• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Projekt ustawy o KAS

Porządek obrad na kolejnym posiedzeniu Sejmu w dniach 19-21 października może być uzupełniony o sprawozdanie komisji finansów publicznych o poselskim projekcie ustawy o KAS. Nie pozwólmy na to. Robmy pikiete!!!
 
jak można takiego żigolaka do senatu wpuścić? pojąć tego nie mogę. przecież bajerę to trzeba mieć nawet w burdelu :)!

może tak zrzutka na korepetycje? tylko gdzie czy do kogo ich wysłać?

po chwili refleksji bardziej mi tu pasuje określenie podatkowy żigolo. do obsadzenia w jakiejś charakterystycznej trzecioplanowej roli. pod warunkiem, że nie będzie próbował mówić.

banuś ma już konkurencję na całkiem dobrym poziomie ;).
 
Mam tylko jedno pytanie...jedno ...proszę o merytoryczną odpowiedź (bez ataków)...
Dlaczego wszyscy ...którzy są za KAS...są wrogami SC?...
Wasz ZZ popiera 5tyś. funkcjonariuszy 1/3 stanu SC...dlaczego mniejszość narzuca swoje zdanie/poglądy...dlaczego pod "walką" z KAS ukrywany jest prawdziwy powód ...?
...nagacja...obrażanie rządzących i pracowników którzy patrzą biernie na wasze poczynania nazywacie...
Czytam to forum od roku...i szczerze mówiąc...jestem pod wrażeniem nienawiści do ludzi którzy nie chcą WAS widzieć jako emerytów po 15 latach...tylko w KAS...
 
Mam tylko jedno pytanie...jedno ...proszę o merytoryczną odpowiedź (bez ataków)...
Dlaczego wszyscy ...którzy są za KAS...są wrogami SC?...
Wasz ZZ popiera 5tyś. funkcjonariuszy 1/3 stanu SC...dlaczego mniejszość narzuca swoje zdanie/poglądy...dlaczego pod "walką" z KAS ukrywany jest prawdziwy powód ...?
...nagacja...obrażanie rządzących i pracowników którzy patrzą biernie na wasze poczynania nazywacie...
Czytam to forum od roku...i szczerze mówiąc...jestem pod wrażeniem nienawiści do ludzi którzy nie chcą WAS widzieć jako emerytów po 15 latach...tylko w KAS...

CHŁOPAQ -
no zgadnij dlaczego 5000 członków celnicy.pl jest przeciw
a na jakiej podstawie uważasz że reszta jest za? gdzie można poczytać ich stanowisko? na jakim forum?
tam u was w MF macie dostęp do portalu tych wszystkich innych nie będących członkami naszego związku? podaj linka chętnie poczytam.

dużo wiesz co zamierzacie zrobić z nami a KAS... szkoda tylko że to nie wynika z ustawy, nikt z nas nie wie czy będzie mógł pracować w KAS. TY na pewno będziesz mógł.
obrażanie rządzących i pracowników którzy patrzą biernie na wasze poczynania nazywacie... a powiedz mi jak należy wypowiadać się o rządzących którzy cię oszukali?
a ci bierni? nosz... toć nawet baran idący na rzeź beczy - a oni są cicho! czemu?

ps
już po 15ej? masz nadgodziny? czy odrabiasz zaległe?
 
Ostatnia edycja:
Mam tylko jedno pytanie...jedno ...proszę o merytoryczną odpowiedź (bez ataków)...
Dlaczego wszyscy ...którzy są za KAS...są wrogami SC?...
Wasz ZZ popiera 5tyś. funkcjonariuszy 1/3 stanu SC...dlaczego mniejszość narzuca swoje zdanie/poglądy...dlaczego pod "walką" z KAS ukrywany jest prawdziwy powód ...?
...nagacja...obrażanie rządzących i pracowników którzy patrzą biernie na wasze poczynania nazywacie...
Czytam to forum od roku...i szczerze mówiąc...jestem pod wrażeniem nienawiści do ludzi którzy nie chcą WAS widzieć jako emerytów po 15 latach...tylko w KAS...

Maniek, to ty????
 
