grzech, to masz szansę nawet na kapelana :)
 
A jeszcze pytanie: dziś kończy się termin składania dokumentów - kiedy dostaję się informacje, że dokumenty są w porządku ? i informację, kiedy stawić się na test ?
 
A jeszcze pytanie: dziś kończy się termin składania dokumentów - kiedy dostaję się informacje, że dokumenty są w porządku ? i informację, kiedy stawić się na test ?
Czekaj cierpliwie a na pewbo dostaniwsz maila. To moze byc i 3-4 tygodnie.pamiwtaj ze sa wakacje
 
Cześć piszę z takim pytaniem nie wie ktoś może gdzie można znaleźć przykładowe pytania do testu wiedzy? Z góry dzięki za odpowiedź 😀
 
Back
Do góry