• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przemyśl - Rzeszów

Agnes napisał:
Co do zmian, to mogę Was zapewnić, że w przynajmniej jednym przypadku będziecie zaskoczeni....
A co to, naczelnicy z Rzeszowa będą zmienieni - może głupie pytanie ale nie jestem całkiem w temacie
 
Rzeczywiście głupie pytanie ale już odpowiadam. Wszyscy z Rz złożyli broń bez walki i są wolne stołki do zasiedzenia. Dziwi mnie tylko ich pasywna postawa (oczywiście tych z Rz), jest w końcu o co walczyć a do Prz jest tylko 80km w jedną stronę. Takie określenie odległości między tymi miastami stosował były dyrektor z Rz tłumacząc pacownikom izby że nie będzie im źle jak przeniesie izbę do Rz.
 
pomagier - Twoja odpowiedź jeszcze głupsza! Bo cała dyskusja miała dotyczyć SENSU dokonywania zmian - czytaj przenosin - w "przededniu" konsolidacji!
Chcesz wykazać swoją mądrość, to do tego się ustosunkuj!
 
A ja w sprawie formalej . O ile wiem to Przemyśl pisze się po ukraińsku Peremyszl a nie Pieremysl
Agnes rzuć na papier twoje typy
 
Back
Do góry