• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

powychodzili pierwsi celni z Przemyśla z zarzutami !

Nie jestem tu częstym gościem,ale czytając Wasze wypowiedzi zastanawiam się co to za forum.Poziom Waszych wypowiedzi jest żenujący.Jesteście obrzydliwi .To w jaki sposob się wypowiadacie,nie budzi szacunku i pokazuje wasz poziom i charakter.Nie reprezentujecie sobą nic.Możecie nie odpowiadać na mój post,bo jestem tu po raz ostatni.Pokazujcie nadal brak klasy i ...klas.
 
Anonymous napisał:
Nie jestem tu częstym gościem,ale czytając Wasze wypowiedzi zastanawiam się co to za forum.Poziom Waszych wypowiedzi jest żenujący.Jesteście obrzydliwi .To w jaki sposob się wypowiadacie,nie budzi szacunku i pokazuje wasz poziom i charakter.Nie reprezentujecie sobą nic.Możecie nie odpowiadać na mój post,bo jestem tu po raz ostatni.Pokazujcie nadal brak klasy i ...klas.
człowieku zastanów się co ty piszesz
 
A może przedmówca ma spółkę z inną bandą...typy P.B. i inni ...? I co to znaczy "sprzedawali" ? Że niby byli tacy, których można było sprzedać ?
 
prorok napisał:
Następnych aresztowań nie będzie. Nie mam już dla was czasu!

obawiam się, że prok może któregoś dnia się obudzić i usłyszeć "oskarżony o to że od daty nieustalonej do dnia ... wspólnie i w porozumieniu z osobami nieustalonymi, wielokrotnie przyjął [tu podaje się powalającą kwotę tysięcy złotych i USD] od osób nieokreślonych" i za takie zarzuty idzie się siedzieć aż się przyzna że poczęstował się kiedyś w pracy jednym bananem i dwoma mandarynkami a to wystarczy żeby wywalić z pracy i o to chodzi.[/i]
 
Podobno ciąg dalszy ma nastąpić. A generalnie wszystko się sprowadza, że niektórzy powylatują za przysłowiową czapke gruszek.
 
widać jak się wszycsy poddali bez walki wstyd i hańba,widocznie odpowiada wam robienie za tło osobą przez które mamy całą tą zawieruchę
 
Back
Do góry