• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

Plakat plakatem. Najpierw należy przeczytać pismo. Wiem, że to tylko pismo ale ta korespondencja też bedzie istotna jeśli będą chcieli nas oszukać
 
Witam, dostaliśmy dzisiaj na swoje skrzynki służbowe inf. o akcji ostrzegawczej, zatem decyzje są podjęte. Bądźmy w dniu 7.05- czwartek, razem tj. cała KAS. Niech zobaczą nas zjednoczonych i jednogłośnie żądających wypłaty należnych nam kwot ( 6% z ustawy budżetowej oraz pozostałej części podwyżki z ustawy modernizacyjnej). Nie sprzeczajmy się, nie marnujmy energii na wewnętrzne niezgody, a skierujmy ją na wspólne akcje, tj. najbliższą oraz kolejne jeżeli nas do tego władza zmusi.
 

Attachments

  • Akcja Ostrzegawcza 07.05.2020r..pdf
    134,1 KB · Wyświetleń: 565
Witam, dostaliśmy dzisiaj na swoje skrzynki służbowe inf. o akcji ostrzegawczej, zatem decyzje są podjęte. Bądźmy w dniu 7.05- czwartek, razem tj. cała KAS. Niech zobaczą nas zjednoczonych i jednogłośnie żądających wypłaty należnych nam kwot ( 6% z ustawy budżetowej oraz pozostałej części podwyżki z ustawy modernizacyjnej). Nie sprzeczajmy się, nie marnujmy energii na wewnętrzne niezgody, a skierujmy ją na wspólne akcje, tj. najbliższą oraz kolejne jeżeli nas do tego władza zmusi.
więc do dzieła!,!!!!!!!
 
Wyłączenie komputerów na 15 min nic nie da, ponieważ tak czy inaczej przysługuje nam przerwa, więc pewnie tak sobie i ewentualnie mediom wytłumaczą, czyli nic sie nie dzieje. Myślę, że krew również nie jest wyjściem, ponieważ zgodnie z ustawą (krwiodawstwo) przełożony może nie udzielić dnia wolnego o ile będzie miało to wpływ na działanie jednostki (to info dla tych, którzy myślą, że wolne z tytułu donacji należy im się dzień wolny jak psu buda). Urlop na żądanie jest chyba najlepszym rozwiązaniem.
 
Jak to dobrze, że jestem już ponad to................Jak to dobrze.............. A może i nie dobrze. Jak widać nic się nie zmienia. Pani od papierków z czekoladek a zarazem harcereczka ma w 4 literach to co się dzieje a kolega ubiegłoroczny maturzysta niewiele wie co to Celnicy i granica..............Zapewne jak jest program "Nic do zgłoszenia" idzie spać jak dziecko podczas dobranocki................Szkoda mi WAS. Uwierzcie.
 
Wyłączenie komputerów na 15 min nic nie da, ponieważ tak czy inaczej przysługuje nam przerwa, więc pewnie tak sobie i ewentualnie mediom wytłumaczą, czyli nic sie nie dzieje.
Nic sobie nie wytłumaczą ! Oni doskonale wiedzą co robią ! Grają na zwłokę i czekają na rekację środowiska. Siedzenie z założonymi rękoma to czekanie na rzeź ... Warto zaznaczyć ... że to na razie akcja ostrzegawcza, chyba nie sądzisz że ktoś z dnia na dzień pójdzie na masowe L4, to tego trzeba zangażowania, zgrania i determinacji, taka akcja ma też przyciągnąć do protestu jak największą liczbę osób.
 
Wyłączenie komputerów na 15 min nic nie da, ponieważ tak czy inaczej przysługuje nam przerwa, więc pewnie tak sobie i ewentualnie mediom wytłumaczą, czyli nic sie nie dzieje. Myślę, że krew również nie jest wyjściem, ponieważ zgodnie z ustawą (krwiodawstwo) przełożony może nie udzielić dnia wolnego o ile będzie miało to wpływ na działanie jednostki (to info dla tych, którzy myślą, że wolne z tytułu donacji należy im się dzień wolny jak psu buda). Urlop na żądanie jest chyba najlepszym rozwiązaniem.

To nie czas na dywagacje i roztrząsanie

Decyzja zapadła

Nie nasza

A my możemy albo pomóc albo olać
 
Witam ale mam wrazenie ze po wpisach co tu są i widzę z całym szacunkiem bardziej waleczne są dzieci 12 letnie jakies 15 minut nie wiem czgo i już ogon chowają ze strachu. To we Weześni dzieci były badziej waleczne nie mówiąc o małoletnich powstańcach. Nie dziwię się że Sławek na ten temat się nie wypowiada bo mysmy inaczej tesprawy załawiali. Z całym szacunkiem do Naszych kolegów z Skarbówki - Zacznijcie a Celnicy was nie zawiodą. I pamiętajcie jedno że jak do Sławka się zapiszecie zawsze ręka bedzie podana. U Nas jest jak głaz.








sk
 
fajnie i słusznie jest być dumnym z siebie i swojej grupy zawodowej, a zasługi kombatanckie to wprost nieoceniona podstawa do czerpania chwały do końca życia. Jednak z tego co pamietam, nie wszyscy jak jeden mąż, bez strachu i altruistycznie stanęli do walki kiedy były protesty w naszej służbie. Myślę więc, że trochę więcej szacunku należy się skarbowcom.
 
AdamDworcow ja na wszystkie wyjazdy jezdzilem mlodym fc jestem. Wiem co było całakowicie Ciebie rozumię tez Ciebie z forum znam nie jest łatwo ale pamiętaj jedno ja Ci powiem mnie nigdy Sławek nie zawiódł a mialem powazne problemy
 
Ta cisza jest szczera i zrozumiala myslę ze czekamy na ciche rozwiązanie calej sytuacji. Takie mam przeswiadczenie.
 
AdamDworcow kolego jestem dumny że jestem fc , że poznalem tylu wspanialych ludzi. Nasza słuzba to sa funkcjonariusze. I powiem tak do zasług kombantanckich to mi nawet nie myslec rodzina cała Ak, poznalismy UB wystarcz Ci
 
I jeszcze mam najbardziej szczere pytanie czemu jak protestowalismy przeciwko Władzy w tych wielokrotnych protestach moja najbliższa rodzina myslała ze to było przeciw PIS. Koledzy na wszystkich stacjach nas telewizyjnie blokowali, malo tego główne portale nawet przciwne z nimi się zgadali. Ja to moi Bracia pamiętam i jestem ciekaw jak odpowiedzą na 15 minutowe zamknięcie komputerów. Celniku zadeklaruj się
 
Dobra robota chłopy! Nie chcą o nas mówić, przemilczani jesteśmy podczas pandemii całkowicie. To musimy sami zabrać głos. Brawo my.
1588663920243.png
 
Back
Do góry