Czy osoby piszące o tym, że nie chcą widzieć funkcjonariuszy SC na wcześniejszej emeryturze chcą być we własnym kraju dyskryminowani w każdej wybranej sferze życia(do wyboru). W kraju powinien panować ład prawny i wyroki Trybunał Konstytucyjnego rząd powinien wykonać bez zbędnej zwłoki. Chyba, że przyjmujemy standardy wschodnie. Wtedy dajmy sobie spokój.
 
Mam tylko jedno pytanie...jedno ...proszę o merytoryczną odpowiedź (bez ataków)...
Dlaczego wszyscy ...którzy są za KAS...są wrogami SC?...
Wasz ZZ popiera 5tyś. funkcjonariuszy 1/3 stanu SC...dlaczego mniejszość narzuca swoje zdanie/poglądy...dlaczego pod "walką" z KAS ukrywany jest prawdziwy powód ...?
...nagacja...obrażanie rządzących i pracowników którzy patrzą biernie na wasze poczynania nazywacie...
Czytam to forum od roku...i szczerze mówiąc...jestem pod wrażeniem nienawiści do ludzi którzy nie chcą WAS widzieć jako emerytów po 15 latach...tylko w KAS...
Wypisz wymaluj istny szefuncio, bo tak jak jemu proste sprawy trzeba tłumaczyć dwa razy. Przykład idzie z góry:D.
 
Panie Sławku to nadal 1/3...właśnie o to mi chodziło ...dlaczego grupa ludzi uważa że ma monopol na wiedzę/rację jak powinna wyglądać reforma SC i US...czytaj KAS... (walka z nim) jest walką tylko i wyłącznie o emki...dlaczego nie powiecie wprost...tylko negujecie wszystko co rząd chciałaby zrobić aby sciagalnosc była lepsza/zwarta...
 
panie sławku to nadal 1/3...właśnie o to mi chodziło ...dlaczego grupa ludzi uważa że ma monopol na wiedzę/rację jak powinna wyglądać reforma sc i us...czytaj kas... (walka z nim) jest walką tylko i wyłącznie o emki...dlaczego nie powiecie wprost...tylko negujecie wszystko co rząd chciałaby zrobić aby sciagalnosc była lepsza/zwarta...

nie karmić troli.
 
Panie Sławku to nadal 1/3...właśnie o to mi chodziło ...dlaczego grupa ludzi uważa że ma monopol na wiedzę/rację jak powinna wyglądać reforma SC i US...czytaj KAS... (walka z nim) jest walką tylko i wyłącznie o emki...dlaczego nie powiecie wprost...tylko negujecie wszystko co rząd chciałaby zrobić aby sciagalnosc była lepsza/zwarta...
a co Rzad chcialby zrobic zeby poprawic sciagalnosc? chetnie sie dowiem, posluchaj Czyzowicza i Modzelewskiego, przeczytaj opinie nt ustawy KAS (w streszczeniu wysylaja KAS na smietnik). Posluchaj argumentow ekspertow jesli naszych nie sluchasz. ale ostrzegam, prawda boli
 
To jakaś prowokacja, tak? Chcesz powiedzieć, że te czerwcowe protesty robili wyłącznie ludzie zapisani do związków? Ankietę wypełnił ZZ za funkcjonariuszy i wyszło, że są przeciwni KAS? A w ogóle, to wszyscy są za odmundurowieniem, obcieciem pensji lub znalezieniem się na bruku? Tak, to ma sens. Tak na prawdę trzymamy kciuki za likwidację SC i chcemy żeby w MF wszyscy mieli jak w puchu, nie wiemy jak to wyartykulowac, a zły Sławek o tym wie i mówi za nas.
 
No może to jest 1/3 ale to jest ta część co nie boi się powiedzieć na głos co myślą wszyscy (wiem co mówię bo rozmawiam z ludźmi którzy nie są w żadnych związkach) , ponadto na pikietach byli nie tylko związkowcy, A ściągalność... no sorry jak chcecie poprawić ściągalność VAT-u to do roboty. Nie potrzeba do tego Służby Celnej tylko odpowiednich przepisów i chęci w uksach a przede wszystkim w emefie !!!
 
Back
Do góry