• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podział środków z modernizacji na 2024 r.

@FRANK nie posiadam takiej wiedzy, jestem szeregowym członkiem związku. To co wyczytam na intranetach, związek mi prześle mailem lub się dowiem to napiszę. Pozdro.
 
Na granicy średnia podwyżka to 0.12 kwoty bazowej, co daje jakieś 280 PLN brutto. Trochę brakuje do "średnio" 500. Ciekawe kto dostał tę "nadwyżkę", żeby średnia wyszła 500?
 
Chyba dla tych co mieli mnożnik powyżej 2...
Ja tam z podwyżki jestem zadowolony
Zakładam, ze nie masz stażu więcej niż 2 lata i masz młodszego specjalistę. Na podwyżce najbardziej zostali "w******ni" młodsi specjaliści z kilkuletnim stażem, pracujący na większości stanowisk na granicy, obecnie mają taki sam mnożnik co młodzi zatrudnieni w tym roku. To nie jest ani sprawiedliwe ani motywujące.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Masz tylko rację z tym młodszym specjalista, ale co nie zmienia faktu że tu każdy tylko narzeka. Prawda jest taka że u prywaciarza nie zarobisz tyle nawet co było przed podwyżka, młodzi na start mają chyba teraz 1.996 a Ty pewnie masz około 2.1 teraz
 
Na podwyżce najbardziej zostali "w******ni" młodsi specjaliści z kilkuletnim stażem, pracujący na większości stanowisk na granicy, obecnie mają taki sam mnożnik co młodzi zatrudnieni w tym roku. To nie jest ani sprawiedliwe ani motywujące.
Mówiąc o kilkuletnim stażu ile lat masz na myśli?Jak długo u was trzymają ludzi na ml. specjaliscie?
 
Na granicy średnia podwyżka to 0.12 kwoty bazowej, co daje jakieś 280 PLN brutto. Trochę brakuje do "średnio" 500. Ciekawe kto dostał tę "nadwyżkę", żeby średnia wyszła 500?
Ja tez jestem z podwyżki zadowolony, dostałem sporo ponad 500. Jestem w służbie prawie 10 lat a to tylko pokazuje jak wcześniej było zaniżone moje uposażenie w stosunku do pozostałych. Są one teraz bardzo zbliżone na poszczególnych stanowiskach.
 
Ja tez jestem z podwyżki zadowolony, dostałem sporo ponad 500. Jestem w służbie prawie 10 lat a to tylko pokazuje jak wcześniej było zaniżone moje uposażenie w stosunku do pozostałych. Są one teraz bardzo zbliżone na poszczególnych stanowiskach.
A jak wyglądaly u ciebie przez 10 lat awanse stanowiskowe?Jakie masz teraz stanowisko i grupę?
 
To gratuluję . Rozumiem ,że starszym specjalistom zostałeś niedawno a więc zrozumiałe ,że dostałeś całą pulę i zrozumiałe ,że sie cieszysz .Niestety nie wszyscy mogą się cieszyć bo ten podział modernizacji daje pełną pule niedawno awansowanym kosztem długo pomijanych w awansach.
 
To gratuluję . Rozumiem ,że starszym specjalistom zostałeś niedawno a więc zrozumiałe ,że dostałeś całą pulę i zrozumiałe ,że sie cieszysz .Niestety nie wszyscy mogą się cieszyć bo ten podział modernizacji daje pełną pule niedawno awansowanym kosztem długo pomijanych w awansach.
W sumie już 3 lata jestem starszym specjalista
 
Ja tez jestem z podwyżki zadowolony, dostałem sporo ponad 500. Jestem w służbie prawie 10 lat a to tylko pokazuje jak wcześniej było zaniżone moje uposażenie w stosunku do pozostałych. Są one teraz bardzo zbliżone na poszczególnych stanowiskach.
No widzisz,a ja mam 15 lat i specjalistę z mnożnikiem po podwyżce 2.4
 
Back
Do góry