• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przemyśl - Rzeszów

Agnes, nie wiem skąd masz informacje ale zastanów się czy nie wyjdziesz przed orkiestrę?! A co do zmian to chyba żaden z obecnie urzędujących nie miał wątpliwości że poleci. Przecież już się o tym mówiło o jakiegoś czasu.
 
jak agnes się nie zdecyduje to ja wam powiem. ale najpierw musiałbym zadzwonić. poczekajmy jeszcze i potrzymajmy "stolicę" w stresiku hehe
 
do alie> Chłopie! Chąc nie chcąc, to wszystko na to wskazuje, że jesteś powiązany z półświatkiem rzeszowskim. I nie udawaj teraz nieutralnego głupa! Przecież sam się zastanawiałeś czy nie jesteś debilem! Ale przyjdzie czas i z tobą zrobi się porządeczek.
 
Master brawo! Wiwat Przemyśl! alie ty alkoholiku. w takim wypadku to nawet nie możesz pracować na pasie biedaku. wiem. będziesz mył samochody. nauczysz się?
 
do alie> Chłopie, z jakim półswiadkiem? Mówię przecież o tej chołocie a nie o jakiś świadkach. Wsadź sobie łeb do kubła z wodą albo do klozetu! Wtedy napewno będzie ci jeszcze przyjemniej!
 
Back
Do góry