• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pomoc dla POKRZYWDZONYCH !

Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
Dam wam radę. Za duzo piszecie na tym forum. Czytając wasze wpisy odrazu widać, że coś było, nie macie czystych rączek. Do tej pory uważałem, że w Przemyślu jest naciągana sprawa, ale widzę, że wam się należało.
oczywiście że naciągana, była to kampania wyborcza pana ,,czcigodnego" K. czyż nie?
przecież było Kuchcińskiego
 
Pan Kuchciński wypowiadał się publicznie do kolejaży że maj czerwiec najpóźnie roz .... to przejście w całosci i sytało się od kiedy zaczęły sie aresztowania....zapytajcie związkowców z PKP to wam poteiwrdzą
 
dzieciarnio zachwujecie się jak w przedszkolu,wstyd,wszyscy wiedza kto kim jest w tym teatrzyku, wiec szkoda strzępić warg na osoby które są głównymi bohaterami-w naszych oczach zawsze pozostana wyłącznie szmaciarzami
 
POPIERAM PRZECIEŻ WSZYSTKIEGO SIĘ DOWIEMY W ODPOWIDNIM CZASIE I CO WTEDY POWYJEŻDZACIE Z PRZEMYŚLA BO BĘDZIECIE MUSIELI CHODZIĆ BOCZNYMI ULICAMI
 
właśnie "bohaterzy'" nie wiedzą co ze sobą zrobić bo ich ludzie wytykają na ulicy łącznie z przemytnikami którzy też są ludźmi o większej godności niż ci którzy zgrywali gieroji a gdy przyszło stawić czoła trudom okazali się największymi tandeciarzami bez honoru,więc mówię wam na miernoty nie traćcie ludzie czasu szkoda go po prostu
 
Anonymous napisał:
Słyszę Radek ze choć dostałeś same dziewiątki, do końca udawałeś ze masz asy!To dobrze, zawsze bardzo Cię lubiłem i ceniłem, na pewno pamiętasz swojego kolegę prezesa, życzę Ci dalszej wytrwałości! Pozdrawiam i zapraszam na kawę!



Czy Ty kolego piszesz o R.O. który pracował kiedyś na przejściu zachodnim? Jeśli tak, to szkoda, że wyszedł. Kawał k..... i sprzedawczyka. Sprzedał chlopaków na zachodzie parę lat temu. A może dalej nadaje dla chłopaków z byłego UOP? To dlatego wyszedł.
 
nie wiem co robił na zachodzie, ja go poznałem tutaj i mam o nim dobre zdanie! Jednak w naszych szeregach ciągle nadużywana jest, przynależność do UOP<ABW<i innych organów, to bzdura! na pewno są ludzie którzy idą na współpracę ale jest ich mało, dużo jest tych, którzy współpracują z przełożonymi!Nasi przełożeni w zamian za informację na przejściu, przymykają oko na szmaty, śmieci i kłamliwe ściery!Przykład dziadka mroza, wszyscy mówili że donosi do ABW , a prawda jest taka że donosił do kierowników zmian i wyżej! Ale nasi przełożeni wierzyli i słuchali, dziadek donosił tylko na tych którzy nie mieli swoich wózków i umówionych przemytników!bo się ich bał i rękami naszych przełożonych pozbywał się wszystkich którzy by mogli mu zaszkodzić!Nasi przełożeni wierzyli takim szmatom i dlatego na Medyce przechowywali się i kradli takie śmieci jak dziadek mróz!Mądry przełożony powinien wierzyć tylko notatkom służbowym z podpisem na dole!
 
