• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekty o KAS. Także opinie na temat UKS w KAS.

Czy popierasz KAS?

  • TAK

    Votes: 0 0,0%
  • TAK, ALE JESZCZE MUSI BYĆ POPRAWIONY

    Votes: 0 0,0%
  • TAK POPIERAM W TEJ WERSJI, TYLKO BEZ OPCJI ZEROWEJ

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1
Osobiscie w tej materii jestem bardzo ostroznym optymistą i pewnie jak i wielu kolegow przyjalem pozycje wyczekujaca, zwolnic sie z firmy zawsze jeszcze zdarze, sadze ze jakichs konkretnych posuniec nie nalezy sie spodziewac wczesniej niz na przelomie roku, co bedzie- czas pokaze, natomiast wydaje sie ze Donald &Co nauczeni błedami poprzednikow najprawdopodbniej pogrzebia ostatecznie projekt p.t. KAS ... reasumujac pozyjemy zobaczymy, na razie to wszystko to jest wrozenie z fusow.
 
Z tego co słyszałem to Tusk mówił, podczas podpisywania 10 postulatów w piątek, o powstaniu policji finansowej na wzór włoski.
Jeśli to prawda, a były kiedyś takie koncepcje, o wydzieleniu WZP ze Służby Celnej i połączeniu z UKS.
 
co Wy na to?

..."Marzy mi się też jednolita państwowa instytucja zajmująca się poborem podatków - zamiast dzisiejszego rozbicia na różne służby fiskalne. Dotychczasowy rząd wprawdzie podjął próbę konsolidacji tych służb , ale w sposób, który doprowadził do ostrych protestów środowiska skarbowców." ( Z. Chlebowski - Wall Street Journal Polska - 23.10.2007)
 
Back
Do góry