• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podział środków z modernizacji na 2024 r.

Attachments

  • IMG_9040.jpeg
    IMG_9040.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 504
Mały Rafałku wiemy w co grasz wyluzuj i nie podpuszczaj st. ekspercie dostaniesz co ci się należy, nie płacz, nikt ci nie zazdrości. Najgorsze jest to, taki żal, że nikt z 13 związków nie zaproponował by obligatoryjnie dać awans funkcjonariuszom/pracownikom nie awansowanym w ciągu ostatnich 5 latach. Wstyd koledzy, czy to aż taki problem dokonać takiego zapisu? Dawać tym co nie dostali awansów bardzo długo do wyczerpania puli jako oblig, wiemy, ze porozumienia podpisują sami eksperci no ale ludzie macie kolegów/koleżanki popatrzcie na innych?co jest z wami?każdy patrzy tylko na siebie.
 
Mały Rafałku wiemy w co grasz wyluzuj i nie podpuszczaj st. ekspercie dostaniesz co ci się należy, nie płacz, nikt ci nie zazdrości. Najgorsze jest to, taki żal, że nikt z 13 związków nie zaproponował by obligatoryjnie dać awans funkcjonariuszom/pracownikom nie awansowanym w ciągu ostatnich 5 latach. Wstyd koledzy, czy to aż taki problem dokonać takiego zapisu? Dawać tym co nie dostali awansów bardzo długo do wyczerpania puli jako oblig, wiemy, ze porozumienia podpisują sami eksperci no ale ludzie macie kolegów/koleżanki popatrzcie na innych?co jest z wami?każdy patrzy tylko na siebie.
Nie jestem Rafałem i nigdy nim nie byłem. Nie masz pojęcia kim jestem, a obrażasz.
 
A czy wszystkie ZZ podpisały porozumienie, czy negocjacje będą przeciągać się w nieskonczoność.
Z treści komunikatu można wywnioskować, że było 11 związków, podpisało 10. Celnicy.pl mają dać odpowiedź do 25.03. Także teraz już tylko obliczenia i wypłata.
 
Z treści komunikatu można wywnioskować, że było 11 związków, podpisało 10. Celnicy.pl mają dać odpowiedź do 25.03. Także teraz już tylko obliczenia i wypłata.
Już przeczytałem komunikat. Z tego co wiem - porozumienie nie wejdzie w życie jeśli wszystkie ZZ go nie podpiszą.
 
W załączniku prezentuję treść porozumienia przedstawionego przez DIAS w Rzeszowie i podpisanego w dn. dzisiejszym przez 10 z 12 zz działających w IAS w Rzeszowie. ZOI ZZ Celnicy PL IAS w Rzeszowie zajmie stanowisko w tej sprawie 25.03.2024 r.
 

Attachments

  • Porozumienie 21.03.2024_podwyżki.docx
    32,5 KB · Wyświetleń: 753
Informuję, że w dn. dzisiejszym podpisałem w imieniu ZOI ZZ Celnicy PL IAS w Rzeszowie porozumienie w sprawie podziału środków na podwyżki w kształcie uzgodnionym 21.03.2024 r. Tekst porozumienia udostępniłem w poprzednim poście.
 
dlaczego porozumienia nie mogą być pisane tak, żeby każdy po przeczytaniu mógł sobie policzyć ile dostanie podwyżki?
 
IAS w Lublinie już podzielone. Jeszcze przed Świętami. 5 % też. Być może w Rzeszowie już też podzielone tylko o tym nie wiecie.
 
Back
Do góry