• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyzki dla budzetowki

Słowo klucz JEDNORAZOWE.czyli macie ochłapy cieszcie sie.zaglosujcie a pizniej nas w d... pocałujcie. MAM nadziwje ze zwiazki zawodowe nie złapia sie na to
 
Słowo klucz JEDNORAZOWE.czyli macie ochłapy cieszcie sie.zaglosujcie a pizniej nas w d... pocałujcie. MAM nadziwje ze zwiazki zawodowe nie złapia sie na to
Ha, ha. Związki się nie złapią ? A to coś jeszcze będą mogły zrobić, porozumienie jest. Tylko, że tym razem negocjatorzy rządu wybrali do podpisu akurat swojego Przewodniczącego, nazwisko zobowiązuje :sleep:
 
Oki podpisal. Zobaczymy czy faktycznie dojdzie do tej jednorazowej podwyzki? Ja licze ze federaja zwiazkow zqwodowych dalej bedzie cisnac i rozmawiac nad podwyzkami na przyszly rok. 3mam kciuki za tych co chca dobrze dla ludzi i dbaja o nich
 
Budżetówka dostanie "nagrody specjalne". Zyskają także mundurowi?


 
Budżetówka dostanie "nagrody specjalne". Zyskają także mundurowi?


Życzę z całego serca!
 
"Oczywiście w przyszłym roku też będzie podwyższone wynagrodzenie przeciętne co najmniej o ten wskaźnik inflacyjny - zapowiedział w środę premier Morawiecki."
"O taki", czyli jaki?
Bo na razie %% podwyżek łaskawie dawanych budżetówce (poza sędziami) ma się nijak do %% inflacji.
 
Tylko, że teraz nie dostaniemy żadnej podwyżki. Nawet tych marnych 8%, o których media trąbią.
 
Zobaczcie jakie kwoty chca na to przeznaczyc i sami sobie obliczcie.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Jeżeli potwierdzi się, że będzie to tylko jednorazowe świadczenie płacowe, to w sytuacji, gdy NSZZ Solidarność, nie chciała wysuwać wspólnych postulatów płacowych z Forum ZZ i OPZZ o podwyżki w budżetówce, trzeba wprost stwierdzić, że mamy do czynienia z totalną kapitulacją Solidarności.
W okresie przedwyborczym, wspólne negocjacje płacowe wszystkich central, skończyłyby się kompromisową podwyżką, tak zresztą jak już zapowiadały parę dni wcześniej portale internetowe o podwyżce dodatkowej o 8% jeszcze w br.
Mam nadzieję, że Polacy wyciągną z tego wnioski.
 
Ostatnia edycja:
To będzie jednorazowe świadczenie przedwyborcze. Cyniczna, wyrachowana klasyka obecnej opcji ):
Niestety, ale w tym przypadku wychodzą na jaw kompetencje "szanownych dziennikarzy", piszą bo piszą. Dziwi tylko, a może to już norma, brak komunikatów bezpośrednio od sygnatariuszy porozumienia. P.s. A może będą kolejne akty sygnowane przez jaśnie panującego Pana Premiera ???
Takie przedwyborcze kamienie do trumny budżetówki ?
 
rzeczywiście im więcej doniesień tym mniej wiadomo. Poziom dziennikarstwa od lat spada. Wygląda jednak na to, że wielkie sukces odtrąbiony
przez Solidarność to ok 1000 zl jednorazowo *brutto), jak im wyszło z tego 8% ? Jak im się udaje znajdować klakierów? Efekt chyba osiągnęli odwrotny od zamierzonego, bo taki sukces to wstyd i żenada.
 
Nie ma żadnych 8% podwyżki. Jest jednorazawa nagroda specjalna, która według Pani Minister Finansów ma być przyznana z uwzględnieniem wysokości zarobków czyli im więcej zarabiasz tym mniej albo wcale dostaniesz. Taka malusieńka słabo przyprawiona kiełbaska wyborcza.
 
Nie ma żadnych 8% podwyżki. Jest jednorazawa nagroda specjalna, która według Pani Minister Finansów ma być przyznana z uwzględnieniem wysokości zarobków czyli im więcej zarabiasz tym mniej albo wcale dostaniesz. Taka malusieńka słabo przyprawiona kiełbaska wyborcza.
Jak znowu tak będzie ( mam nadzieję, że to tylko plota), nawet przy tych groszach to w końcu Ci co ciągną jeszcze ten wózek pójdą na emeryturę. Nie jestem zazdrośnikiem ale jak widzę, że 150% ( kosztem "lepiej" zarabiających często to jest 200- 500 zł) dostają osoby, które wg legendy (swojej) kiedyś ciężko tyrały ( tylko nikt tego nie widział i nikt tego nie pamięta) teraz już nie mają siły i zresztą chyba wszystko zapomniały (nie tam, że nigdy nic nie potrafiły - absolutnie), fakt, że są to osoby o wyjątkowej popularności biją się o nie wszystkie komórki jedna żeby się pozbyć a reszta żeby do nich nie trafiły, To ...... mnie trafia. Ale.... chłop nie powinien narzekać tylko działać. Tak wiem, że są przypadki osób pracowitych i dobrych merytorycznie gnojonych przez przełożonych. Wszyscy wiemy i znamy takie przypadki, o których piszę.
 
Back
Do góry