• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest 2021

bo cywile ze skarbówki zawsze pedałowali za miskę ryżu, gotowi przywdziać strój baletnicy lub pszczółki mai przyklaskując działaniu obcięć co nieco celnikom by nakarmić ich trzódkę, zetami trzeba zacierać powstały dysonans. A czy 5000 osób można nakarmić 5 bochenkami. Pewnie i można ja tylko nie wierzę by się oni najedli.
a teraz o zgrozo w skarbowce kilka tysięcy rozebranych z munduru funków kłuje zapewne w oczęta słusznie należnymi im emkami mundurowymi. I niech kłuje :).
Dokładnie, skarbówka najbardziej zyskała, bo ich pensje poszły drastycznie w górę. Oni pracowali za frytki, celnicy którym zabrano mundur często mieli większa pensje niż kierownicy w skarbowkach.
To było zrobione specjalnie, żeby podzielić towarzystwo.

Druga sprawa, w skarbowce 95% to kobiety, które jak wiadomo wolą ostrożność i stabilizację. Po co strajkować, jak mogą zwolnić? 6,7-14,15 robota nie jest zła. Dzieci można ze szkoły szybko odebrać.

Trzecia sprawa, jako służba jesteśmy rozbici od środka: ciagle temat emerytur, wartościowania, naprawiania szkód, powrotów do mundurów. Efekt: były podwyżki to się pokłóciliśmy ile dla starych ile dla młodych. Można było dać tak jak w poważnych służbach każdemu tyle samo, No ale nie jesteśmy prawdziwą służbą.
 
Do braci i sióstr, do celników i skarbowców. Czy tego chcemy czy nie, jesteśmy razem, musimy być razem.
Proste pytanie
Walczymy ?
Mam dość czytania kolejnych 15 stron pod tematem "Protest" niczego nie wnoszących.
Robimy protest? czy nie? Walczymy o swoje WSZYSCY czy nie?
Prościej się już chyba nie da.
 
Jakie wyniki ankiety? Nie wiadomo.Dlaczego nie moga sie spitka wszystkie zwiazki dzialajace w KAS i nie moga podjac wspolnych decyzji? Powinni wszyscy mowic jednym glosem aby bylo lepiej.A teraz tylko stagnacja i tyle
 
Do braci i sióstr, do celników i skarbowców. Czy tego chcemy czy nie, jesteśmy razem, musimy być razem.
Proste pytanie
Walczymy ?
Mam dość czytania kolejnych 15 stron pod tematem "Protest" niczego nie wnoszących.
Robimy protest? czy nie? Walczymy o swoje WSZYSCY czy nie?
Prościej się już chyba nie da.
NIE
 
WYPRAŁEM I WYPRASOWAŁEM MUNDUR BYŁEGO FUNKCJONARIUSZA SC. Co dalej ? Kiedy się spotykamy i gdzie? Nie mówcie, że nie wiecie bo tyle było słów na ten temat. Aha....liczycie na Sławka? Sławek słabuje na zdrowiu ale Wy chyba nie? Ponawiam zatem pytanie : " gdzie i kiedy ?!
 
Pytam co dalej ?!!!!
Przede wszystkim do tego powinni zagrzewać lokalni przedstawiciele. Docierać do ludzi, w szczególności do nowo przyjętych.
W tej chwili to wygąda na korzystanie z parasola ochronnego.
Nic się nie dzieje.

W pewnym momencie jednak trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.
 
Przede wszystkim do tego powinni zagrzewać lokalni przedstawiciele. Docierać do ludzi, w szczególności do nowo przyjętych.
W tej chwili to wygąda na korzystanie z parasola ochronnego.
Nic się nie dzieje.

W pewnym momencie jednak trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.
czyli..................my nie ale ci co byli to powinni...................
 
czyli..................my nie ale ci co byli to powinni...................
Kto ma strajkować tych 5 co zostało, czy 15 nowych którzy przyszli? :)
Tak to mniej więcej wygląda teraz.

e.: Jakiekolwiek szanse na protest zostały przez związki zawodowe zaprzepaszczone w 2019/2020.
 
Kto ma strajkować tych 5 co zostało, czy 15 nowych którzy przyszli? :)
Tak to mniej więcej wygląda teraz.

e.: Jakiekolwiek szanse na protest zostały przez związki zawodowe zaprzepaszczone w 2019/2020.
Moja sugestia na koniec. Pozostawcie na tym "pożal się boże forum" jedynie wątek EMERYTURY bo to jedynie interesuje Tych, którzy byli onegdaj aktywni. Pierdol................e o szopenie w postaci : CZY WARTO ZOSTAC CELNIKIEM - jest opowiadaniem o czymś co nikogo nie interesuje i.................należy się odpowiedź w postaci piosenki :

 
Moja sugestia na koniec. Pozostawcie na tym "pożal się boże forum" jedynie wątek EMERYTURY bo to jedynie interesuje Tych, którzy byli onegdaj aktywni. Pierdol................e o szopenie w postaci : CZY WARTO ZOSTAC CELNIKIEM - jest opowiadaniem o czymś co nikogo nie interesuje i.................należy się odpowiedź w postaci piosenki :

Skupienie się tylko na temacie emerytur przyłożyło się do tego, że związek umarł. Jeden temat był wałkowany.
 
Zastanawiam się jak zarządzający związkiem mogli do tego dopuścić.
Struktury terenowe leżą z tego wynika.
Tylko centrala ma się dobrze.

Robię sobie bana od forum na trochę, bo jestem bliski wypisania się z tej organizacji.
Pozdrawiam 😉
 
Back
Do góry