• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przemyśl - Rzeszów

LUDZIE – jak przeczytałem te wszystkie komentarze to mi się niedobrze zrobiło – z kim wy do cholery walczycie ??? z kolegami z pracy ??? wszyscy pracujemy w tej samej firmie – no może faktycznie niektórzy mają mniej do roboty ale im tylko zazdrościć – jad sączący się z waszych wypowiedzi świadczy o tym, że najlepszym rozwiązaniem było by pewnie ROZWALENIE CAŁEJ TEJ BANDY – czy do tego dążycie ??? chyba nie !!!- pomyślcie zanim coś napiszecie.
 
Moim skromnym zdaniem to: Szanowny JEGO MAC... Pan "fc" ma kompleksy poniewaz Jego kobieta mu nie daje... :) Pewnie musi jezdzic na zakupy 90 Km
 
Ależ skądże. Przecież to osobistość z ...ZZ! Jakby mogła w taki sposób postępować...
Oby tylko wyciagnęła nóż z pleców.
 
Teraz cos Dla pana "Omni" Moim zdanie to powinni zaorac cały Przemysl i postawic na jego miejscu Hipermarket na skale europejską siegający az do Szegini. Napewno znajdzie sie tam praca dla pana "Omni" a małzonka lub małzonek nie bedzie miec pretensji ze nie ma gdzie zrobic zakupów...
 
do pracownika

Drogi PRACOWNIKU oczywiście, że masz rację. Na tym forum pojawiają się wpisy sfrustrowanych fc, którzy głoszą, że tylko oni mają rację. Ludzie o takim pokroju spalili Husa. :wink: Dziwię się ile jadu i złośliwości przelewają w kilku zdaniach zanim nacisną "WYŚLIJ". To świadczy tylko o ich niespełnieniu i bycie w trzecim wymiarze.
 
fc napisał:
fajny ten Shrek. a tu za to wyrosła ładna obora. a kimo wśrodku! mam pytanko. o jakich specjalistach piszecie? z tesco?
Jesli tak to tesco lezy ci na sercu, to przyjedz (koniecznie samochodem) na zakupy ale wczesniej koniecznie daj znac, to ktos z nas zaprosi cie na obiad i kawe do siebie do domu i przekonasz sie, ze jestesmy ludzie kulturalni, a nie chamy, bo jak wynika z twoich wypowiedzi kulturą to ty nie grzeszysz...
Ps. Wyzsze wykształcenie kultury nikomu nie dodaje...
 
współpracownik napisał:
Grisza, czy jak ci tam: nie odpowiadaj chamstwem na chamstwo. Nie można i nie warto.
To prawda nie mozna chamstwem na chamstwo, ale czytajac to wszysto pusciły mi nerwy :) Pozdrawiam cały Rzeszów i normalnych ludzi z Przemysla
 
Back
Do góry