• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pomoc dla POKRZYWDZONYCH !

Przynajmniej wyszedł z podniesioną głową, a nie jak ci szmaciarze typu marchewka co wkopali kolegów ze strachu przed kiciem
 
może nie używajmy ksyw i ników na forum różnie ludzie mieli i różne pobudki nimi kierowały różne rzeczy "mieli obiecywane"zobaczymy jak postąpią dalej czy bedą mogli chodzić z podniesioną głową zostawmy im decyzję i raczej należało by ich wesprzeć duchowo a nie kopać leżącego.Nie wiemy jak sami byśmy postąpili w takich sytuacjach.Nikt do końca nie wie jaka jest prawda.
 
Słyszę Radek ze choć dostałeś same dziewiątki, do końca udawałeś ze masz asy!To dobrze, zawsze bardzo Cię lubiłem i ceniłem, na pewno pamiętasz swojego kolegę prezesa, życzę Ci dalszej wytrwałości! Pozdrawiam i zapraszam na kawę!
 
Anonymous napisał:
Przynajmniej wyszedł z podniesioną głową, a nie jak ci szmaciarze typu marchewka co wkopali kolegów ze strachu przed kiciem
Gościu zostaw marchewkę w spokoju,bo ona nie siedziała za takich palantów jak ty,czep się lepiej tych którzy sypali i wogóle nie poszli siedzieć
 
POKRZYWDZENI

A co masz wątpliwości? TO POLITYKA PISU ,PINKA I JEGO KOLEGI KTóREMU ZROBIł DOBRą ROBOTę ZA OBICANKI ,ALE NIE WYSZłO A BYłO TAK PIęKNIE
PO AMERYKAńSKU
 
Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
Przynajmniej wyszedł z podniesioną głową, a nie jak ci szmaciarze typu marchewka co wkopali kolegów ze strachu przed kiciem
Gościu zostaw marchewkę w spokoju,bo ona nie siedziała za takich palantów jak ty,czep się lepiej tych którzy sypali i wogóle nie poszli siedzieć
ALE WYSZŁA SYPIĄC INNYCH
 
Dziękuję bardzo za wypowiedzi.Każda z nich pokazuje,że jesteście ludżmi na bardzo niskim poziomie.Upewniacie innych ,że nie jesteście nic warci.Wasze wypowiedzi nie reprezentują sobą nic.Ukazują tylko i wyłącznie wasze charaktery .Możecie nie silić się na złośliwości względem mojego postu,bo po pierwszej wizycie na tym forum,widzę,że szkoda czasu .Dajecie oręż tym,którzy mieli wątpliwości.Wasza i tak nierówna walka musi skończyć się żle dla Was,bo nie macie rozumu za grosz.Te obelgi,rzucanie kamieni-obraca się przeciwko wam.Ten ktoś dobrze was znał!
 
Kubuś Puchatek zanim napisał jakiś post, to siadał i walił się w głowę pluszową łapą, mówiąc „myśl, myśl, myśl…”
Wy też myślcie zanim coś napiszecie !
 
Dam wam radę. Za duzo piszecie na tym forum. Czytając wasze wpisy odrazu widać, że coś było, nie macie czystych rączek. Do tej pory uważałem, że w Przemyślu jest naciągana sprawa, ale widzę, że wam się należało.
 
Anonymous napisał:
Za duzo piszecie na tym forum. Czytając wasze wpisy odrazu widać, że coś było, nie macie czystych rączek. Do tej pory uważałem, że w Przemyślu jest naciągana sprawa, ale widzę, że wam się należało.
sam sobie zaprzeczasz
 
Anonymous napisał:
Dam wam radę. Za duzo piszecie na tym forum. Czytając wasze wpisy odrazu widać, że coś było, nie macie czystych rączek. Do tej pory uważałem, że w Przemyślu jest naciągana sprawa, ale widzę, że wam się należało.
oczywiście że naciągana, była to kampania wyborcza pana ,,czcigodnego" K. czyż nie?
 
Część ludzi złożyła w UC wyjaśnienia i oświadczenia w jaki sposób "nakłaniano " ich do składania zeznań i dlaczego to uczynili a reszta??
 
Back
Do góry