Anonymous napisał:
nie wiem co robił na zachodzie, ja go poznałem tutaj i mam o nim dobre zdanie! Jednak w naszych szeregach ciągle nadużywana jest, przynależność do UOP<ABW<i innych organów, to bzdura! na pewno są ludzie którzy idą na współpracę ale jest ich mało, dużo jest tych, którzy współpracują z przełożonymi!Nasi przełożeni w zamian za informację na przejściu, przymykają oko na szmaty, śmieci i kłamliwe ściery!Przykład dziadka mroza, wszyscy mówili że donosi do ABW , a prawda jest taka że donosił do kierowników zmian i wyżej! Ale nasi przełożeni wierzyli i słuchali, dziadek donosił tylko na tych którzy nie mieli swoich wózków i umówionych przemytników!bo się ich bał i rękami naszych przełożonych pozbywał się wszystkich którzy by mogli mu zaszkodzić!Nasi przełożeni wierzyli takim szmatom i dlatego na Medyce przechowywali się i kradli takie śmieci jak dziadek mróz!Mądry przełożony powinien wierzyć tylko notatkom służbowym z podpisem na dole!




SPYTAJ SIĘ GO CO ROBIŁ W GPK W O....... I ILU SPRZEDAŁ KOLEGÓW KTÓRZY MIELI OGROMNE PROBLEMY PRZEZ TAKĄ SZMATĘ. W KOŃCU I GO TO DOPADŁO. I BARZO DOBRZE.
 
jesli to prawda to mógł zrobć to samo teraz żeby nie pójść siedzieć,ale jestem naucznym świadkiem że tak nie było ,bo zwinięto nas w tym samym dniu
 
wiele osób obraża się na tym forum za prawdę ,wiele osób chce naprawić błędy które popełniły gdyż są słabi ,dajmy im sznsę na zrehabilitowanie się ,bo na pewno maja wyrzuty sumienia ,że skrzywdziły mnóstwo osób,nic nie stoi na przeszkodzie do naprawy tych wyrzadzonych krzywd,pamięć ludzka jest niezawodna pamięta się przede wszystkim wyrządzone zło
 
zobaczymy na pierwszej rozprawie kto pokaze honor i wycofie zeznania ,myśle ,że takich osób będzie dużo,i przestańmy obrzucać sie błotem ,pamiętacie strychasia,małą Julkę zawsze pomagaliśmy sobie jak komuś działa sie krzywda ,choroba, śmierć najblizszych,nie dajmy się zwariować
 
Anonymous napisał:
jesli to prawda to mógł zrobć to samo teraz żeby nie pójść siedzieć,ale jestem naucznym świadkiem że tak nie było ,bo zwinięto nas w tym samym dniu

Nie wiem co teraz zrobił. Wyszedł może, bo już wszystko wiedzą w prokuraturze i tylko musi czekać na rozprawę. Wiem natomiast co zrobił na zachodzie w O.... . Sprzedał kolegów. Niestety nic nie ma na jego usprawiedliwienie. Judasz i nic więcej. W końcu i go dopadli. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. I DOBRZE!!!!!! Szkoda słow na niego. Jak byś określil kogoś kto sprzedaje innych?????????
 
Gościu -szmatą sam jesteś,bo zabierasz głos w sprawie R.O nie wiedząc że on prześiedził najwięcej ze wszystkich 4 miechy
 
No i co z tego, że przesiedział 4 m-ce. Mieli najwięcej na niego to siedział. Siedział za to, że kombinował. I tak za mało. PRZEZ NIEGO siedzieli na zachodzie. Bo sprzedał kumpli psom !!! Zmarnował chłopakom życie. [/b]
 
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 8:20 am Temat postu:
Opis:

--------------------------------------------------------------------------------

Zamiast narzekać, stwórzcie grupę pokrzywdzonych celników i dobierzcie się do tyłka Kuchcińskiemu i innym, którzy tak chętnie nas zamykali z byle powodu!Na zachodzie powstała taka grupa i zaczyna się rozkręcać, są bardzo duże szansę na wysokie odszkodowania! A kim jest kuchciński? NIKIM! Był chwile kimś, miął za sobą PIS i wszyscy mu się kłaniali, teraz każdy może go opluć i nic nawet nie zrobi!Przypomnijcie sobie pinka, jak rządził i układał sobie zmiany i robił co chciał na granicy! Teraz jest małym pajacykiem , który musiał donosić żeby wyjść!Dobrze że tyle ukradł, że ustawił żonę, bo by nie miał teraz na chleb!

Powrót do góry
 
Back
Do góry